|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:11:55   
Anonimen
Na kratko bom opisala situacijo:

Mož ima otroka zelo rad. Vedno se je veliko ukvarjal s sinom in bilo je obdobje, ko je imel več potrpljenja kot jaz (ko sem skrbela za novorojenko).
Sedaj, se s sinom pravzaprav ukvarjam več kot z dojenčico in redko mi trmari, grize ali kriči zaradi malenkosti.
Tudi ko pride do trmice mu vse obrnem na hec in ga vržem na finto da popusti. Tako prijeten fantek je, da ne morem kaj, da ne bi poskušala ohraniti mirne krvi.

Ob tem moram omeniti, da imam oba otroka doma in da gre sin septembra v vrtec. Mož zjutraj gre in se vrača pozno popoldne, ponavadi dela tudi v soboto.

Torej, opazila sem, da se na sina samo še dere. Če mu zabrca ko se menja plenica - vpitje. Ko namesto z vilico prime hrano z roko - vpitje. Ko naredi kakšno neumnost (ki mu pripada, saj še niti 2 leti ni dopolnil) - vpitje, ko ne naredi nekaj na ukaz - vpitje, ko ga daje spat in pojoka ko želi da bi ati še ostal v sobi - vpitje.
Mislim, grozno. Postavila sem se v sinovo kožo in vem, da bi mi počilo srce, če bi ati karnaprej vpil name.

Danes sem ga prvič opomnila (ko je sina z vpitjem dal spat), da se tako ne more obnašati. Jasno je popenil in odšel nazaj delat.
Do sedaj sem strpno opazovala dogajanje (nisem ga želela učiti kako ravnati z otroci, vsak starš ima pravico do svojega pristopa), vendar je vpitje preseglo vse meje.

Ko sem z otrokoma sama, sta tako luštna! Sploh sin, ki mlajšo sestrico obožuje. Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti. Takrat bi po mojem mnenju, moral mož izpustiti vse iz rok in se mu posvetiti vsaj za pol ure.

Kaj pa vi menite? Sem po nepotrebnem zaskrbljena?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:16:18   
Anonimen
Torej, opazila sem, da se na sina samo še dere.

Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti.

Kaj pa vi menite?


Menim, da oba kličeta po pozornosti.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:18:30   
rija
jaz pa mislim, da moža nekaj teži, kar ti ne veš.

vem po sebi...ko imam kaj na pameti, pa mislim na vse drugo zraven otroka, sem posledično bolj nervozna in prej vzkipim. ampak...jaz se tega po prvem dvigu glasu na srečo zavem, se butnem enkrat v ziduser posted image  pa se skuliramuser posted image  in gremo mirno naprej.....

raje kot ga poučuješ o vzgoji, ga vprašaj, kaj je narobe. z njim, službo, vama....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:19:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Torej, opazila sem, da se na sina samo še dere.

Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti.

Kaj pa vi menite?


Menim, da oba kličeta po pozornosti.


Če prav razumem tvoje mnenje praviš, da se možu ne posvečam dovolj?


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:19:40   
Anonimen
jaz pa mislim, da moža nekaj teži, kar ti ne veš.


Exactly.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:20:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Torej, opazila sem, da se na sina samo še dere.

Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti.

Kaj pa vi menite?


Menim, da oba kličeta po pozornosti.


Če prav razumem tvoje mnenje praviš, da se možu ne posvečam dovolj?




Ja, v smislu kot prav rija-nekaj ga teži, mogoče še sam ne ve kaj, niti ne zna prav izrazit tega oz. izraža na način kot ga-vpije.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:21:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa mislim, da moža nekaj teži, kar ti ne veš.

vem po sebi...ko imam kaj na pameti, pa mislim na vse drugo zraven otroka, sem posledično bolj nervozna in prej vzkipim. ampak...jaz se tega po prvem dvigu glasu na srečo zavem, se butnem enkrat v ziduser posted image  pa se skuliramuser posted image  in gremo mirno naprej.....

raje kot ga poučuješ o vzgoji, ga vprašaj, kaj je narobe. z njim, službo, vama....


Saj sem ga vprašala, pa je odgovoril, da ga boli hrbet user posted image  Vem, da ima do jutri grozno gužvo oz. deadline, pa vendar otroci niso vzvod za sproščanje ali pač?

Saj imam sama tudi deadline pa vzamem Persen in lepo po vrsti rešujem stvari, z otroci pa ravnam ljubeče, ker se jih moje delo ne tiče.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:23:44   
Anonimen
Saj sem ga vprašala, pa je odgovoril, da ga boli hrbet user posted image  Vem, da ima do jutri grozno gužvo oz. deadline, pa vendar otroci niso vzvod za sproščanje ali pač?

Saj imam sama tudi deadline pa vzamem Persen in lepo po vrsti rešujem stvari, z otroci pa ravnam ljubeče, ker se jih moje delo ne tiče.


Način, jaz zmorem, ti pa ne, ziher ni najboljši....ker ljudje nismo enaki.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:26:07   
tejči28
Moški so drugačni (so tudi izjeme),ko je moj nervozen zaradi službe,tudi nima potrpljenja z malim,takrat jaz tudi ne vztrajam,da on sodeluje,ampak ga pustim,da sam premleva probleme,otroku pa se takrat posvečam jaz,ker ne maram,da je nervozen in se dere na otroka ali mene,bo otrokec pol tudi tak. 

_____________________________

8.9.2008 nas je razveselil prvi sonček
8.9.2010 pa smo dobili drugo sončico

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:26:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Saj sem ga vprašala, pa je odgovoril, da ga boli hrbet user posted image  Vem, da ima do jutri grozno gužvo oz. deadline, pa vendar otroci niso vzvod za sproščanje ali pač?

Saj imam sama tudi deadline pa vzamem Persen in lepo po vrsti rešujem stvari, z otroci pa ravnam ljubeče, ker se jih moje delo ne tiče.


Način, jaz zmorem, ti pa ne, ziher ni najboljši....ker ljudje nismo enaki.




Se strinjam in tega tudi nikoli ne izpostavljam. Nisem mu še rekla, da njegove težave niso pomembne in da jaz zmorem obvladovati ravnotežje, on pa ne.
Morda pa ga živcira to, da sem tako mirna? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:26:57   
norge
IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa mislim, da moža nekaj teži, kar ti ne veš.

vem po sebi...ko imam kaj na pameti, pa mislim na vse drugo zraven otroka, sem posledično bolj nervozna in prej vzkipim. ampak...jaz se tega po prvem dvigu glasu na srečo zavem, se butnem enkrat v ziduser posted image  pa se skuliramuser posted image  in gremo mirno naprej.....

raje kot ga poučuješ o vzgoji, ga vprašaj, kaj je narobe. z njim, službo, vama....


Se podpišem. Jaz tud samo sebe velikokrat brcnem v rit, ko se brezveze razburjam na tamalega, v ozadju so pa samo moji problemi, ki jih nosim s sabo (večinoma službeni). Poskusi ugotovit, kaj ne štima (v odnosu med vama, v službi)

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:30:25   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti. Takrat bi po mojem mnenju, moral mož izpustiti vse iz rok in se mu posvetiti vsaj za pol ure.



Ma ne vem no. Pride domov ves zmatran, hoče biti deloven fotr, ki pomaga, potem pa ta mali packa z rokami po krožniku, pa ga brca medtem ko ga previja, pa tuli, ker ni po njegovo....najbrž vsaj on to tako vidi... in je preveč utrujen, da bi zmogel normalno urejat zadeve. In ne pozabi, da imata dva majhna otroka. Dela je več kot še enkrat toliko kot prej. Še za ženske je to stresno obdobje, če so še tolk pridni otroci, očetje pa navadno to še malo drugače gledajo, četudi se poskušajo prilagajat.

PO moje bi moral ko domov pride naprej imeti malo cajta zase, ne pa da bi moral vse iz rok spustit pa letet k sinu. Se bo ta mali že moral naučiti počakati pol urce, ne bo nobenih psihičnih posledic imel zaradi tega. Vsekakor boljše, da najprej k sebi od službe pride, potem pa še kaj s ta malimi naredi v miru.

Pa še to - očetje mnogo boljše vedo, kaj je pri vzgoji ok za otroke in kaj ni, jasno čutijo, kje mame postavljamo meje previsoko. Problem je, da mame to narobe vidimo, drug problem je pa ta, da moški nimajo takta pri postavljanju meja. Če bi me premaknile meje sprejemljivega vedenja pri otrocih, bi moški ne imeli tako težke naloge in tudi noreli ne bi. Eno je malo z drugim pogojeno. Pa ne zagovarjam moškega dretja na otroke, absolutno ne. NI ok, če nima takta. Ampak tudi ni ok, če otrok z roko po krožniku packa, pa še manj, če ga brcne pri previjanju ali če izsiljuje karkoli že...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:31:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: norge

IZVIRNO SPOROČILO: rija

jaz pa mislim, da moža nekaj teži, kar ti ne veš.

vem po sebi...ko imam kaj na pameti, pa mislim na vse drugo zraven otroka, sem posledično bolj nervozna in prej vzkipim. ampak...jaz se tega po prvem dvigu glasu na srečo zavem, se butnem enkrat v ziduser posted image  pa se skuliramuser posted image  in gremo mirno naprej.....

raje kot ga poučuješ o vzgoji, ga vprašaj, kaj je narobe. z njim, službo, vama....


Se podpišem. Jaz tud samo sebe velikokrat brcnem v rit, ko se brezveze razburjam na tamalega, v ozadju so pa samo moji problemi, ki jih nosim s sabo (večinoma službeni). Poskusi ugotovit, kaj ne štima (v odnosu med vama, v službi)



V tem trenutku vem, da ima paniko v službi (kdaj je pa nima). Najin odnos je načeloma ok. Vedno bolj odkrit na psihičnem in fizičnem področju.  Seksa mu ne manjka, sit je, previt je (user posted image ), morda pa bi morala iti že enkrat sama na večerjo in načet eno buteljko, da se fant odpre.

(odgovor članu norge)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:33:24   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Morda pa ga živcira to, da sem tako mirna? user posted image


Tudi mogoče-ti ice mountain, on utrujen in rabi neko pozornost, feedback..ne samo sina v roke (čeprav mene osebno to instant sprosti user posted image ). Kaj pa vem...no, nič ne vem user posted image user posted image , samo menim se s tabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:34:17   
gita10
Moj mož je isti kadar je pred velikim pritiskom ali pa preveč dela. Zato se midva s sinom takrat omakneva. Jaz že vem kadar je dolgo v kamionu in ga ni po več kot en teden doma ga midva samo na hitro pričakava in greva ven ali pa se odmakneva za kakšno uro- da on pride k sebi.  Potem je situacija normalna. Če pa pride živčen iz službe in ga potem jaz pričakam z vsemi hišnimi problemi - mali s svojimi enostavno ne zdrži in se vsi skregamo. Moški so drugačni od žensk- mi lahko počnemo več stvari hkrati in nam ni ničesar teško - posebej za otroke oni pa nimam takšnih zmožnosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:35:02   
Anonimen
Vedno bolj odkrit na psihičnem in fizičnem področju


user posted image user posted image  

A na začetku sta pod zimskim kovtrom...in tako user posted image user posted image ?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:36:19   
štrumfek
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

V tem trenutku vem, da ima paniko v službi (kdaj je pa nima). Najin odnos je načeloma ok. Vedno bolj odkrit na psihičnem in fizičnem področju.  Seksa mu ne manjka, sit je, previt je (user posted image ), morda pa bi morala iti že enkrat sama na večerjo in načet eno buteljko, da se fant odpre.


GO GIRLuser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:37:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH
Ko pride mož domov, pa mali jasno želi pozornosti in če je ne dobi, jo poskuša izsiliti. Takrat bi po mojem mnenju, moral mož izpustiti vse iz rok in se mu posvetiti vsaj za pol ure.



Ma ne vem no. Pride domov ves zmatran, hoče biti deloven fotr, ki pomaga, potem pa ta mali packa z rokami po krožniku, pa ga brca medtem ko ga previja, pa tuli, ker ni po njegovo....najbrž vsaj on to tako vidi... in je preveč utrujen, da bi zmogel normalno urejat zadeve. In ne pozabi, da imata dva majhna otroka. Dela je več kot še enkrat toliko kot prej. Še za ženske je to stresno obdobje, če so še tolk pridni otroci, očetje pa navadno to še malo drugače gledajo, četudi se poskušajo prilagajat.

PO moje bi moral ko domov pride naprej imeti malo cajta zase, ne pa da bi moral vse iz rok spustit pa letet k sinu. Se bo ta mali že moral naučiti počakati pol urce, ne bo nobenih psihičnih posledic imel zaradi tega. Vsekakor boljše, da najprej k sebi od službe pride, potem pa še kaj s ta malimi naredi v miru.

Pa še to - očetje mnogo boljše vedo, kaj je pri vzgoji ok za otroke in kaj ni, jasno čutijo, kje mame postavljamo meje previsoko. Problem je, da mame to narobe vidimo, drug problem je pa ta, da moški nimajo takta pri postavljanju meja. Če bi me premaknile meje sprejemljivega vedenja pri otrocih, bi moški ne imeli tako težke naloge in tudi noreli ne bi. Eno je malo z drugim pogojeno. Pa ne zagovarjam moškega dretja na otroke, absolutno ne. NI ok, če nima takta. Ampak tudi ni ok, če otrok z roko po krožniku packa, pa še manj, če ga brcne pri previjanju ali če izsiljuje karkoli že...


Gina, lepo si interpretirala moško videnje situacije in razumem kaj želiš poudariti.

Zavedam se, da je utrujen, ko pride domov. Zavedam se, da si želi v miru pojesti kosilo in morda v miru spiti en viski. Vendar bi se počasi moral zavedati, da tako kot je bilo pred prihodom otrok, ne bo več (bo, vendar čez 15 let recimo).
Vedno bo moral najti še zadnji atom energije, da bo sinu previl plenico ali ga spravil spat, služba gor ali dol.

Morda res pričakujem preveč od njega, morda res preveč sodim po sebi, venda si ne morem pomagati, da ne bi čutila sočutja do sina, ki obožuje atija, ko vpije nanj in se potem toliko bolj stiska k meni, ko ga ni.

(odgovor članu Gina)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:39:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Vedno bolj odkrit na psihičnem in fizičnem področju


user posted image user posted image  

A na začetku sta pod zimskim kovtrom...in tako user posted image user posted image ?


Ne pod kovtrom je trend zdaj, ko mali prikoraka zjutraj ven iz sobe user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:40:44   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Danes sem ga prvič opomnila (ko je sina z vpitjem dal spat), da se tako ne more obnašati. Jasno je popenil in odšel nazaj delat.



zakaj je popenil? ker meni, da njegovo ravnanje je ok in ti samo pretiravaš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:41:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: gita10

Moj mož je isti kadar je pred velikim pritiskom ali pa preveč dela. Zato se midva s sinom takrat omakneva. Jaz že vem kadar je dolgo v kamionu in ga ni po več kot en teden doma ga midva samo na hitro pričakava in greva ven ali pa se odmakneva za kakšno uro- da on pride k sebi.  Potem je situacija normalna. Če pa pride živčen iz službe in ga potem jaz pričakam z vsemi hišnimi problemi - mali s svojimi enostavno ne zdrži in se vsi skregamo. Moški so drugačni od žensk- mi lahko počnemo več stvari hkrati in nam ni ničesar teško - posebej za otroke oni pa nimam takšnih zmožnosti.


Ma saj se razumemo, da je to ponavadi vzrok. Bogi revčki moški kajneda? user posted image

(odgovor članu gita10)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:42:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Danes sem ga prvič opomnila (ko je sina z vpitjem dal spat), da se tako ne more obnašati. Jasno je popenil in odšel nazaj delat.



zakaj je popenil? ker meni, da njegovo ravnanje je ok in ti samo pretiravaš?


Popenil je, ker sem mu rekla, da njegovo obnašanje ni primerno (je zelo impulziven). Predvidevam, da se bova o današnjem dogodku pogovorila šele jutri ali v nedeljo. Do takrat bo premleval situacijo in delal žrtev iz sebe user posted image

(odgovor članu BUŠICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:45:05   
Anonimen
Popenil je, ker sem mu rekla, da njegovo obnašanje ni primerno (je zelo impulziven). Predvidevam, da se bova o današnjem dogodku pogovorila šele jutri ali v nedeljo. Do takrat bo premleval situacijo in delal žrtev iz sebe user posted image


V bistvu ima neenakomerno razporejene faze-zelo kratko fazo segretja in zelo dolgo ohlajanja.

Kaj narediš z materialom, ki ima te lastnosti?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:56:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Popenil je, ker sem mu rekla, da njegovo obnašanje ni primerno (je zelo impulziven). Predvidevam, da se bova o današnjem dogodku pogovorila šele jutri ali v nedeljo. Do takrat bo premleval situacijo in delal žrtev iz sebe user posted image


V bistvu ima neenakomerno razporejene faze-zelo kratko fazo segretja in zelo dolgo ohlajanja.

Kaj narediš z materialom, ki ima te lastnosti?


Najžlahtnejše kovine imajo take lastnosti user posted image  

Kaj narediti z njimi? Ingote? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Mož nima potrpljenja
25.3.2010 20:57:34   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: AnjaPH

Gina, lepo si interpretirala moško videnje situacije in razumem kaj želiš poudariti.

Zavedam se, da je utrujen, ko pride domov. Zavedam se, da si želi v miru pojesti kosilo in morda v miru spiti en viski. Vendar bi se počasi moral zavedati, da tako kot je bilo pred prihodom otrok, ne bo več (bo, vendar čez 15 let recimo).
Vedno bo moral najti še zadnji atom energije, da bo sinu previl plenico ali ga spravil spat, služba gor ali dol.

Morda res pričakujem preveč od njega, morda res preveč sodim po sebi, venda si ne morem pomagati, da ne bi čutila sočutja do sina, ki obožuje atija, ko vpije nanj in se potem toliko bolj stiska k meni, ko ga ni.


Jaz pa nisem prepričana da res razumeš, kaj sem ti želela povedati.
Tvoj dec zgleda čisto odgovoren in očitno vse sorte naredi, poleg tega da hodi v službo. Problem je, ker vidva gledata drugače na vzgojo. Otrok počne reči, ki niso za počet, dec znori, ti pa ne vidiš, da znori ker se ta mali neprimerno vede in rečeš, da ima ta mali pravico do lumparij, ker je mali in krivdo pripišeš možu, ker se dere. Jaz pravim, da gre to dvoje eno z drugim. Če mali ne bi ril po krožniku z rokami, če ne bi brcal, tulil... mož ne bi vpil. Saj se on ne pritožuje, ker mora delat. Pritožuje se nad tem,d a mora prenašat otroka, ki počne neumnosti in ga želi tega odvadit. Res na ne preveč primeren način, čisto preveč moški (zdaj pa živimo v ženskih časih, kjer moške vzgoje ne sme bit, ajd v redu, sem sama tudi ženska in te moške fore težko prenašam) ampak v resnici ima prav - tega otrok ne sme počet, četudi je mali, ker sicer bosta imela doma velikega razgrajača namesto malega.

IN tu ne gre za zagovarjanje moškega. Gre tudi za tvoje nespoštovanje njegovega dela. Zahtevaš od njega, da je mama. On nikdar ne bo mama, ampak bo vedno oče, s svojimi moškimi forami vred. OK je tako. Priden je,dela, zasluži, pomaga enakovredno, vzgaja otroke,... kaj bi sploh rada? Daj mu priznanje, da je fajn, koristen in priznanje, da ima pravico biti zmatran- pusti ga, da se spočije. Zakaj je otrok pomembnejši od partnerja? Najprej morata vidva med sabo imeti odnos, da bo otrok lahko spoštoval skupnost. Če pa bo otrok daleč pred zmatranim očetom, pa to sori, ni ok. Meni se zdi, da si čist moderno zamenjala vrstni red, kdo kdaj pride na vrsto. Najprej ti in mož - da sploh lahko funkcionirata, potem šele otrok - razen biološke potrebe otroka seveda.

In tu ne gre za bogega moškega, veš. Saj je odgovoren. Niti ne gre za ubogega otroka, veš. Gre za nestrinjanje glede vzgoje in za utrujenost zaradi vsega skup.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?