|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   lupiti sadje ali ne?
28.5.2010 16:12:27   
soncica01
glede na to, da živimo v mestu in vso sadje in zelenjavo kupujemo v trgovini, me zanima, kdaj v takšnih okoliščinah prenehati z lupljenjem sadja otroku ponuditi recimo neolupljeno jabolko?

Naj povem, da je naša stara 16 mesecev in ji še kar lupim sadje, ki je kupljeno v Sparu, pa res ne vem, do kdaj lupiti. Ima pa 4 zobke zgoraj in 4 spodaj, tako da ne vem, ali bi olupke sploh jedla.

Vesela bom vaših odgovorov.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: lupiti sadje ali ne?
28.5.2010 19:20:30   
Katy78
Jaz mu tudi še vedno lupim.

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: lupiti sadje ali ne?
28.5.2010 20:00:05   
Najaa
Jaz starejši pri tej starosti nisem več lupila, tamali pa še vedno.

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: lupiti sadje ali ne?
29.5.2010 15:11:22   
bolhamala
Kupjene stvari sem (v časih, ko je moj otrok še jedel sadjeuser posted image ) vedno fajn olupila, domače pa ne, razen, če je bila lupina res debela in neokusna. 

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: lupiti sadje ali ne?
29.5.2010 15:15:13   
bolhamala
Ups, sem spregledala poanto teme. ZAnimalo te je kdaj, ne pa če. Se že ne spomnim, sem mu pa kar hitro dajala domača neolupljena jabolka, od začetka (ko je imel le nekja zobkov) sem pustila samo delček lupine, potem pa vedno malce več.

(odgovor članu bolhamala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: lupiti sadje ali ne?
31.5.2010 8:08:40   
barni
Naša noče z lupino, pa je stara 2,5 let. Pa mi ni problem olupit. Ker tudi meni ne potegne lupina pri tistih povoščenih jabolkih, za hruške pa itak velja, da je bolje olupiti.

Jaz raje jem jabolko narezano na krhlje, kakor kar celega.

(odgovor članu bolhamala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: lupiti sadje ali ne?
31.5.2010 21:02:59   
Urska09
Naša je stara dobrih 15 mesecev, pa ji sadje še kar lupim. In bom še naprej. Res, da je tik pod lupino največ vitaminov, vendar je v lupini tudi glavnina pesticidov (škropiva). Tako da.....

(odgovor članu soncica01)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: lupiti sadje ali ne?
1.6.2010 9:45:29   
Hope2
Kokr kdaj, včasih lupim, včasih ne, povečini ne, ker ga lupina ne moti, če ga, pa jo ven pljune. Nima problemov z lupino (18 mesecev)

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...
FOTO: To je bistvo družine!
photo
Prav vsaka družina je posebna in unikatna. Toda, kaj imajo družine z vseh koncev sveta in različnih oblik vendarle skupn...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?