|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 10:43:45   
FLOWR12
Kot se že iz naslova vidi, me zanima če kdo ve, kje bi se dobil kakšen moderen (ravne linije) kopalniški blok z dvojnim umivalnikom. Z možem sva prehodila že kar nekaj trgovin a našla nič uporabnega user posted image . A mogoče katera pozna dobro trgovino v tujini (Italija, Avstrija), kjer imajo kakovostno kopaniško opremo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 10:56:12   
naja17
A se hecaš, da nista našla? Evo od kolpasan-a:

http://www.kolpasan.si/kopalniskopohistvo/c1283/1127/o-4

Maš pa tega ful drgač, ti bom še mal pobrskala...

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 10:58:48   
zoja10
hm.....he he...

mi bomo vzel od kolpe, ela new z dvojnim umivalnikom...

kolpa ma vsa sestave tudi z dvojnimi umivalniki, neve, kje sta vidva to gledla da ni blo nič..user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 10:58:54   
FLOWR12
ja to TIO sva gledala, samo nama material ne ustreza. Midva bi želela v verziji visokega leska. Sem klicala tudi v Sveo če nama naredijo iz drugega materiala pa pravijo da ne. Škoda, ker model nama zelo ustreza, samo material user posted image

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 11:05:34   
naja17
No še neki na hitro... Mal si še sama poklikej galerije. Villeroy & Bosc majo v nekem salonu v okolici Mengša, ne vem točno....

http://www.gracia.si/n_kopalnice_pohistvo.shtml


http://www.villeroy-boch.com/en/si/home/products/bathroom-and-wellness/bathroom-ceramics.html?colname=Loop&colkey=62.1.66508.1&groupkey=62.12840.114.1&emo=1&page=1


http://www.villeroy-boch.com/en/si/home/products/bathroom-and-wellness/bathroom-ceramics.html?colname=Loop%20%26%20Friends&colkey=62.1.67106.1&groupkey=62.12840.114.1&emo=1&page=1

http://www.villeroy-boch.com/en/si/home/products/bathroom-and-wellness/bathroom-ceramics.html?colname=Memento&colkey=62.5485.57.1&groupkey=62.12840.114.1&emo=1&page=1




(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 11:06:21   
FLOWR12
zoja10 mogoče sem se narobe izrazila da ni bilo nič. Seveda sva videla, samo ali nama ne odgovarja material, model, kvaliteta... Mogoče sva res zelo zahtevnauser posted image  samo nekako sva si zamislila kako naj bi zgledala najina kopalnica in sedaj tega ne najdeva. Nekaj zelo lepih blokov sem videla na e-bayu samo v to avanturo se ne upam spustiti.

Ali je katera kupovala pohištvo preko e-bay?

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 11:29:11   
giga81
Poglej pri Gorenju in si sama sestavi svoj kopalniški blok. Imaš tudi visoki sijaj. midva sva naredila tako

(odgovor članu FLOWR12)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 12:36:00   
Metuljček Cekinček
Midva z možem sva naročila pri mizarju, da nama je izdelal takšno debelo leseno polico, na katero je potem vodovodar montiral dva umivalnika. Sva tudi iskala po vseh možnih trgovinah in salonih in nisva našla tega, kar sva želela.

Na koncu sva še ceneje skoz prišla, čeprav sva imela nekaj dodatnega dela in usklajevanja.

(odgovor članu giga81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
20.10.2009 17:57:25   
mala zirafa
Kaj pa kika v Celovcu?Poglejte malo na njihovi spletni strani imajo še kar ponudbe.

(odgovor članu Metuljček Cekinček)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
22.10.2009 11:04:16   
lonja
Oj,

mi smo tud iskali tak blok, pol sva ga dala pa kar mizarju delat, ploščo, na kateri bojo umivalniki iz masivnega oreha, vratca pa bež barve iverka visoki lesk, ki se jo dobi pri enem obrtniku na Vrhniki. Super izgleda user posted image .

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
22.10.2009 12:18:42   
zoja10
lonja a prpopaš slikco?  user posted image

flowr12 kakšen material pa iščeš?
na katerem e-bayu pa gledaš slike?

ful of queščnsuser posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
29.10.2009 10:03:18   
lonja
Evo slikce, mal dolg je trajalo...

user posted image

(odgovor članu zoja10)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kopalniški blok z dvojnim umivalnikom
21.11.2009 9:50:35   
Tiamalio
Vsem, ki iščete dobro kopalniško opremo , vam lahko ponudim salon , katerega sva z možem v nedevnih dneh odkrila v Mariboru. Salon Kamna in Keramike , ter Sanitarne opreme GRADOM d.o.o Maribor - Limbuš. Ponujajo zelo kavalitetno sanitarno opremo in predvsem dobre dvojne in enojne umivalnike . S proizvajalcem Globo smo mi zelo zadovoljni. Svetujejo vam in pomagajo pri izbiri , ter ni da ni, kakšnega umivalnika pri njih ni moč dobiti. Zato za vse tiste , ki ste skeptični in vam ni treba hodit v Avstrijo maste v njihovem salonu kaj pogledat , saj je nov in za vsak finančen žep. user posted image Zraven tega imajo največjo izbiro kamna in keramike, ki je tudi v vseh cenovnih razredih. Poglejte na njihovo spletno stran:
http://www.gradom.si/1/152/maloprodaja/kopalniska-oprema
Upam , da sem bila komu v pomoč.user posted image

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?