|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prekinitev nosečnosti,
1.2.2010 9:01:26   
ana19

en nasvet al nevem kako naj temu recem... prejsni torek,ko sem bila na pregledu je ginekologinja videla srcek ampak je bil plod velik 5mm kar je veliko premalo za 9 teden, in mi je dala napotnico za urgenco in naj cakam na naslednji torek ,ker pa mi ni dalo miru sem sla v petek na ponovni pregled k drugi ginekologinji,ki pa je videla le se senco plodu in zacetek luscenja in svetovala naj grem na ciscenje in sem sla
zdej mi je pa zal ,da sem prehitro obupala
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prekinitev nosečnosti,
1.2.2010 9:08:41   
živa
Hoj!

Zagotovo so te pred abrazijo še enkrat temeljito pregledali in če bi bilo karkoli sumljivega oz. kakršnakoli možnost, da je plod živ, bi še malo počakali in te naročili na še kakšen pregled. Ne razmišljaj, da si prehitro obupala, saj se nazadnje nisi ti odločila za čiščenje, ampak zdravniki, ki so ugotovili, da se plod ne razvija. Upam, da boš splav čim prej prebolela in kmalu spet zanosila.

Vso srečo!

živa

(odgovor članu ana19)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prekinitev nosečnosti,
1.2.2010 9:20:20   
ana19


Hvala Živa, je še vedno hudo ampak sej bo boljše

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prekinitev nosečnosti,
4.2.2010 13:41:14   
simonas
Ker je bila nosečnost zaželjena, so te zagotovo vredu pogledali, preden so se odločili da karkoli storijo.

Drži se.

_____________________________

Iz pleničk se ti smehlja, nekaj čisto majhnega. Nedolžno ti zre v oči, k mamici v naročje si želi.


(odgovor članu ana19)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prekinitev nosečnosti,
4.3.2010 22:27:21   
JAGODA2
lp.Ana ! Zanima me če mi lahko razložite kaj se naj vpišem za vprašanje nekaj o spontanem splavu.kako od začetka prgo grem na forum kam pa potem da napišem vprašanje za forum.hvala,če mi boste lahko pomagali.lp.

(odgovor članu ana19)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?