|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ljubljana - taxi
31.5.2011 9:08:00   
kekso
Zdravo,

mogoče je vprašanje smešno, ampak vseeno ...

Jutri grem  zaradi pomanjkanja službenih avtomobilov z vlakom v Ljubljano, potem pa bi si rada vzela taxi, da bi prišla do željene stavbe (je kar precej oddaljena od žel. postaje. 

Zanima me, ali moram res vzeti prvi taxi, ki tam stoji, ali kako je s  tem.  Kaj pa pol za nazaj, kam naj pokličem?

Res še nikoli nisem šla z vlakom v LJ in taksijem, vedno samo z avtom.

Hvala za odgovor in Lp!! 
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ljubljana - taxi
31.5.2011 15:12:22   
jana banana
Sm Ljubljancanka, pa ti lahko zagotovim, da ce bos vzela prvi taksi na postaji ga bos krepko preplacala - še mene so tko nategnil, ampak posle j..... nema k.....

Delujejo Taxi službe, ki jih pokličeš in ti pošljejo taxi in plačaš 2. tarifo, ki je nižja.

običajno je taxi na dogovorjenem mestu v 5 minutah. Isto ko se boš vračala.

Ne delam reklame, ampak če si prosila za pomoč ti dam še telefonske dveh taxi služb, ki jih sama redno prakticiram:
Taxi Intertours: 031 311 311
Taxi Metro: 080 1190

Glede na to, da greš službeno, ti oba izdata račun na firmo.

Pa res pazi, da se boš na postaji zmenila na takem mestu, kjer niso vsi taxisti parkirani.

(odgovor članu kekso)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ljubljana - taxi
31.5.2011 15:14:55   
Kerensa*
Metro, Laguna, Intertours - to so trije najcenejši in najhitrejši taxiji v Ljubljani. Za Boga Isusovega - ne usedi se v taxi, ki stoji pri McDonald'su na železniški postaji. V trenutku, ko bo obrnil ključ za vžig avtomobila, bo na taximetru že 5€.

Zaupaj mi, kam greš, pa ti povem ceno, ki jo boš plačala pri prej omenjenih treh taxi službah.

(odgovor članu jana banana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ljubljana - taxi
1.6.2011 11:13:39   
LEJLA
Bom še jaz dodala svoje vprašanje.

Koliko pa pride iz Vrhnike do Grosuplja nočna tarifa (saj ne vem če je razlika)? Ali zgoraj omenjene firme vozijo tudi te relacije?

Imamo poroko v soboto pa razmišljam, da bi vzela taksi.

Hvala za info!

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ljubljana - taxi
1.6.2011 12:36:21   
enkratna
Pokliči katerokoli od služb, ti bodo povedali cifro za kamorkoli :)

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ljubljana - taxi
1.6.2011 21:55:10   
ZmajTolovaj
IZVIRNO SPOROČILO: LEJLA

Bom še jaz dodala svoje vprašanje.

Koliko pa pride iz Vrhnike do Grosuplja nočna tarifa (saj ne vem če je razlika)? Ali zgoraj omenjene firme vozijo tudi te relacije?

Imamo poroko v soboto pa razmišljam, da bi vzela taksi.

Hvala za info!



Jaz sem šla iz LJ centra do Grosuplja ene dvakrat in je bilo nekje okol 17 eur če se prav spomnim .. Sej Vrhnika-Grosuplje je po moje isto ko iz centra LJ, drugač pa glede na to da grem ven 1x oz. maximalno 2x na leto, sploh nisem velik razmišljala, a ja a ne. Taxi pa mirna bosna.


_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ljubljana - taxi
3.6.2011 19:25:33   
Mimona29
Vedno Metro taxi...

(odgovor članu kekso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?