|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   odstranitev kondilomov-brdavic
11.11.2012 18:47:15   
Anonimen
je katera bila na odstranitvi genitalnih brdavic? na kakšen način so vam jih odstranili, je boleče? zapleti? izkušnje prosim..
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
11.11.2012 19:00:44   
Anonimen
Se več točno ne spomnim, kako?? Ali z žganjem ali odmrzovanjem. V glavnem nič ne boli. Še manj je neprijetno kot sam pregled pri ginekologu. Par minut in si gotov,pa greš domov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
11.11.2012 19:13:08   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se več točno ne spomnim, kako?? Ali z žganjem ali odmrzovanjem. V glavnem nič ne boli. Še manj je neprijetno kot sam pregled pri ginekologu. Par minut in si gotov,pa greš domov.

ja vendar jih jaz imam na notranji strani malih sramnih ustnic, torej ne boli?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
11.11.2012 19:18:09   
Anonimen
ali dobiš anestezijo? kolikor vem pri kirurški z laserjem dobiš za zamrzovanje pa ne?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 7:36:12   
vesna.com
Ja jst sem bla. Ker sem jih imela tudi v nožnici, so mi jih najprej kirurško pod narkozo odstranili, nato pa še zamrzovali pri gin. Nobena stvar nč ne boli.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 8:36:48   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: vesna.com

Ja jst sem bla. Ker sem jih imela tudi v nožnici, so mi jih najprej kirurško pod narkozo odstranili, nato pa še zamrzovali pri gin. Nobena stvar nč ne boli.



Mene tudi to čaka v kratkem..........zanima me, ali so se ti ponovile? Jaz jih imam po vrhu, k sreči ne v nožnici.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 8:40:05   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Se več točno ne spomnim, kako?? Ali z žganjem ali odmrzovanjem. V glavnem nič ne boli. Še manj je neprijetno kot sam pregled pri ginekologu. Par minut in si gotov,pa greš domov.

ja vendar jih jaz imam na notranji strani malih sramnih ustnic, torej ne boli?

Ne, čisto nič. Brez skrbi user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 10:52:48   
sover
Jaz sem se jih znebila s kremo Aldara. Ko sem šla na kirurško odstranitev pod narkozo, so se mi samo še razširile. Kremo sem pa uporabila enkrat in od takrat je vse OK. Krema je seveda na recept.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 11:36:37   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: sover

Jaz sem se jih znebila s kremo Aldara. Ko sem šla na kirurško odstranitev pod narkozo, so se mi samo še razširile. Kremo sem pa uporabila enkrat in od takrat je vse OK. Krema je seveda na recept.

kje pa si jih imela? ker jaz imam na malih sramnih ustnicah odznotraj in kremo ne upam mazat ker se bojim da poškodujem še zdravo kožo.

(odgovor članu sover)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 13:04:22   
sover
Enako mesto. Moraš pač pazit, da mažeš samo bradavico in čim manj okoli. Jaz nisem imela nobenih posledic v smislu vnete zdrave kože ali podobno. Bradavica je pač iziginila in to je blo to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 19:27:47   
vesna.com

Mene tudi to čaka v kratkem..........zanima me, ali so se ti ponovile? Jaz jih imam po vrhu, k sreči ne v nožnici.


Ne hvala bogu, trkam...čeprav je rekla da se kar rade.

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
12.11.2012 19:53:22   
Anonimen




Ne hvala bogu, trkam...čeprav je rekla da se kar rade.



vesna koliko časa pa je minilo od tvoje odstranitve, pa da se niso ponovile? ali imaš stalnega partnerja, je bil tudi on okužen? se strogo držita odnosov z kondomi in brez oralnih odnosov? no za mano je odstranitev ikontrolo imam pri svoji ginekologinji čez 2-3 tedne. upam da je bila odstranitev uspešna, so pa mi svetovali še uporabo aldare za zraven.
kdaj pa lahko normalno seksaš? verjetno po kontroli če je vse vredu.

(odgovor članu vesna.com)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: odstranitev kondilomov-brdavic
14.11.2012 8:17:42   
vesna.com
Joj si me dobila...pojma nimam, tega je že ene 12 let, se pa spomnem da sva mela oba ja, sam drugo se pa res ne zrajtam več, kok časa pa to.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?