|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 5:27:07   
.ču
No tkole punce moje,sam poglejte kolk je ura,jes pa tlele gor opletam,šiht se mi počas izteka in komej čakam,da grem spat:zaspan:
Se mi je pa pojvlo eno vprašanje:zmeden2:ko smo bli na morju sm opazila pri eni družini z dvema fantkoma,da se kličejo po imenih oz. otroka kličeta starše po imenu:zmeden2:in ne ati(oči) ali mami.
Men se to ne zdi prav,al mislte,da so s tem odnosi v družini kaj spremenjeni:zmeden2:mislim na spoštovanje...se mi zdi,da tko nekako spoštovanje zbledi al kako...
Dejte mi mal povedat kaj ve o tem mislte,mal me razsvetlite,al pa to kaže na zlo odprt odnos...

Lp in dobro jutro vsem,ki vstajate:zaspan::)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 6:40:53   
DaisyE
Men se zdi malo smešno, da se po imenih kličejo, ampak možno je, da je zadeva prehodna. Moja sestrična je tud nekaj časa svojo mami klicala po imenu, ne da bi jo kdo spodbujal, potem jo je pa pomalem minilo. stara je mogla bit pa takrat ene tri, štiri leta.

Zdaj pa verjetno nisi več na šihtu ne? No lepo spi.:muca:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 7:43:12   
Primoza
Moje osebno mnenje je, da si moraš spoštovanje pri otroku iz dneva v dan na novo prislužiti - tu poimenovanje ne igra prav nobene vloge.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 8:07:16   
Natas@
Jaz svojega očeta kličem po,imenu. Je pa tudi on rekel, da on že ne bo dedi in zmeraj ko kdo reče besedo dedi, jo takoj popravi in reče, da se bo njega klicalo po imenu.:zmeden:
Pa naj bo tako.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 8:17:35   
Anonimen
Pri Tiborju je trenutno IN, da kliče očka po imenu. Tako se izgleda počuti bolj odraslega, bolj "dedca", njemu enakega. Ker trenutno je v eni zelo hecni fazi, ko hoče biti velik. Če bi nas kdo slišal, bi si morda mislil podobno, ampak to je čisto nedolžna, brezvezna, hecna stvar.

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 9:22:38   
CatJa
Jaz vem, da komaj cakam, da me bo Jan poklical mami. Zdaj se ne zna govorit, pa verjetno ko bo, bomo tudi vse zivo. Mislim pa, da pri imenovanju spostovanje nima kaksne posebne vloge oz. ce imas ti obcutek, da to ni spostljivo, mu pac tega potem ne dovolis.

Pa lep dan vsem! :rozica:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 10:34:19   
ZARA
Men se zdi,da to ne igra ne vem kakšne vloge...men je v bistvu vseeno...jst tud mojo mami včasih kličem po imenu,pa je zato nič manj ne spoštujem...
lp

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
24.7.2005 12:28:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 13:38:53   
.ču
Nej še povem,da se men ni zdel da se oni samo tko mal za hec kličejo po imenih,bl je zgledal kot da je "stalna praksa". Fantka sta bla pa stara tm nekje šest in štiri leta.
Sej vam sploh ne znam razložit,zakaj je men to čudn:zmeden2:vem da se spoštovanje do staršev da pokazat tud čist na drug način pa tud goji se ga drugače,ne samo s tem kako se jih kliče oz. "naziva".
Po imenih kličemo ponavad sodelavce prijatelje,znance,....starši so pa le starši,...in men ne sodijo v isti koš bežni znanec in starši:zmeden2:

JOj sej zdej sm tko zakomplicirala,da sploh ne vem,če me bo kdo razumel zakaj se men to čudn sliš:zmeden2:
pa vseen:)lep nedeljski pozdrav:rozica:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 13:48:02   
CatJa
Mogoce sta bla pa na morju s stricem in teto :zmeden2:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 13:48:27   
baguSka
:)-:)-:)-

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 17:38:49   
.ču
CatJa:)-ta možnost je izključena,ker jih poznam....sam da se pa tko kličejo sm pa zdej prvič slišala:)

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 20:13:17   
nejcek
Potem si pa grozna prijateljica, če jih takole opravljaš za hrbtom:zmeden:
Pa si z njimi razpravljala o tem? Vsak starš ima razlog zakaj in kako.
Meni osebno je to čisto vseeno, dokler me otrok spoštuje!
Sicer pa se strinjam s Splišni.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 20:13:43   
kalimero
Jaz svoje starše kličem po imenu, moji otroci pa naju oba. Svoje starše spoštujem, tudi s svojimi otroki nimam problema na tem področju, vsaj zaenkrat. Če pa problemi bodo, jih ne bom pripisala temu. Mama se pa počutim kljub temu, da mi nihče ne reče tako, razen mož, kadar me hoče razpenit.

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 21:00:29   
india
Ne vem, mene osebno bi motilo, če bi me otroci klicali po imenu, tako kot me moti,ko moja nečakinja kliče po iemnu brata in svakinjo, saj to naredi le v primeru, da hoče prevladovat.
Jaz svojih staršev nisem nikoli klicala po imenih, pa še danes, v svoji starosti, ne rečem mama, ampak mami in nisem rekla ata ali oče ampak ati...pač moč navade.
Po mojem pa to ni nič slabega, če tako prakticirajo skoz.:miska:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 21:04:20   
kofetek2010
meni ne bi bilo prav, da me kliče po imenu, čeprav je imel nekaj časa take finte (isto kot pri Splišni), a ni ga lepšega kot bit mami :)

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 21:05:14   
.ču
Nejcek :(hvala za komentar....ker ne poznaš stvari nej ti povem,da smo bežni znanci in smo mel pač isti termin na morju,v jedilnici pa mize zlo skupej....in tm sm to slišala:(

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 21:09:34   
.ču
Evo,to sm hotla povedat,da je mene motilo oz. bi me,če bi me moja dva klicala po imenu....

Sicer časov res ne moremo primerjat,samo včasih so starše celo onikali-moja babica še dons o svoji pokojni mami govori:moja mama so rekli,moja mama so nardili....in se mi zdi,da je blo takrat med ljudmi velik več spoštovanja in starejše so velik bl cenili kot dons(vidm že v službi....)tko,da nekej je po moje tud na tem:zmeden2:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Ali klicati starše po imenu?
24.7.2005 22:29:31   
k1
evo jaz pa to prvič čujem - a niso mame mame, atiji pa atiji??

glede spoštovanja - tega pa itak danes skorajda več ni, se kar bojim, kako bo, ko bo moja :duda: odrasla. upam, da ji privzgojima kulturo in spoštovanje...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   [Brisano sporočilo]
25.7.2005 7:57:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   Ali klicati starše po imenu?
25.7.2005 10:37:02   
Pupica
he he nalin, tale je zakon. Kako je mamici ime?mami:)-:)-:)-:)-:)-

Ob vseh stvareh dons se mi ne da ukvarjat še s tem kako me bo klicala, dokler me bo mela rada in me spoštovala mi dol maha.
Čeprav verjetno bova kar mami in oči, ker se midva od rojstva Tie ne kličeva več po imenih, pač pa ga jaz kličem oči, on pa mene mami.
Je pa nekaj; danes so otroci v vrtcih(več ali manj)in verjetno od tod klicanje po imenih. Medtem ko stare mame, učijo otroka, da je mami in oči in ne po imenih. Ne vem lahko pa da se motim:zmeden:
:sloncek:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Ali klicati starše po imenu?
25.7.2005 10:53:36   
Anonimen
Jaz sem še iz stare šole...sem proti klicanju staršev po imenih...meni se to zdi znak,da se starši same sebe ne spoštujejo,ker dovolijo,da se jih kliče po imenih...od kar svet stoji so bile mame mame in očetje očetje.

(odgovor članu .ču)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Ali klicati starše po imenu?
26.7.2005 9:23:18   
BigWhale
Ja, jaz bom od svojega otroka ZAHTEVAL, da me, klice "OCA" in da me onika celo zivljenje, samo tako bo na edini pravi nacin izkazal spostovanje do mene.

Jah, sem pac stara sola, ne morem pomagat.

;>

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   Ali klicati starše po imenu?
26.7.2005 20:19:04   
.ču
BigWhale:zmeden2:ok,če ti ti resno,če se pa tkole mal norca delaš iz Neve6 in mene,ker nama je pač totalno mem,da se starše kliče po imenih,in če sm samo za mnenja sprašvala:(poj se pa pejd solit al pa farbat,kar ti je bl pri srcu...

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Ali klicati starše po imenu?
26.7.2005 20:53:39   
.ču
JES SM MIRNA,ČIST9nebesa
Valda lahko pove vsak svoje mnenje,samo ti to počneš na tak način,da že na deleč vn seka,da se norčuješ:hudicek:če bi bla slepa bi to opazila,halooooo:hudicek:

(odgovor članu .ču)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?