|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bluetooth slusalke
9.11.2009 1:47:17   
Ribica **
Na kaj je treba biti pozoren pri nakupu? Cene so od 18-60€, nimam pa pojma, po cem se meri "kvaliteta". Pa se eno blond vprasanje - a je firma pomembna (kompatibilnost z gsmjem)? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bluetooth slusalke
17.11.2009 16:12:12   
ellie
Jaz sem kupila original od nokie...sicer cenejšo varianto (mislim da je bila med 20 in 30 eur). Sem jo ravno 2x uporabila in obupala. Baterija se je spraznila v 20 min. Čisto neuporabno za moje pojmeuser posted image  lahko pa da je pri kakšnih boljših tudi to boljše porihtano.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bluetooth slusalke
17.11.2009 20:36:25   
RoZala
Imam Plantronics voyager  520. Slušalko sem kupila pred enim letom in sem zadovoljna z njo. Kar veliko jo uporabljam.
Telefon imam Samsung (prej Sony Ericsson). Kolega je imel telefon on Nokie in bluetooth od Nokie, pa ni bil zadovoljen.
Je pa čisto vseeno katero firmo kupiš.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bluetooth slusalke
18.11.2009 11:30:48   
luka jan
Sama imam že nekaj časa Bluetooth slušalke Samsung WEP 180, ki sem jih kupila v Mobitelovi e-trgovini.
Cena mi je bila kar ugodna, mislim da so bile okrog 40 eurov, pa še lepe so mi, pa seveda je znamka mojega telefona tudi Samsung.user posted image
Zaenkrat sem zadovoljna z njimi, jih pa uporabljam občasno, ponavadi jih pozabim doma.user posted image

Po moje ni ravno cena tista ki vpliva na samo kvaliteto, saj nekih grozno velikih razlik v ceni ni, nekaj deset eurov pa tudi ni tako zelo veliko.

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bluetooth slusalke
19.11.2009 23:18:16   
Ribica **
Danes je v Mobitelu rekel, da ce imas Nokio, da je boljse imet tudi slusalko od Nokie, ker menda vcasih ne zazna drugih. Da neke bistvene razlike pa ni, edino v dizajnu in novejsih modelih, ki so drazji.

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bluetooth slusalke
20.11.2009 19:39:44   
RoZala
Kolega je imel slušalko iste firme kot telefon in je bil zelo razočaran. Zdajle se ne spomnim katera firma, vem le, da si je kupil drugo, no-name slušalko.

Slušalke so po cca 30 eur. Če kupiš preko neta (spletne trgovine), jo lahko v 15. dneh vrneš, če vidiš, da se ne poveže s telefonom in kupiš drugo.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bluetooth slusalke
11.12.2009 13:11:51   
enea
Moj mož je kupil na mobitelu, je dal 13,90€ ali neki tazga, če imaš točke povezani je še celo okoli 4€, in je ful zadovoljen, je šofer, in jo ima skoz gor, ni mu še zatajila.user posted image Pojma nimam kakšna znamka je, neka leva ampak očitno zadovoljiva za njegove potrebe.user posted image

(odgovor članu RoZala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?