|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sušilni stroj Gorenje
11.9.2009 22:17:43   
Anonimen
Mi lahko kaj svetujete?
Zdaj so sami neki novi modeli pa se nič ne spozanam. Kateri je ok, kaj naj gledam.

Gledala sem pa tole:
http://www.gorenje.si/gospodinjski_aparati/pralni_stroji_in_susilniki_perila/susilni_stroji
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sušilni stroj Gorenje
12.9.2009 16:11:23   
Pat74
Jest Gorenjevega sušilca ne kupim nikoli več, mam preslabe izkušnje z njim. Kako to, da se odločaš ravno za tega? A si gledala kaj teste pri zvezi potrošnikov? Jaz sem se odločila, da kupim rajši od Boscha ali od AEG (oba energijski razred A) - res sta draga, ampak enkrat sem se že nasmolila. Bi me pa zanimale še vaše izkušnje, saj se lahko motim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sušilni stroj Gorenje
12.9.2009 16:17:50   
katjandraž
Mi ga imamo, pa je čist ok, je pa en model nazaj od teh, ki jih ti kažeš, v bistvu od 65338, in sicer 65238. Na začetku je bil sicer problem, ker smo ga kupili v akciji čist prezgodaj (selitev se je zavlekla) in je manjkal en filter, pa posoda je bila mal počena, zdej ko je to zrihtano, dela super.

(odgovor članu Pat74)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sušilni stroj Gorenje
13.9.2009 8:52:13   
Mici7
Mi smo prejšnji teden kupili Boschevega, razred A, vendar ga še nimam doma tko, da kakšnih informacij nimam.
Mi je pa prodajalka v trgovini rekla, da se presenetljivo dobro prodaja glede na ceno. Jih prodajo ogromno.
Za AEG pa se nismo odločili zaradi tega, ker nam je serviser svetoval Bosch, saj naj bi se nadomestni deli za AEG dobili težje, pa še dragi so baje. Naslednji teden ga dobim, potem bomo pa videli. Ampak ne dvomim v to, da ne bi bili zadovoljni.



(odgovor članu katjandraž)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sušilni stroj Gorenje
18.9.2009 10:00:55   
5ra_28
Gorenje nima lastnih SUŠILNIH oz. pralno-SUŠILNIH strojev. Jemljejo mislim da švedske Thompson ali nekaj takega in prodajajo kot svoje s 5 letno garancijo.

_____________________________

Končno smo trije:)

(odgovor članu Mici7)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sušilni stroj Gorenje
21.9.2009 6:00:36   
valerija77
Tudi jaz ti ODSVETUJEM Gorenje. Moja mami je ravno nekaj dni nazaj zahtevala kupnino nazaj, ker se ji je pokvaril sušilni stroj star 10 mesecev. Pred tem ji je crknil tudi pralni stroj in so ga prišli iskat ker je bila baje kar cela serija v okvari.
Jaz imam pralni in sušilni stroj od Boscha in sem z njim zelo zadovoljna in sicer tega...

http://www.mimovrste.com/artikel/3250026523/pralni-stroj-bosch-maxx-7-wae24441oe#pictures

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pranje-in-su%C5%A1enje/su%C5%A1ilni-stroji/WTE8637F.html


(odgovor članu 5ra_28)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sušilni stroj Gorenje
21.9.2009 6:07:30   
valerija77
Za pralni stroj sem dala napačen link. Nimam tistega ampak tega.

http://www.bosch-home.com/si/produkti/pranje-in-su%C5%A1enje/pralni-stroji/WAE2448KBY.html

(odgovor članu valerija77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sušilni stroj Gorenje
21.9.2009 7:00:06   
ledenaa
Ne vem kako je z novimi sušilci
A mi imamo od gorenja sušilec že več kot 10 let in se ni še nikoli pokvaril

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sušilni stroj Gorenje
21.9.2009 8:01:52   
Anonimen
Mi imamo tega ze dve leti in pol,zaenkrat vse ok
http://www.bosch-home.com/si/produkti/pranje-in-su%C5%A1enje/su%C5%A1ilni-stroji/WTE84100BY.html

(odgovor članu ledenaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sušilni stroj Gorenje
4.10.2009 16:20:51   
Darči76
Mi imamo tudi Gorenjev sušilni stroj. Prvo leto je bilo vse OK, potem pa je nekje zadaj začela teči ven voda. Opazila sem tudi, da se voda v kotličku sploh ni nabirala, kar pomeni, da se je posledično nabirala nekje zadaj in potem tam tekla ven.

Pa smo poklicali serviserja, ki nam je rekel, da je kopalnica, kjer ga imamo premala, da ni postavljen vsaj 15 cm stran od vseh sten, kar je pogoj za kondenzacisjki sušilnik. Hotel je tudi zaračunati uro obiska, ker je krivda naša!
In potem smo pazili, da temperatura v koplnici nikoli ni bila višja od 22°C (maksimim je baje 25°C) - ko je bilo fulll mrzlo, smo odprli vsa okna in preizkušali sušilec. P aje zgodba tudi bila ista.

Zdaj imamo sušilec, ki ga redko uporabljamo. Ko ga, pa ročno "pivnamo" vodo iz prostora za filtrom.

V bistvu bom jutri ponovno poklicala serviserja - sezona sušenja v stanovanju se bo namreč kmalu začela..............


_____________________________

Don't be afraid that your life will end,
be afraid that it will never begin.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sušilni stroj Gorenje
10.10.2009 18:03:59   
loncica
naše izkušnje z gorenje sušilcem so bile porazne. Nekajkrat so nam ga popracili še na garancijo, potem pa smo parkrat plačali - mami je na koncu znorela in je romal na smetišče. Potem je (pred 6 leti) kupila Boscha s katerim je noro zadovoljna, jaz imam tudi Boscha in je res krasen.

Naj povem, da so se pri Gorenjevem sušilcu stopila vrata, voda ni šla več v zbiralnik ampak je serviser speljal cevko v škof in podobne fore...

(odgovor članu Darči76)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?