|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A se zavedate...
11.8.2005 10:01:15   
Tobe
Kako ste dejansko srečne???? Se zavedamo sreče????
Bi kaj spremenile, zato da bi bile bolj srečne???

Jst sm na momente razočarana nad svojim življenjem, imam občutek da se vse podira, a ko pomislim in pogledam iz druge plati, dejansko ni tako kruto. Odvisno je od mene iz katere prespektive gledam.
Včeraj sm srečala znanko, ki je bila eno leto nazaj polna energije, kljub raku in vsemu. Sedaj je čisto druga zgodba. Ni več ista, ni več nasmeha, energije, ve da umira in zaveda se da ne more ničesar spremenit, tudi če ima še toliko volje. Da tukaj ni odvisno od njene volje ampak od njenega telesa in zdravnikov.
In ko tako gledam na svet, sm prekleto srečna imam nekoga ki me ima rad, zdrava sm, nism lačna....
In odločila sm se da bom živela za moment, jutri me mogoče več ne bo.
Če ste nesrečne naredite same nekaj zato da boste srečne. Nič ni še padlo iz neba.

Ljubite se in boste ljubljene.
In naj bo to nalepši dan v vašem življenju.
In jutrišnji naj bo še lepši od današnjega.

xxx
Neposredna povezava do sporočila: 1
   A se zavedate...
11.8.2005 10:04:01   
Anonimen
Skoraj vsak dan Tobe.
Vsakokrat,ko mi nekaj ne gre,ko si mislim kakšna krivica se nam dogaja,ko sem žalostna pomislim,da je drugim še slabše inda ne smem jamrat.

(odgovor članu Tobe)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   A se zavedate...
11.8.2005 11:00:58   
Anonimen
Se zavedam, kakšno srečo imam, kako se imam lepo v življenju, da mi ni nič hudega, da me obkrožajo ljubljeni. Pa sem še vedno vsake toliko časa nehvaležna in takrat samo sebe naderem, da se nimam prav nič pritoževati!

:rozica::rozica::rozica:Sreča je v majhnih stvareh.:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tobe)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   A se zavedate...
11.8.2005 11:13:10   
tinaaja
Ja zelo res.. saj je super imet to pa ono pa... ampak jaz sem tudi prisla do spoznanja, da je najpomembneje zdravje :rozica: ker pol lahko resis prakticno karkoli..
in mislim, da se premalokrat v tem hitrem zivljenskem tempu ustavimo in se zavedamo tistega trenutka in obcutkov, ki nas navdajajo. zato premalokrat obcutimo sreco in preveckrat zakopljemo zalost in na koncu se sele bolan spametujes, da zacnes cenit zivljene.. :metulj:

punce, ostanite zdrave in vesele :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   A se zavedate...
11.8.2005 12:26:41   
pegy
Ja res je ,da včasih tudi malo pojamram pa bi to pa ono ,ampak najbolj pomembna stvar v življenju je zdravje nas in naših otročkov.Jaz vem da sem srečna ,ker imam najboljšega :love:in dva najlepša:duda::duda:na svetu in res pomembno mi je samo to da smo skupaj in da smo zdravi.:rozica:

(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   A se zavedate...
11.8.2005 12:34:09   
Wahoo RR
glede na mojo preteklost, ki ni prav nič rožnata...sem danes lahko srečna da sem to kar sem...da imam to kar imam...

ima krasnega moža, hčerkico...srečni smo in predvsem zdravi...




(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   A se zavedate...
11.8.2005 13:55:12   
L&F&B
Zavedam se, da je v življenju stalna le sprememba in da nič ni večno...ne sreča in ne nesreča.

(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
11.8.2005 16:03:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tobe)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   A se zavedate...
15.8.2005 2:25:45   
BigWhale
Ziveti za moment je butasto.

(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   A se zavedate...
15.8.2005 18:04:12   
SanjaS
v celoti in povsem se strinjam s tabo! Po moje je sreča občutek, ki ga čutimo kratek čas - zato tudi počnemo vse kar le moremo da bi ga čimvečkrat...

(odgovor članu Tobe)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?