|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zasebna osnovna šola in izobraževanje na domu
14.11.2009 21:33:31   
pearl
Pozdravljeni!
Pripravljam nalogi s področja obveznega izobraževanja s poudarkom na zasebni šoli in izobraževanju na domu.
Kakšno je vaše stališče do teh dveh oblik ( pozitivne in negativne). Ter ali ima katera osebne izkužnje svojega otroka teh dveh oblik izobraževanja.

Hvaležna bom za vsako informacijo, ki jo bom s pridom uporabila.

< Sporočilo je popravil Katrin RR -- 14.11.2009 21:51:12 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zasebna osnovna šola in izobraževanje na ...
15.11.2009 9:12:03   
lukec
Osebnih izkušenje nimam. Zasebno šolstvo je po moje dvorezen meč, saj lahko nudi (zaradi pogojev) kvalitetnejšo izobrazbo vendar pa je ta dostopna le priviligiranim. Država zasebnega šolsva ne bi smela financirati, kvečjemo poskrbeti za kvalitetnejše javno.
Kar se tiče šolanja doma, ja, vendar pod določenimi strogimi pogoji, za to pač ni usposobljen kar vsakdo.


_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu pearl)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zasebna osnovna šola in izobraževanje na ...
15.11.2009 12:02:15   
Gina
Te teme so že bile na rr in tudi veliko kresočih se mnenj na to temo. O privat šolah predvsem takrat, ko je Janševa vlada na hitro hotela sforsirat zasebne šole in jih močno finančno stimulirat, javne pa user posted image ... ne bom napisala kaj. O šolanju na domu pa sta bili tudi vsaj dve debati. Z iskalnikom boš vse to našla.

Sicer se seveda strinjam z lukec. Zasebne šole ja, dokler so v takem kontekstu kot danes in v primerjavi z javnimi šolami ne delijo folk na revne in bogate in dokler zaradi njih javne šole ne postanejo azil za najrevnejši sloj, ostale pa posledično prisilijo starše otrokom plačevat šolnino, da bodo ljudje sploh spodobno svoje otroke izobrazili (saj je jasno, da v šolah, kjer je vključen samo najrevnejši sloj prebivalstva s posledično še drugimi nalepljenimi socialno-vedenjskimi faktorji ne more nihče učit več kot samo osnov, saj učenci večinoma učno ne sledijo povprečju celotne populacije - torej ven pride slabše izobražen človek).

(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zasebna osnovna šola in izobraževanje na ...
15.11.2009 12:21:02   
Gina
klik

klik

klik

klik


(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...




Varanje
binyy

Ali bi prevarali svojega partnerja,če le ta nebi nikoli izvedel?

da, takoj (7%)

ne, nikoli (58%)

mogoče (11%)

ne vem (18%)

sem ga že (6%)


Število vseh glasov: 290

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!