|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   laserska operacija oči in porod
30.11.2010 9:36:04   
darchy82
Pozdravljene!

Imam en manjši problem pa me zanima, če ima katera kakšne izkušnje glede tega.
Marca 2007 sem šla na lasersko operacijo oči v Žalec, kjer so mi z metodo LASIK odstranili dioptrijo. Od takrat nisem imela nobenih problemov pa tudi vid se mi od takrat ni poslabšal. Sem pa trenutno v 33. tednu nosečnosti pa ne vem, če imam zaradi operacije in prejšnje dioptrije lahko kakšne težave pri porodu oz. če so kakšne omejitve? Ali je porod v tem primeru lahko vaginalen?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 9:40:27   
lananai
Moja prijateljica je šla na tako operacijo oči in je od takrat že 2x rodila naravno.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 10:56:42   
tascha
Operirana sem bila 10 let nazaj v Žalcu. Leta 2005 sem rodila z epiduralno brez problemov. Edino zadnje čase se mi zdi, da že malo slabše vidim (računalnik tudi naredi svoje)

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 11:14:34   
darchy82
Hvala za odgovore. Sej zdej sem se tud naročila za pregled očesnega ozadja pri tem okulistu pa bom videla potem kakšni bodo izvidi.

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 11:15:26   
babylove
Leto po operaciji sem bila v porodnišnici, z epiduralno, brez težav.
Res pa je, da se odsvetujejo hudi napori (kar porod je) in se posledično priporoča epiduralna.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 12:15:06   
darchy82
Se pravi, da bi lahko rodila normalno, ampak z EA. Sicer imam namen rodit v LJ pa mislim da tam EA ni na voljo 24 ur na dan. A se je potem treba kaj vnaprej dogovorit z anesteziologom, it na predavanja al kako stvar poteka?
Hvala.

(odgovor članu babylove)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 12:16:34   
lananai
Moja prijateljica je rodila brez EA. 

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: laserska operacija oči in porod
30.11.2010 14:57:57   
darchy82
No, sej verjetno je bolš da se ne obremenjujem preveč s tem kakšen bo porod, vsaj dokler ne dobim izvidov od okulista.

< Sporočilo je popravil darchy82 -- 30.11.2010 15:00:25 >

(odgovor članu lananai)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: laserska operacija oči in porod
22.12.2010 16:40:20   
cebelica_
Jaz sem rodila malo manj kot leto po operaciji. Kmalu po porodu sem ugotovila rahlo poslabšanje dioptrije na enem očesu.
Ni sicer tako hudo in sem še vedno brez očal, sem pa vseeno jezna user posted image . Aja, sem pa imela EA (sicer ne od začetka), ampak je  po mojem najpomembnejši iztis.

(odgovor članu darchy82)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?