|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   selitveni servis
2.1.2008 10:56:58   
bamby
Morda kdo iz med vas ve, če tile obstajajo tudi pri nas? In kje se jih da dobiti? Morda kdo ve, koliko stane njihova storitev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: selitveni servis
2.1.2008 10:59:17   
Tinky
Za poroko sem najela selitveni servis, da mi je mizo in stole odpeljal na grad kjer sva se poročila. Za 80 km so mi računali 80 eur (brez računa).

_____________________________

Teo 10.7.2008
Maja 27.7.2010

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: selitveni servis
10.10.2009 8:25:19   
pilihonder
V selitvenem servisu Kombicenter - www.kombicenter.si, smo zanesljivi, hitri in profesionalni. Na vašo željo vas preselimo iz poslovnih prostorov in pisarn ali pa opravimo selitev stanovanja ali hiše. Selitve opravimo takrat, ko najmanj motimo vaše delo v podjetju in tako zagotovimo nemoten delovni proces in posledično izpad vašega dohodka. Pred vsako selitvijo se z vsako stranko opravimo individualni pogovor ter ocenimo selitev tako po časovni kot finančni plati. Hkrati vam predlagamo najboljšo možno logistično rešitev v danem trenutku. V okviru selitev opravljamo tudi montaže in demontaže, prav tako vam stvari zavijemo, zapakiramo, skratka ustrezno zaščitimo, da se med transportom ne uničijo. Vse stvari, ki so predmet selitve, so v času storitve ustrezno zavarovane. V primeru, da imate kakšne posebne želje oziroma zahteve, pokličite selitveni servis Kombicenter ali pa nam pišite na e-mail in skupaj bomo našli optimalno rešitev.

kontakti: 059 11 24 84 -  051 313 729

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: selitveni servis
10.10.2009 9:19:24   
Hope2
Obstajajo, obstajajo. Mi smo ga najeli, samo ne vem več kateregauser posted image . Malo poguglaj oz v imeniku poišči. Sicer pa sem jaz itak več ali manj sama spakirala,ker mi ni prijetno, da mi nekdo brska po cunjah in stvareh. Oni so nam dostavili le škatle, salotejpe, folijo z mehurčki, papirje, nato pa so nam še večje stvari razmontirali, spakirali, zavili televizije (ker tu moraš res fajn pazit, celo če je selitev kam daleč in transport bolj tak, tak), zavili slike..... znosili potem škatle in težke stvari v tovornjak.....

Jaz sem tudi zato pakirala, da sem potem točno vedela kaj je v kateri škatli, na vsako škatlo sem nalimala nalepko in napisala kaj je vse not. Oni pa ponavadi samo napišejo npr obleke ali pa še to ne (jaz pa sem npr napisala moje obleke, ali spodnje perilo, štunfi.....) in ko so nam potem škatle nosili v nov dom, sem samo komandirala, to v splanico, to v kuhinjo......user posted image

(odgovor članu pilihonder)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?