|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 18:19:04   
Anonimen
Sem temo napisala kar pod spolnost, da nebo potem kakšnega prerekanja še na drugih temah, kjer ne moremo biti anonimne, saj sem večkrat že zasledila zaničevanje in zbadanje. pa brez zamere.

Skratka, prejšnji teden sem šla z tamalim na obisk k ženi mojega strica. Nakar moj sine zagleda kremo za obraz, naj povem da se rad namaže z kremo vsak dan, in mislim da to ni gejevsko če se 2,5 let star otrok namaže s kremo. Moj mož naprimer se vsak dan preden gre v službo, ustnice, roke in obraz. Njegov brat prav tako, pa je daleč stran od geja, 1000%. resnično mislim da v tem ni nič narobe. Mogoče pač tudi za nama ponavlja, kar se mi zdi normalno za njegovo starost. No da nadaljujem, ko je zagledal kremo si jo je želel odpret in po mojem, normalno, se tudi namazat. Jaz pa razložim tetki da se pač rad namaže, in z tem nisem hotela njej reči, daj mu kremo da se bo namazal, ne daleč od tega. Nakar mi je rekla da bo moj sin gej. Sprva sploh nisem registrirala komentarja, pač kot da bi zadevo vrgla čez ramo in poslušala dalje. Ko pa sem prišla domov sem pa se začela zavedat kaj mi je ženska v resnici rekla. MISLIM, HALO? No in kaj naj si zdaj mislim o njej, kako naj se z njo "obnašam" če se sploh še, nisem sicer takšna da bi zamero držala ali pa ignorirala nekoga iz moje družine, ampak tule pa res ne vem kaj naredit.
Ta ženska je sicer že od vedno nekako sovražna do moje mame, ker imam moja mama resnično še vedno postavi kot pri 25 letih, ( in njo vedno oblaja ko jo zagleda da če ima "anoreksijo" da je tako suha, že 25 let z istim vprašanjem, prav tako mene) do mene pa se obnaša odkar imam otroka kot da sem ji pol življenja vzela, ker sama še nima vnukov, pa ima starejše otroke kot sem jaz. omenim pa še to, vedno pride voščit našim ( mami, očetu, sestri) b-day, meni ga ni že ne vem koliko let. v čem je fora, pa saj me ne boli več, si mislim, bog ji pomagaj, ker sama si ne zna, pa vseeno, a je resnično treba tega.
najbolj pri vsem temu pa me je zmotil njen ton, kako mi je rekla da bo gej, s tistim zaničevanjem mene, z privoščljivostjo da bi bil gej, z nekim odporom do mojega sina.

ponavadi vedno poišče nekaj na meni da me zabije, ali pa na tamalemu, pa ljuba duša saj ji ni nič naredil. ohhh, kar ne štekam tega.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 18:27:52   
petea
In - kaj bo narobe, če slučajno bo gay?

Bo pač gay. In bo pač prišel na b-day s svojim b-frendom, ne pa z g-frendico.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 18:58:57   
LuLu
če boš kakorkoli reagirala točno na to, pomeni, da imaš probleme pri sprejemanju istospolno usmerjenih

vsaj jaz bi ... ali bila tiho, kar sem velikokrat, ali pa jo vprašala če še lahko kaj drugega prerokuje, če meni, da vidi v prihodnost...

eh, brezveze... ni vredno user posted image
čim manj komukacije z njo, če ti ne odgovarja

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:11:25   
Felicita
moje mnenje? čimprej prekini stike s to žensko. žlahta gor ali dol.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:13:45   
Stanislava_
Tetka naj misli, kar misli, saj so njene misli, ne tvoje.

Jaz bi pa vseeno upala, da bo možak in ne ped.erčina.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:29:24   
patrino
Moje mnenje- tako zabavne, študiozne in jasnovidne tete bi se bilo škoda izogibati. user posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu Stanislava_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:30:25   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: patrino

Moje mnenje- tako zabavne, študiozne in jasnovidne tete bi se bilo škoda izogibati. user posted image


user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu patrino)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:36:01   
liliana
Jaz pa ne razumem najbolje, kaj je zdaj problem.....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:41:07   
petea

IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa ne razumem najbolje, kaj je zdaj problem.....



Si 1000% prepričana, da ne razumeš?

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.4.2014 19:41:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:48:54   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: petea


IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa ne razumem najbolje, kaj je zdaj problem.....



Si 1000% prepričana, da ne razumeš?


Zaničevanje in zbadanje naj bi bilo problem..samo ne razumem s katere strani......user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:50:35   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana

Jaz pa ne razumem najbolje, kaj je zdaj problem.....


Problemov kolikor hičeš...če jih ni, jih pa narediš.

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:51:27   
aknela123
ne, skrbi, ne bo gej, majhni otroci se pač učijo preko posnemanja (mazanje s kremo). no, če bo gej, pa tudi nič ne bo narobe.
ne vem, pa, pri bogu milem, zakaj hodiš tja na obisk, če te vedno znervira?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:53:56   
petea
Morda ta sorodnica reagira podobno kot jaz ob takšnih pretiravanjih in izstopanjih - jih še stopnjuje oz. je pikra, da bi morda avtorici teme postalo jasno, da ne rabi ničesar več dodatnega reči, ker je očitno že svojim nastopom in izborom besed pretiravala in je zato sorodnici neprijetna.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:54:22   
alda
Točno to sem pomislila kot Aknela:ma zakaj hodiš nekam, kjer se ne počutiš fajn oz. te vedno nekdo ponižuje?

kar se pa izjave tiče: ma rajši gej kot pa neumen user posted image  

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 19:55:55   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: aknela123

ne, skrbi, ne bo gej, majhni otroci se pač učijo preko posnemanja (mazanje s kremo).


Kako pa ti veš, da ne bo.....?user posted image

no, če bo gej, pa tudi nič ne bo narobe.


Samo jaz vseeno upam, da moja hči ne bo istospolno usmerjena......narobe ali ne narobe......user posted image

zakaj hodiš tja na obisk, če te vedno znervira?


Ker se radi nervirajo....eni z izjavami, drugi s ponosnim razkazovanjem manekenskega štela......user posted image

< Sporočilo je popravil liliana -- 7.4.2014 19:57:22 >

(odgovor članu aknela123)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:07:36   
mateyka
hm, uškinamama, sem prvo pomislila da si ti to odprla, ko sem vidla ime teme...

no, jaz pa ne razumem zakaj bi moral človek imet probleme z sprejemanjem istospolnih, če ga taka stvar užali. ker ne gre se za to kaj je rekla. gre se za to kako in s kakim namenom. to je tko kot bi rekla, da ji bo hči čistilka (hence brez uspešne kariere) - a zdaj imaš pa predsodke proti ćistilkam, če te podcenjevalni pristop (kakršenkoli, s poljubnim izborom žaljivke) užali? gre se za odnos, ne za to kdo je "grupa kvazi luzera" v očeh tistega ki žali.
na koncu se bomo obvetaval z največjimi kur.bami in ped.ri pa noben se bo smel niti trznit, ker to pomeni da ima "probleme s prejemanjem" določenih skupin user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:10:05   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ker se radi nervirajo....eni z izjavami, drugi s ponosnim razkazovanjem manekenskega štela......user posted image


mogoče mama (in avtorica) nosi une oprijete moderne cotke za povrh in potem je mera hitro polna - sploh če je še ta teta "polna" user posted image

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:17:16   
RIJA*
user posted image user posted image user posted image user posted image že 22 let živim z gejem!

madonca, pa tak sem zadovoljna s servisom! user posted image user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:18:48   
RIJA*
joj, kot če bi podrla domineuser posted image
tudi tamali se maže s kremo in me včasih češe...sebe ne more, ker nima kaj dosti user posted image pa včeraj je cel dan zapletal v sestričnini črni trenirki....ajme, ubi bože....kaj sem jaz komu naredilauser posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:25:43   
bucka*
Sploh ne gre za to, kaj je teta izjavila, ampak to, da imaš težave z njo že od prej. Imam takega očeta, ki vedno ponižuje in išče kje bi zabijal v poden, pa največja ironija je, da vedno najde tako točko, ki pali. To so čustveni teroristi.

Edino dobro, da nisi odreagirala na njeno izjavo, ker s tem se taki ljudje hranijo. Naslednjič naredi enako (če že moraš it k njej), drugače pa se je izogibaj in njenih izjav tudi. Pa nehej si jih h srcu gnat, ker samo sebi škodo delaš, kasneje jo boš pa še sinu, s katerim ni čisto nič narobe.

Jst sm bratcu pletla kitke in lakirala nohte, pa ni gej...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:26:16   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

user posted image user posted image user posted image user posted image že 22 let živim z gejem!

madonca, pa tak sem zadovoljna s servisom! user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:27:29   
patrino

IZVIRNO SPOROČILO: RIJA*

joj, kot če bi podrla domineuser posted image
tudi tamali se maže s kremo in me včasih češe...sebe ne more, ker nima kaj dosti user posted image pa včeraj je cel dan zapletal v sestričnini črni trenirki....ajme, ubi bože....kaj sem jaz komu naredilauser posted image


Rija ne paničari temveč bodi vesela.Vidiš, da so geji res ful zabavni frikiuser posted image

_____________________________

felico ne estas mezurita en oro...

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:42:31   
liliana

IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ker se radi nervirajo....eni z izjavami, drugi s ponosnim razkazovanjem manekenskega štela......user posted image


mogoče mama (in avtorica) nosi une oprijete moderne cotke za povrh in potem je mera hitro polna - sploh če je še ta teta "polna" user posted image


Saj...in namerno se še kar najbolj oprijeto in izzivalno oblečeta, da debelo baburo dražita....ona pa jima vrača po svoje......user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Pravi da bo moj sin gej, prosim za mnenje
7.4.2014 20:45:12   
Stanislava_
IZVIRNO SPOROČILO: liliana


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka


IZVIRNO SPOROČILO: liliana
Ker se radi nervirajo....eni z izjavami, drugi s ponosnim razkazovanjem manekenskega štela......user posted image


mogoče mama (in avtorica) nosi une oprijete moderne cotke za povrh in potem je mera hitro polna - sploh če je še ta teta "polna" user posted image


Saj...in namerno se še kar najbolj oprijeto in izzivalno oblečeta, da debelo baburo dražita....ona pa jima vrača po svoje......user posted image


Nikomur ni dolgčas user posted image

_____________________________

Kvačkam.
In #štrikam#.

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?