|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tandil - Hofer
16.11.2009 15:57:05   
Anitka
Mene pa malo zanimajo kakšne so kaj vaše izkušnje s Tandilom - gelom in praškom. Baje je dosegel pri testih ene boljših rezultatov.

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 16:32:58   
**Tinkara78**
Za belo perilo uporabljam Persil, za vse ostalo pa Tandil- prašek. Imam same dobre izkušnje.

Pa pri belem perilu sem en čas dodajala pecilni prašek. Jim je rok trajanja potekel pa sem jih morala porabiti user posted image user posted image

Mene pa zanimajo mnenja glede praška Tandil za belo perilo.


< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 16.11.2009 16:35:42 >

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 20:04:46   
Spark
V enem testu se je Tandil kao najbolj obnesel. Ne vem pa kje to točno je bilo. Ga pa nisem še nikoli uporabila. 

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 21:02:48   
hubi
Zelo dobro pere.

(odgovor članu Spark)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 21:26:01   
melanija
Zelo dober prašek.

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 21:37:25   
Janeja
Jaz ga uporabljam že vsaj 1 leto, pa sem izredno zadovoljna. Za belo perilo imam Tandil za belo, za vse ostalo Tandil za barvno, za črno pa uporabljam Tandil Black tekoči.
Aja, moram še povedat, da sem prej dolga leta prisegala na Ariel, dokler niso zamenjali formule s tem M-zim in sem nanj alegična. Danes ne vidim nobene razlike med Arielom in Tandilom - oziroma jo: še ni dolgo nazaj, ko mi je gospa, ki mi lika rekla, kako čisto perilo imam vedno. In kako bele so res moje bele stvari. Od takrat imam Tandil še raje user posted image .

(odgovor članu melanija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 22:18:21   
Nika v službi
Znanka, ki dela v razvoju izdelkov v Šparu in redno spremlja tudi konkurenco (laboratorijski testi, itd.) je prav nedavno povedala, da je daleč najboljši Tandil, Šparov prašek in Persil sta dobra, čisti poden pa je Ariel.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu Janeja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tandil - Hofer
16.11.2009 23:12:54   
Anitka
Hvala vsm za odgovoreuser posted image

_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tandil - Hofer
17.11.2009 9:15:20   
špelin@
Tudi jaz uporabljam Tandil - in sicer gel za občutljivo in gel za črno perilo. Zelo zadovoljna user posted image

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tandil - Hofer
18.11.2009 8:25:16   
jana81

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

Mene pa malo zanimajo kakšne so kaj vaše izkušnje s Tandilom - gelom in praškom. Baje je dosegel pri testih ene boljših rezultatov.


jst ga še nisem sprobala, ga pa moja kolegica uporablja že x let in je ful zadovoljna.. men Hofer ne potegne, sem mela 1x slabo izkušnjo tam..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tandil - Hofer
18.11.2009 17:49:53   
robinzon
Tandil je bil eden boljših lani ali predlani, na letošnjem ocenjevanju pa ga sploh ni. Je pa v močni konkurenci na petem mestu pristal formil iz lidlna. Na prvem mestu je ariel m-zim4, na drugem persil universal pulver, tretji dasch alpina, četrti persil gold.

So pa vsi ocenjeni z oceno dobro, noben z oceno zelo dobro.

Med povprečne praške so se uvrstili:ava,tušev, merkatorjev,šparov, luna, omo, ava. Najslabše ocenjen je bil leklerkov.

Drugače se meni zdi tandil v redu, ga kar dosti uporabljam. Sama ne vidim kaj dosti razlike med pp, razen v ceni, je pa res, da nimamo več majhnih otrok.



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tandil - Hofer
1.12.2009 14:54:49   
Sulfinija
Za bele cunje uporabljam strogo le zeleni Tandil iz Hoferja.Ne menjem niti za en Ariel.Tako da Tandil iz Hoferja je zelo kakovosten.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

LP Mojca

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tandil - Hofer
1.12.2009 18:59:45   
enea
Eno vprašanje, jaz sem kupila tandil v prahu, nisem ga pa še probala, kakšne izkušnje imate ve, kaj je boljši prašek (prah) ali tekoči?user posted image
Sulfinija kaj ta zeleni ( ki ga omenjaš) Tandil je tekoči?user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tandil - Hofer
1.12.2009 19:35:57   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Eno vprašanje, jaz sem kupila tandil v prahu, nisem ga pa še probala, kakšne izkušnje imate ve, kaj je boljši prašek (prah) ali tekoči?user posted image
Sulfinija kaj ta zeleni ( ki ga omenjaš) Tandil je tekoči?user posted image


Zeleni je v prahu z njim perem bele cunje.

LP Mojcauser posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tandil - Hofer
1.12.2009 19:52:03   
enea

IZVIRNO SPOROČILO: Sulfinija

IZVIRNO SPOROČILO: enea

Eno vprašanje, jaz sem kupila tandil v prahu, nisem ga pa še probala, kakšne izkušnje imate ve, kaj je boljši prašek (prah) ali tekoči?user posted image
Sulfinija kaj ta zeleni ( ki ga omenjaš) Tandil je tekoči?user posted image


Zeleni je v prahu z njim perem bele cunje.

LP Mojcauser posted image



A pol sem jaz tega kupila, moram probat, samo imam še od prej enega za porabit, še za dva strojauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tandil - Hofer
2.12.2009 16:23:32   
robinzon
Meni praškastega tandila voda ne pobere, oz. ga vedno nekaj ostane v prekatu. Najprej sem mislila, da je kriv pralni stroj, sem ga zamenjala (pa ne zaradi praška ;)), pa je pri novem enako. A so te še kateri dogaja ?

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tandil - Hofer
2.12.2009 18:44:10   
noranate
Meni se je to pogosto dogajalo pri Arielu, sedaj pa uporabljam samo tekoče praške, tudi zaradi odtokov, ker te praškasti se čedalje slabš raztapljajo in naredijo "čepe" v odtokih, potem pa ode kopalnica, saj se razbijanje ploščic lahko začne!user posted image

(odgovor članu robinzon)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?