|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   toskana
2.3.2010 15:01:09   
Martinčka
sedaj obupana na bolniški razmišljam da če bom boljše da bi šla preden se otroček rodi v toskano za tri dni...
rada bi bila nastanjena nekje med Bologno in Firencami in ne najdem kaj pametnega...

se je katera kaj tam potepala? ste šle na kakšen izlet v toskano in kako ste si razporedile pot, ker se mi zdi pot do firenc precej dolga!?

pozdravček
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: toskana
2.3.2010 17:11:43   
viv_
jaz sem šla predlani na "ženski" izlet - nas je šlo 6 punc

1. dan smo šle do Lucce in tam prespale

2. dan smo si pogledale Lucco, Piso, in prespale med San Gimignanom in Volterro na enem ful lepem kmečkem turizmu

3. dan smo pogledale SG in V ter prišle do firenc, kjer smo prespale v hostlu

4. dan smo pogledale Firenze in šle potem domov


_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: toskana
3.3.2010 9:15:44   
Martinčka
viv RR koliko časa ste se pa vozile do Lucce?

Jaz bi šla kar di firenc pa se mi zdi malo dolga vožnja? Pa sem mislila it kar do Bologne in potem imet tam štartno točko za izlete!?


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: toskana
3.3.2010 12:21:48   
viv_
Evo, tukile smo spale, na sredi toskane, ful lepo...
http://www.tenutaquadrifoglio.it/

Am, štartale smo en dan po službi, cca. ob 16h, pa mislim, da smo prišle okrog 10h zvečer na cilj.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: toskana
3.3.2010 12:23:01   
viv_
Aja, šatrtale smo iz Kranja.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: toskana
3.3.2010 12:34:29   
Ženkica
IZVIRNO SPOROČILO: viv RR

Evo, tukile smo spale, na sredi toskane, ful lepo...
http://www.tenutaquadrifoglio.it/

Am, štartale smo en dan po službi, cca. ob 16h, pa mislim, da smo prišle okrog 10h zvečer na cilj.


Živjo, za prvomajske se odpravljamo v Toskano; mi lahko prosim poveš koliko ste plačale za sobo; mi smo 3 članska družina, v poštev pride zajtrk, vzeli bi eno sobo. Na njihovi spletni strani ne najdem cenika, so pa res na lutšni izhodiščni točki. user posted image

Hvala in lp

Ženkica

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: toskana
3.3.2010 13:37:36   
water lily
Midva greva za prvomajske v toskano. V en kraj v bližini Piombino. Ob obali.
Meni se zdi tudi čist super točka za izlete, itak misliva cele dneve okol letat. En dan greva za cel dan na Elbo. Ostale dni bova kombinirala, mam že spisek po kakšnem vrstnem redu grevauser posted image
Prišlo naju je pa zelo ugodno, hotel z polpenzionom. Cena pa ista kot apartmaji ki sem jih gledalauser posted image

Drugače sva pa prvo nameravala najeti kočico oz. bungalov v kampu, ker imajo to ful lepo poštiman...pa ugodno je tudi...

(odgovor članu Ženkica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: toskana
3.3.2010 13:52:55   
viv_
Nas je bilo 6, smo dale 180€ na noč za apartma, zajtrk smo pa doplačale mislim da 3€ po glavi... Ni prišlo tolk, ker se je delilo na 6 "familij"... za eno družino pa kar nanese pomoje... pošlji jim mail...

Ima pa še kolegica en kontakt... bom napisala, samo da jo dobim!

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu water lily)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: toskana
3.3.2010 14:05:27   
Martinčka
viv rr hvala! je tale stvarca zelo luštna ja, sam zame predaleč...  Jaz se bom kar namestila v Bologni sem se odločila da se preveč ne matram ker mam malo probleme z nosečnostjo (upam da do takrat izginejo pa vseeno nikoli ne veš)
si bova en dan lepo pogledala v miru bologno in šla malo po trgovincah in restavracijah, drugi dan pa v firence...

čez eno ali dve leti bomo pa šli kam dlje v notranjost da si bomo lahko še druge stvari ogledali kot družinica (Piso, Rim,...)

drugače pa vidim da bi nas veliko rado romalo v te konce med prvomajskimi.. super user posted image


(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Tudi na dopustu ne pozabimo na okolje!
Ali ste vedeli, da je turizem odgovoren za kar 14 % vseh nastalih komunalnih odpadkov na globalni ravni in da evropski d...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih...
18 učno – doživljajskih poti po posameznih regijah v Sloveniji, na katerih boste uživali s svojimi otroci.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?