|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje z ella's čajem
1.10.2012 16:47:35   
Maja7582
Naročila sem si čaj in ga dobim čez 3-5 dni in štartam zdaj pa za res.
Če ima kdo izkušnje s tem izdelkom, prosim da se oglasi in mi pove kako ste zadovoljni z rezultatom.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje z ella's čajem
2.10.2012 11:26:51   
kajajaka
Za shujšat je treba več migat in manj jest user posted image  Preverjen recept user posted image  Poleg tega lahko piješ pa tudi kamilični čaj, isto pomaga user posted image

Čudežnega čaja ni - če bi bil, zakaj bi potem debeli ljudje še obstajali?
Vsak predebel bi z veseljem kupil čajek in bil potem suh in fit in oh in sploh...

dejte nehejte s temi nategi...

(odgovor članu Maja7582)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hujšanje z ella's čajem
2.10.2012 12:19:10   
olana
Se strinjam s predhodnico.

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje z ella's čajem
2.10.2012 13:14:23   
Medea10

IZVIRNO SPOROČILO: olana

Se strinjam s predhodnico.


Tudi jaz.

(odgovor članu olana)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje z ella''s čajem
2.10.2012 21:12:40   
ona
Najprej se je treba odločit za hujšanje,seveda brez vseh pripomočkov,ki so na trgu,ker je to samo pobiranje denarja,žal :(
Noben čaj ti ne bo pomagal,če si sama ne boš spremenila življenja...pač zdrava prehrana,jest 5x na dan po malo,črtat kruh,sladkarije in Oh pa je uspeh tukaj,brez vseh čajev zraven.
Pa seveda nekaj miganja tudi vključit. Hujšat zdravo pa pomeni shujšat cca 1,5 kg na mesec,če želiš nekako težo obdržati :)

Oprosti,ker te vse napadamo,samo taka je pač resnica...tale čaj pa sedaj popij,če si ga naročila,če ne drugo naj ti bo ena vzpodbuda za hujšanje,ostalo pa moraš sama naredit.

Jaz sem tudi želela shujšat par kg in sem (priznam) gledala,da bi si kakšen tak čaj kupila,dokler nisem spoznala,da če sama ne bom nekaj naredila,mi noben čaj ne bo pomagal. Tako sem nekega dne se pač odločila,da iz jedilnika totalno črtam sladkarije in vse iz bele mok in rezultati so tukaj. Dol sem šla 6 kg v 4 mesecih in sem zelo zadovoljna sama z sabo. Sedajs em se pač navadila na drugačno prehrano in me "stari" grehi pri hrani ne potegnejo.Sploh ne pogrešam sladkarij,ne kruha,ne testenin. Če me pa slučajno prime želja po sladkem si privošim 90°% črno čokolado po kateri me tudi ta želja mine user posted image

Tako na hitro moja izkušnja...upam,da te nisem preveč zamorila user posted image
pa trdno voljo ti želim, če se odločiš hujšat user posted image

< Sporočilo je popravil ona -- 2.10.2012 21:16:16 >

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje z ella's čajem
2.10.2012 21:45:29   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka
Za shujšat je treba več migat in manj jest user posted image  Preverjen recept user posted image   

To je edina resnica, ki obstaja o hujšanju.
Sem imela ene boljših tablet za hujšanje 2x. Prvič skoraj brez potrebe, ker sem še manj jedla in tudi telovadla zraven in sem bila mlajša in so kile zelo hitro šle. Drugič pa so to bile samo tablete. Čeprav sem jih redno jemala, nisem šla niti kile dol. Nisem zmanjšala hrane in nisem telovadla.
Matematika je jasna user posted image
Kakšen čaj...
Sicer pa so že tudi neke druge zadeve baje spet zelo uspešne... tole na primer. Jaz si ga ziher ne bom kupla user posted image

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje z ella's čajem
3.10.2012 12:08:49   
Maja7582
Poslali so mi kaj bi rabla jesti

Krvna grupa – 0

Ako ste krvne grupe O, bilo bi dobro da cijenite to naslijeđe, jer sve ono što vas čini zdravim, što vas nadahnjuje i što vam daje energiju slično je onome što je na isti način djelovalo na vaše davne pretke. Vi ste izdržljivi i snažni, pokreće vas visokokalorična hrana. najbolje reagirate na jaku fizičku aktivnost, ustvari, kad je nemate, postajete depresivni i pretili.
Možda ste naslijedili i poriv za uspjehom (jaka, sigurna, moćna osoba koja puca od zdravlja i optimizma).

Namirnice koje potiču debljanje (nisu dobre za ovu krvnu grupu):
•pšenični gluten
•kukuruz
•leća
•kupus
•kelj papučar
•karfiol/cvjetača
•gorušica

Namirnice koje potiču mršavljenje (dobre za ovu krvnu grupu):
•morske alge
•ribe i morski plodovi
•jodirana sol
•jetra
•crveno meso
•kelj, špinat, brokula

Meso i perad

Jako dobro: Divljač, govedina, janjetina, jetra, ovčetina, srce, teletina.
Izbjegavajte: Guska, slanina, svinjetina, šunka.

Ribe i morski plodovi

Jako dobro: Bakalar, bjelica, gof, haringa, list, losos,oslić, pastrva, skuša, smuđ, srdela, štuka.
Izbjegavajte: Haringa soljena marinirana; hobotnica, dimljeni losos, morska mačka, riblja ikra, som.

Ulja i masti

Jako dobro: Laneno ulje, maslinovo ulje.
Izbjegavajte: Kikirikijevo ulje, kukuruzno ulje, pamukovo ulje.

Koštunjavo voće i sjemenke

Jako dobro: Bučine sjemenke; orasi.
Izbjegavajte: Brazilski orah, indijski orah, kikiriki, kikirikijev maslac, makove sjemenke, pistacije.

Gotova jela od žitarica

Jako dobro: Nema namirnica.
Izbjegavajte: Glutenski proizvodi, kukuruzne pahuljice, pšenične klice, pšenične mekinje, pšenični namaz, zobene mekinje, zobene pahuljice, žganci.

Povrće

Jako dobro: Alge morske, artičoke, bamija, blitva, brokula, buča, cikorija, češnjak, hren, kelj, korabica, batat, repa, crveni luk, crvena paprika, peršin, poriluk, špinat.
Izbjegavajte: Avokado, karfiol/cvetača, gljiva šampinjoni, gljiva šitake, gorušica žuta listovi, kelj pupčar, krumpir bijeli, kukuruz, kupus, masline, patlidžan.

Voće

Jako dobro: Smokve suhe i svježe, šljive, suhe šljive.
Izbjegavajte: Dinja, jagode, kupine, kokosov orah, mandarine, naranče.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje z ella's čajem
4.10.2012 20:10:07   
ona
Ok, pol pa tako jej,kot so ti napisaliuser posted image

(odgovor članu Maja7582)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje z ella's čajem
26.10.2012 14:51:08   
Taddy78
Mogoče bi ti o teh čajih morala odgovoriti kaka uporabnica, ki so jih zaradi njega odpovedale ledvice, ali pa kakšna, ki je na nitki...

Čaj je ene vrste anoreksija, pa mislim, da veš, da anoreksičarke niso niti najmanj zdrave, oz. na robu smrti.
Če hočeš shujšat, pridno telovadit (vsaj 2x na teden in tak, da ti bo švic tekel po riti) in jest manjše obroke. Prvi mesec in pol ne bo nobenega rezultata, potem pa bodo kile samo padale s tebe.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje z ella's čajem
3.11.2012 21:19:58   
Maja7582
4 teden ko pijem čaj in jem ko so mi poslali 4kg so šla dol user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje z ella's čajem
11.11.2012 12:42:56   
Taddy78

IZVIRNO SPOROČILO: Maja7582

4 teden ko pijem čaj in jem ko so mi poslali 4kg so šla dol user posted image user posted image


Poročaj kakšno bo stanje 1 mesec po prenehanju pitja čaja...user posted image

(odgovor članu Maja7582)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje z ella's čajem
28.11.2012 11:42:35   
Maja7582
Še 2kg so šla dol user posted image user posted image

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje z ella's čajem
28.11.2012 12:19:29   
HANYBANY
super, čestitke user posted image
ampak sprašujem se, ali si šla zaradi čaja dol ali zaradi uravnotežene prehrane, a se držiš jedilnika, ali normanlo ješ?

(odgovor članu Maja7582)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje z ella's čajem
28.11.2012 16:35:36   
Maja7582
Držim se jedilnika in čaj pomaga majn jem ko prej

(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje z ella's čajem
30.11.2012 18:20:31   
Taddy78
Anticelulitna krema tudi ne pomaga, če jo samo namažeš, če pa namazan del masiraš, tako kot piše v navodilih, pa se zna kaj poznat-ampak ne zaradi kreme, ampak zaradi masaže.

(odgovor članu Maja7582)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšanje z ella's čajem
9.1.2013 11:22:04   
brezka
Kar se tiče čajev in podbnih izdelkov je tako, da so, vsaj pri meni je bilo tako, bolj nucali za neko ozadje in psihično podporo. Mislim, da je vsem jasno, da ravno čaj in druga prehranska dopolnila ne morejo pomagati, ampak se vsak, ki je ornk zainteresiran, potrudi in zraven tudi drži malo diete, da je hujšanje čim bolj uspešno. Zato, ker si pač nekaj plačal zraven. Zagotovo pa je treba telovadit in se kakšni hrani tudi odpovedat.

(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?