|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tricikel
5.5.2010 8:48:33   
lana78
Odločili smo se, da našemu dvoletniku kupimo tricikel. V uč mi je padel tricikel s spletne strani http://www.igrarija.com/vozila/tricikli.html. A ga mogoče katera ima. Zanima me tudi ali ga lahko jaz vodim, ali ga mora sam usmerjat.

Če pa imate še kakšen predlog za dober tricikel se priporočam user posted image .

lp,

Lana
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tricikel
5.5.2010 9:52:57   
nestea
Ne vem, kateri tricikel misliš, ker se odpre stran najbolj prodajanih artiklov. Mi imamo doma poganjalec Kettler - od 2 let naprej  in smo ZELO zadovoljni, res je kvaliteten in vzdržljiv.

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tricikel
5.5.2010 10:03:35   
lana78
Se pšravičujem. Pravi link je http://www.igrarija.com/vozila/tricikli.html, tricikel pa
Tricikel Kettler Toptrike Air Fly aliTricikel Kettler Happytrike Air
Zanima pa me ali je moteče, ker ga jaz ne bom mogla usmerjat s potisno palico. Usmerjat ga namreč mora otrok sam. Res pa je, da se volan lahko zablokira.

Pa še: Ali je problem, če otrok še ne dosega 90 cm? Tricikel je namreč deklariran za 90 cm in več.

Hvala!!

(odgovor članu nestea)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tricikel
5.5.2010 10:14:07   
ninicananica
Mi sicer nimamo Kettlerjevega tricikla (imamo Smoby) in imamo tako potisno palico, s katero ne moreš usmerjati kolesa. Pa ni prav nič moteče. Pač kolo malo dvignem in zavijem. Ko je bila hčerka stara 1 leto, smo krmilo zablokirali, sedaj pri dveh pa počasi že sama zavija.

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tricikel
5.5.2010 10:16:19   
koala
Glede usmerjanja, moj sine ima tricikel ki ga lahkoumerjaš z potisno palico pa je tako, da ko se on odloči da bo kam zavil bo zavil, ne glede če jaz to želim ali ne, tako da....
Jaz ga enostavno privzdigne (sprednje kolo) pa je.
Glede deklaracije, če je deklariran za 90 cm in več potem se zna zgoditi da nebo dosegel pedal.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu lana78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroka ne vrtite za roke!
Starši uživamo ob pogledu na široko nasmejanega otroka, ko ga vrtimo tako, da ga držimo za roke. Ne počnite tega več! Pr...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?