|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako naprej - prosim!
3.3.2010 15:09:02   
camino79
Tako...pa sem pospremila še tretjega angelčka med zvezde. Ni besed, ki bi opisale to praznino.

Punce, me pa nekaj zanima...sedaj sem konec maja naročena pri dr. Gavričevi (mb) na prvem posvetu. Za menoj sta že laparoskopija in histeroskopija pri dr. Reljiču (mb)- odstranili so majhno pregrado. Jajcevodi menda BP, manjša endometrioza, ki pa so jo elektroskoagulirali.
Prej sva se zdravila pri dr. Rešu, a nismo prišli do postopka, ker je prej uspelo po naravni poti.

Zdaj me želijo videti v mb (zaradi ponavljajočih se splavov). In seveda greva, če sva že dobila datum. Tudi dr. Reš je tedaj rekel, da kar, če se ponudi priložnost.

Kako bo šlo zdaj dalje? S kakšnim tempom? Kaj naju še čaka? Prosim za pomoč.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 15:13:39   
water lily
Genetika sta že imela?
Hormonske preiskave?
Obdukcijo po tretjem splavu?

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 15:18:46   
camino79
Po drugem splavu so naredilo citogenetiko - kromosomska napaka na plodu.
Jaz sem imela genetiko, bp, moj še ne. To naju še čaka. On ima sicer dva zdrava odrasla otroka iz prvega zakona.
Hormonske sem jaz tudi že imela, ok. On še ne.
Na citogenetiko po zdajšnjem splavu pa čakava...v 11. tednu.
Aha, hvala...torej to...pa pol?

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 15:24:33   
water lily
Potem pa odvisno od tega kaj bodo odkrili.
Pa odvisno kako se bodo zavzeli zate.
Jaz sem obupala in greva v tujinouser posted image

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 16:07:19   
Taddy78
Prvo bi edino rekla to, da ti ne bo žal, ko boš idela način dela v MB, saj se maximalno potrudijo.
Sem se 1x v čakalnici pogovarjala z enim hrvaškim parom, ki sta bila isto napotena v MB zaradi ponavljajočih se SS (6x).
Tako da bosta v dobrih rokah...

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 16:26:40   
Urshy78
camino, žal mi je, da se je tako izteklo. pa sem bila res vesela, da ti je končno uspelo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 17:26:43   
camino79
Meni tudi, Urshy, vendar mi je nekaj upanja dala dr., ki me je operirala. Pred operacijo je prišla do mene...se pogovorila o vsem z menoj...in sama poklicala v ambulanto in me naročila. Nisem mogla verjeti.
Zdaj se moram samo psraviti k sebi...ker me še vedno za vsako figo premagajo solze...taka ne morem v službo, pred otroke.

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kako naprej - prosim!
3.3.2010 17:35:38   
jona klara
camino-to je pa res hudo in žalostno, ne morem verjeti kako se počutiš....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , ne čakati kr pojdi dalje, magari v tujino, če bo treba, stanje, ko čakaš je najhuje, zato moraš imeti cilj za dalje, za nove motive, ki te privedejo do user posted image , enkrat bo, le pojdi dalje in poskusi biti pozitivna in prepričana, da naslednjič uspe, vso srečo ti želimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

miklavž je imel malo zamude in nas obdaril z fantkom !!!presrečna sva

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kako naprej - prosim!
4.3.2010 13:25:27   
camino79
Hvala, imam...saj vem, zdaj je treba najprej na sebi delat...saj bo, saj imava cilj...ne bova obupala.

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?