|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 15:30:13   
temboli1
Pozdrav,

zanima me kako bi ve rešile tole dilemo, ali če ste že bile v takšni situaciji, kako ste jo rešile in kaj mislite.

Namreč moja čebela bo kmalu praznovala rd, pa na isti dan še en fantek v njeni skupinci. Pa sem vprašala pomočnico vzgojiteljice, ki trenutno nadomešča našo vzgojiteljico, kako bodo to izvedli ali bosta skupaj ali posebej, ker sta trenutno oba v vrtcu.

V glavnem nisem pa dobila zadovoljivega odgovora, namreč svetovala mi je, da raje počakam s praznovanjem, ker jih ni ravno veliko v skupini, pa da ne bodo slike puste itd.

Ne vem, ali sem jaz tok smotana, ampak meni se zdi, da če je šest otrok prisotnih, pa res ne bo "nikakvo" praznovanje. ali pusto.

Ker se mi zdi trapasto, pač je rojena v juliju, a bom jo že zdej učila, da se bo pa zaradi tega celo življenje prilagajala drugim, kar se tiče praznovanja?
Ne vem, men je kr hudo, da pa (sploh zdej ko je zdrava, lansko leto je bila bolna) ne bi obeležili njenega RD, kot da ni nič.

Ali pretiravam ?

Hvala ker ste me brale, lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 15:34:34   
ajataja
Jaz bi praznovanje naredila,sej tako malim otrokom sploh ni važno kolk otrok je ampak tisto da je slavljenka pa dost pomeni.

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 15:35:06   
malilump
Pri nas je tako, da vsi otroci, ki imajo med 'počitnicami' RD, praznujejo v začetku junija, drugi pa na dan, ko ga imajo.

Meni osebno se sicer zdi, da bi bilo bolj fer, da imajo tudi tisti julijčki, avgustovčki,  praznovanje takrat, ko imajo RD.

_____________________________

Val - 16.10.2006
Neva - 27.3.2013


(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 15:39:13   
enea
Tudi jaz imam eno ki je rojena v avgustu, ena pa v septembru, za drugo ni problem, pri prvi pa smo zmeraj, tudi vzgojiteljica nam je tako predlagala, da smo naredili praznovanje v juniju, ko so bili še vsi otročki v vrtecu. Meni je odgovarjalo, moji čebeli pa tudi, saj je dvakrat praznovala roj. dan, v vrtcu in tisti dan ko ga je imela. Tako smo se navadili in tako nam je ustrezalo. Nismo komplicirali, je pa fajn če so vsi, in ne samo pol skupnice. In nismo bili ediniuser posted image

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 16:09:10   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: enea

Tudi jaz imam eno ki je rojena v avgustu, ena pa v septembru, za drugo ni problem, pri prvi pa smo zmeraj, tudi vzgojiteljica nam je tako predlagala, da smo naredili praznovanje v juniju, ko so bili še vsi otročki v vrtecu. Meni je odgovarjalo, moji čebeli pa tudi, saj je dvakrat praznovala roj. dan, v vrtcu in tisti dan ko ga je imela. Tako smo se navadili in tako nam je ustrezalo. Nismo komplicirali, je pa fajn če so vsi, in ne samo pol skupnice. In nismo bili ediniuser posted image


Mi isto! user posted image

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 16:13:51   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Jaz bi praznovanje naredila,sej tako malim otrokom sploh ni važno kolk otrok je ampak tisto da je slavljenka pa dost pomeni.


Se strinjam. Cel mesec prej praznovat se mi zdi pa res nesmiselno.


_____________________________



(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 16:20:35   
jakaracman
Naša ima julija in vedno praznuje na dan ko ga ima oz dan gor dol.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 16:36:27   
ronja
Nam je tudi vzg. predlagala, da bi mogoče kasneje naredili, ker je zdaj malo otrok iz njene skupine, ampak ni nič silila. pomočnica je prejšnji teden povedala, da praznujejo skupaj s skupino, s katero so se združili - kar se mi zdi edino pametno - ne moreš dat sladkarij polovici otrok, drugi polovici pa neuser posted image . Je rekla samo, da morajo mal prej vedet, kar tudi razumem.
No, vzg. pa je v pon. vprašala, da bi mogoče rajši po dopustih, ker je zdaj malo njenih, jaz sem rekla, da mi je vseeno, da če njim tako bolj paše, lahko tudi pol, ona je rekla, da je njim vseeno in tako sem vprašala tamalo, kaj bi rajši - saj je njen rd (vzgojiteljica mislim, da se je s tem strinjala, vsaj ni izgledala proti). Ronja je rekla, da bi rajši imela zdaj in tako je danes praznovala (rd je mela že v začetku julija, samo takrat žal ni bila v vrtcu, one pa morajo tudi kak dan prej vedet, da si zorganizirajo).

Z njenim praznovanjem za prijatelje (doma) bomo pa res počakali, ker 2 od 3 prijateljev, ki si jih je izbrala, da jih bo povabila zdaj pač ni v Lj. To pa mislim, da ji bo bolj všeč tako kot pa če pride samo enauser posted image . Bova na morju vse naštudiraliuser posted image .

(odgovor članu temboli1)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
14.7.2010 16:54:44   
mayci
Naš fantič ima rojstni dan v začetku julija in ker smo vedeli, da ga takrat ne bo v  vrtcu, je praznoval zadnji teden v juniju (oz. pred praznikom 25.). user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 9:30:14   
Adelina
V naših vrtcih tudi "počitniški" otroci praznujejo konec junija. Saj ko bodo v šoli, boste tudi morali prestavljati (ali se v šoli RD ne praznuje večuser posted image .

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 10:52:54   
sanasan
naredi takrat kot pač želi hčerka in ji razloži situacijouser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 10:56:35   
poli*
Naj praznuje takrat, ko ima rojstni dan. Šest otrok je ravno prav za eno lepo slikico. user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 11:27:12   
krokos
Tudi jaz mislim, da naj otrok v vrtcu praznuje takrat, ko ima rojstni dan.

(odgovor članu poli*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 11:55:14   
koala
Moj je sicer februarski, sem pa sama julijska, po vrhu še konec julija in sem vedno praznovala takrat ko sem imela RD oz. dan dva prej ali kasneje odvisno pač od dneva na keterega je RD prišel. Je pa res da smo se vedno združeveli z skupino s katero smo se tudi veliko med šol.letom družili. Jaz bi ji praznovanje pripravila zdaj, razen če si deklica želi drugače.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu krokos)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 11:57:08   
arabela*
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: ajataja

Jaz bi praznovanje naredila,sej tako malim otrokom sploh ni važno kolk otrok je ampak tisto da je slavljenka pa dost pomeni.


Se strinjam. Cel mesec prej praznovat se mi zdi pa res nesmiselno.



ja..pa prej se naj ne bi praznovalo, niti dan...edino kasnejeuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 12:02:55   
itar
pri nas praznijejo vsi poletni otroci (julij, avgust) v septembru. Skupina je kompaktna in je lepo, da so vsi skupaj. NAšemu avgustovčku nič ne manjka - RD praznuje večkrat. Sama pišeš, da boš domačo fešto prestavila - torej? NAredite eno malo feštico samo starši + otrok, po dopustih pa veliko domačo fešto in v vrtcu.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Praznovanje ali nepraznovanje RD v vrtcu
15.7.2010 12:10:57   
**Tinkara78**
Hčerka je letos bila zadnje leto v vrtcu in smo se dogovorili, da tisti ki praznujejo RD julija in avgusta, praznovanja opravijo v juniju. In tako so slavili skoraj vsak dan. Ker z julijem ni v vrtcu skoraj nikogar od naših.

(odgovor članu itar)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?