|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kdaj točno ste??
16.12.2009 7:46:37   
Anonimen
Živjo vsem.

Tudi midva probavava vse možne načine, da bi ratala user posted image . Nisva tok pri ta mladih. Oba okol 30 let. Sedaj mi pa roji po glavi.

Ali ste ve vedno zanosile 14 dni pred naslednjo menstro ali mogoče celo teden dni pred njo ali po njej..? Jaz imam menstro na 29-33 dan in si nekak izračunam tistih dobrih 10 dni kot možni dnevi ovulacije. Točno itak ne vem.

Zakaj. Ker imava odnos večinoma na tiste dneve. Če pa bom od vas slišala, da ste zihr zanosile tudi par dni pred menstro ali po njej... se bom mal zamislila user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 7:53:33   
Anonimen
je čisto vseeno kdaj so druge zanosile
saj obstajajo ženske ki si zanosile med M a boš ti tudi ko boš imela M seksala user posted image
Seksaš na 2 -3 dni,tako da ne zgrešiš ovulacijo

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 8:39:22   
mala biba
UH...tudi jaz sem naredila celo študijo zaseuser posted image

Ker smo se dolgo matrali mi je G rekel, da naj od 9 dne M na dva dni in to redno brez izpuščanja......pa je ratalo.....upam, da bo tudi tebi.....pa srečno!

_____________________________

Imam jo,svojo pikico...no - zdej je že prava mala biba:)- mali škrat bodi zdrav ti želita mamica, ati in Nejc

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 10:04:11   
Urshy78
moja prijateljica je zanosila par dni po user posted image

_____________________________

TIAN 05.11.2010

(odgovor članu mala biba)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 10:07:23   
manna
Pri meni je bilo točno kot po učbeniku, zanosila sem 13.dan ciklusa.. Spremljaj svojo sluz kakšna je - kadar je prozorna in vlečljiva kot beljak, takrat si najbolj plodna in brž v akcijo user posted image

(odgovor članu Urshy78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 10:14:33   
zmajaz
Dokler sem jaz gledala, kdaj približno naj bi imela ovulacijo, ni bilo z zanositvijo nič, ker pri meni pač ni ovulacija po "standardu". Zdaj po 2 nosečnostih lahko z gotovostjo povem, da sem obakrat zanosila 2-3 dni po menstruaciji, tako da imam zgleda ovulacijo že takrat.

(odgovor članu manna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 11:43:12   
Anonimen
Zmajaz...kakšen menstrualni cikluš pa imaš? Na koliko dni...?! To imaš verjetno krajšega.

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 15:34:39   
ellie
Jaz sem zanosila 13.-15. dan po prvem dnevu M. Pa sem M pričakovala okrog 36. dneva. Res pa da nisva delala na tem...sva samo user posted image  iz užitkauser posted image . Pomoje O ni nujno vsak mesec v istem delu ciklusa.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 15:39:21   
m_o_i
mi smo delali takole : za zadnje tri, stiri mesece sem si izracunala povprecno dolzino ciklusa, in to stevilko sem vnesla v ovulacijski koledarcek (imas ga na kofetek.com oz. zguglaj "ovulacijski koledarcek" in poisci kje drugje; mislim, da obstaja celo tu na RR) in pa, seveda, datum zadnje M.
zanosila sem peti mesec user posted image  v casu, ki je bil oznacen kot plodni dnevi.

je pa res, da ce so ciklusi blazno neredni, da bo malo tezav glede verodostojnosti izracunanega. moja M je nihala za 2, 3 dni...

aja, jaz sem zanosila 14i dan po prvem dnevu zadnje menstruacije (ciklus sem pa imela na 29 dni)

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 16.12.2009 15:40:39 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 15:45:15   
kaya2007
jaz sem si po netu naročila cel kup ovulacijskih testov, tako da sem točno vedela, kdaj imam ovulacijo in kdaj je
treba sexat user posted image načeloma sva se pa nekako držala tega, da sva sexala vsak drug dan-nimaš kaj falit user posted image

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 15:56:15   
zmajaz
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Zmajaz...kakšen menstrualni cikluš pa imaš? Na koliko dni...?! To imaš verjetno krajšega.


Ne - kar dolgega - v povprečju recimo tam 32 dni - včasih kak dan manj, drugič pa tudi par dni več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kdaj točno ste??
16.12.2009 17:19:33   
Anonimen
V plodnih dneh sva bla 5 dni zapored aktivna.Seveda sem opazovala kdaj se bo pojavila beljakasta sluz.Drugače pa sodeč po izračunih.Pa saj paglavčki preživijo 3 dni tako da mislim da ni panike, dan gor ali dol.Je pa pomagalo.user posted image
Pa veliko sreče!

(odgovor članu zmajaz)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kdaj točno ste??
17.12.2009 9:19:05   
malicki
Najboljše je čimmanj računanja, predvsem v glavi, in redno in čimveč user posted image skozi cel ciklus.

Jaz imam redne cikluse na 29 dni, vedno sem čutila ovulacijo ker me špika, ponavadi začne 12,13 dan po M. A tokrat sem pa zanosila očitno prej, ker je user posted image  za 1 teden starejši. Se je že takoj na 1. pregledu pokazalo.

Tudi slikici iz UZ sta različni. Prvi user posted image  je bil še fižolček, drugi user posted image  pa se že vidi da je bejbi. Pa sem imela v obeh nosečnostih v 9. tednu pregled. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kdaj točno ste??
17.12.2009 22:18:38   
Anonimen
Zanosila sem 4 dni pred menstruacijo (ciklus na okoli 32 dni).

(odgovor članu malicki)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko časa traja, da si telo po nosečnost...
Viša se povprečna starost žensk pri prvem otroku, zato je bolj pogosto, da mame hitreje še drugič zanosijo. Kakšna je op...
So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?