|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   podolgovat paradižnik?katera vrsta?
12.3.2010 11:16:42   
Martinčka
Razmišljam da bi si letos dala na teraso v večji lonec paradižnik. Na tržnici sem v sezoni kupovala paradižnik ki ni okrogel ampak je bolj ovalen ali bolj dolg kot pa okrogel in je zelo dober:) a katera ve katera vrsta je in kako kaj uspeva?

hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
12.3.2010 11:30:00   
Felicita
če je zelo sočen, so to skor gotovo pelati... kej več o vzgoji pa ne vem, vem da pri nas na vrtu rastejo skupaj z drugimi paradižniki.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
12.3.2010 12:50:09   
hrabra miška
Če je takšen podolgovat in bolj srčast je to volovsko srce. Ker ta je res okusen.

_____________________________

Pazite na svoje otročke kot na zaklad.
Vsak je drugačen,vsak je edinstven.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
12.3.2010 12:59:13   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: hrabra miška

Če je takšen podolgovat in bolj srčast je to volovsko srce. Ker ta je res okusen.


jest sm tut na to pomislla, samo ta paradižnik je, vsaj po mojih izkušnjah, ogromen... tko, 30dag eden user posted image evo slikce, če kej pomaga:

volovsko srce: http://www.patrcevic.com/wp-content/uploads/2008/07/volovsko-srce.jpg
pelati: http://www.viletta.it/immagini/foto-pelati.jpg

pa pelati so precej sočni, veliko sredice s peškami, medtem ko je volovsko srce bolj kašasto, več mesa in manj pešk.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu hrabra miška)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
12.3.2010 15:05:34   
Martinčka
hm... oba zgledata zelo podobna:)
kaj je bolj ziher da bo lepo rastlo? če sta oba dobra se bom tako najlažje odločlauser posted image  čeprav se mi zdi da je prej volovsko srce...

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
13.3.2010 18:52:14   
Gina
Vsak paradižnik je občutljiva rastlina, ker je pač rastlina popolnoma drugih krajev, drugih podnebnih razmer. Pri nas ga rada napade črnoba, plesen. Sploh če je poletje mokro, pa sploh če zalivaš po listih. Če boš dala v lonec in pod streho imaš več možnosti, da ne bo bolan. Domač paradižnik je resničn neprimerno drugega okusa, kot katerikoli kupljen. Pa tudi škropljen ni treba da je, kar čisto vsak kupljen definitivno je in to večkrat.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
14.3.2010 19:15:04   
Martinčka
Gina ja saj zato ker babi od mojega moža ga ima na balkonu da ne dežuje po njem in ji full lepo uspeva.. in jaz imam precej velik balkon kjer nikoli ne sedimo in je popoldansko sonce in sem mislila da bi fajn uspeval... meni so domači paradižniki taaako dobri da jih lahko jem kot jabke:)

bom vidla katero vrsto bom pri nas dobila.. mogoče pa oba poskusim za prvo leto.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
14.3.2010 19:21:09   
Gina
Te razumem. Jaz imam nekaj paradižnikov na vrtu, na terasi na pokritem delu pa še 5 loncev - ravno iz tega razloga. IN ja, delajo. Lepo delajo na terasi. Jih pa ravno tako napade plesen, če jo prinese od kod veter ali žuželke, ali če vreme nagaja. Ker če je ornk dež, je vseeno tudi na balkonu vlaga. Lani sem imela lepše paradižnike na vrtu kot na terasi, predlani pa obratno.

(odgovor članu Martinčka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
18.3.2010 9:38:17   
*žaži*
Martinčka tukaj jih maš cel plato pa izbiraj kateri je tisti, ki ti je všeč user posted image

http://www.tomatogrowers.com/processing.htm

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: podolgovat paradižnik?katera vrsta?
20.3.2010 22:42:02   
s.
Pa je že kdo naročal iz te strani ta semena?
Je še kje bližje nam kaj podobnega za nabavit?

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?