|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 10:52:02   
lin
Pozdravljene.
Zadnjič sem vas malo povprašala po orbitreku,zdaj pa me še zanima kakšne izkušnje imate tiste ki imate ali ste kdaj imele doma sobno kolo?
Zanima me kako je pri njemu z kurjenjem kalorij.
V trgovini sem povprašala prodajalca in mi je povedal da pri kolesu delajo samo noge pri orbitreku pa več delov telesa,kar mi je razumno.
Ampka glede na do da preden orbitreka ni bilo še na tržišču in je obstajalo samo sobno kolo je blo glih tako dobro ne.?
Sej se strinjam da je najbrž boljši orbitrek,ampak vse to vas sprošujem zato ker se mi je ponudila možnost da dobim dobro novo sobno kolo za soliden dnar.
In ker sem imela v mislih da bi si nekaj nabavla da lahko tudi malo doma vadim pred poletjem ,sej ne neki pretirano me pač zanima če je tudi sobno kolo koristno pri kurjenju kalorij.?
Lep dan
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 10:59:36   
April
vsaka telesna aktivnost pri kateri se ti srčni utrip zviša nad eno stopnjo je kurjenje kalorij.

Tako da je v bistvu čisto vseeno kaj počneš, če nek določen čas držiš srčni utip na tej točki. To je kardiovaskularna oblika vadbe, kot npr. tudi tek, hitra hoja...

Je pa kolesarjenje hkrati tudi oblikovanje postave. Odvisno je pa s kakšno intenzivnostjo vadiš. Res pa je, da se tudi pri visoki intenzivnosti oblikujejo predvsem noge, delno tudi trebuh, hrbet, pri orbitreku pa dela več mišic hkrati.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 11:36:01   
amy26
orbitrek pomaga oz. vsaka stvar kjer se kurijo maščobe vendar treba redno vadit in ne kot jaz ki se spomnim vsake tolikouser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 12:12:23   
pokica_
Jaz redno vadim na sobnem kolesu 1h na dan, pa moram priznat, da se mi že pozna na postavi. Mišice so bolj čvrste, trebuh se je zelo zmanjšal, skratka telo je postalo bolj napeto. Sama sicer izkušenj z orbitrekom nimam, lahko pa ti povem, da je tudi sobno kolo zelo učinkovito. Odločitev pa je seveda tvojauser posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 12:38:13   
lelaval
Mislim, da je oboje dobo, če ga uporabljaš za razgibavanje, ne pa le za prah. user posted image  Obstaja pa verjetnost, da če boš imela eno, si boš želela še drugo. Kot jaz. user posted image  Jaz imam sobno kolo že sigurno 6-7 let. Če ga redno uporabljaš, se pozna. Jaz zraven gledam kak film, pa je 1 ura hitro mimo. user posted image  
Ti se pa sama odloči, kaj bi ti bolj odgovarjalo.


_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 21:07:55   
lin
Punce hvala za tako dobre odgovore,bom še enkrat premislila in dobro pretuhtala ampak najbrž bom kr kolo vzela glede na to da se mi je pač ponudla taka priložnost da dobim dobrega za solidno ceno.
Lepo se imejte,papa

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
12.4.2006 21:16:53   
Mariposa
Jaz imam doma že eno leto orbitrek, pa ne vem, če sem bila 5x na njem. Odkar pa sem si mesec nazaj kupila kolo pa z veseljem vadim na njem približno 5x na teden okoli tričetrt ure in se že poznajo učinkiuser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu lin)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
13.4.2006 21:00:55   
kapica
Jaz sem si pred enim tednom sposodila kolo od kolegice, ker ga je ona imela v kleti. Sem mislila no da vidim kako dolgo bom zdrzala.

In sem sama nad sabo presenecena, kako mi pravzaprav dobro gre. Vceraj sem ze zdrzala 1,5 ure, naredila 30km in porabila 720 kalorij.
Se mi zdi da ko vidim kako kalorije grejo, se hitreje gonim, prav voljo mi da.

Pa zraven res nekaj po tv-ju zanimivega, pa sploh ni tako hudo. Sedaj pa pocakam da vidim kdaj se bo meni kaj poznalo, da bo vse bolj napeto user posted image .

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
13.4.2006 21:16:45   
Mariposa
Aja, pa ne preveč verjet tistim pokurjenim kalorijam. Jaz vedno delam s Polarjem in je recimo na njem pokurjenih 200kcl, na kolesu pa kaže 350 Je pa Polar sigurno bolj točen.

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: SOBNO KOLO-kurjenje KALORIJ??????
14.4.2006 20:30:39   
kapica
A ves da sem si mislila, da malo pretirava tisti racunalnicek  user posted image . Ampak meni pase, raje da vec pokaze kot manj, da mi da se dodatno voljo zraven. Tudi ce jih ni toliko pokurjenih, vsaj mal se raztegnemo tam gor , ce ze nic kaj drugega, a ne?user posted image user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?