|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
30.7.2005 19:11:43   
Nataša31
Pozdravljene punce!

Kako ste?danes pa je vroče, a ne?
Dejte mi prosim pomagat. se vem, da se je brez veze obremenjevat ampak...
Danes, 3dni pred nezaželjeno :hudicek:, sem dobila rjavokrvav, vlečjiv izcedek, je pa to 10 dni po ovulaciji.
Mogoče je to že :hudicek:, pa vseeno dvomim, ker še nikoli nisem imela takšnega izcedka pred :hudicek:. Pa vendar je lahko vse enkrat prvič.
Drugače pa vse po starem. nič novega, prsi me še vedno malce bolijo, ampak kdaj pa kdaj samo špikne.
Boste pomagale z nasveti?
Hvala vam, pridne bodite
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
30.7.2005 19:52:16   
GoYa
kot sama praviš: vse je enkrat prvič

za vgnezidtveno je verjetno preksno

mogoče boš pa M dobila prej ku misliš

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
30.7.2005 21:37:03   
Špela100
Nataša jaz sem imela vedno nevlečljivega rjavega 5 dni pred M,Zdaj pa nič že 3 mesece.Trebuh me pa boli že 10 dni in do testa sta pa samo še dva dni.Seveda če ne ....:hudicek::hudicek::hudicek::hudicek:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
30.7.2005 23:35:07   
pika74
Men se tkole s temi izcedki (od čokoladne barve pa do roza oz. rdečkaste barve) dogaja zadnje 4 mesce v obdobju cca. od 20. - 28. dne ciklusa.

Eneparkrat sm bla zihr (400%), da sm noseča, ker je blo tud špikanje pa neka slabost pa joški napihnjeni pa boleči... ma vsi znaki. Sam zmeri je pol pršla M:hudicek:M in žalost :(:((:(.

Pa sm se kr hitr skulirala in zdej že kr vem,ko se začnejo ti izcedki, da je to znak M.

Še neki: pravijo, da so znaki za PMS (predmenstrualni sindrom) popolnoma enaki tistim, ki naznanjajo vgnezditev oz. nosečnost. Ergo - ne se obremenjevat. Počakaj, da začne zamujat in potem naredi test. Dokler pa ne zamuja, pa nehej bluzit. Sorry, k sm mal groba. Sam mene je že tolkrat našajbala ta **** M, da sm prou jezna nanjo.

:rozica::rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
31.7.2005 8:53:26   
Nataša31
Ojla pika74!

Zakaj groba? Tale :hudicek: mi včasih ni delala težav, ker sem jo kontrolirala z KT. Se kar ne morem privadit tehle krčev, pa belega toka, bljak!Ko sem jemala KT, sem jo dobila vedno točno, na uro, nobenih krčev, po dveh dneh je odšla. Zdaj pa...
Zdaj pa pravzaprav ne vem, a delat test ali ne. Ga delat kljub tej krvavitvi, ki je prešla v svežo kri in je zdaj ni več? Se ti je to že kdaj zgodilo? Ne jemljem KT že 5 mesecev pa krvavitve pred :hudicek: še ni bilo.
kar se pa tiče bluzenja, mi je dolgčas. vem,moram se z nečim drugim zaposlit:)-!
Pozdravček!

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Rjav, vlečljiv izcedek - 3 dni pred M
31.7.2005 11:13:10   
pika74
Počak s testom. Ko ti bo zamujala, naredi test. Krvavitve od ovulacije do M so pogoste in jih je težko definirat. Razlogov je polno. Če se ti bo to ponavljalo, svetujem obisk pri G.

Zdrži še par dni do dneva D :miska::miska::miska:.

Lp
:metulj:

(odgovor članu Nataša31)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





So prihodnost »tamagoči« oziroma virtualni...
Bi lahko bila prihodnost starševstva v virtualnih, t.i. »tamagoči« otrocih, ki bi obstajali samo v metaverzumu? Kako odp...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?