|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   prehitro bitje srca
18.3.2011 16:13:41   
leo**tia
lp...že dolgo se mi dogaja da ob stresu,,in ko kaj delam srce ponori...če se v tistem trenutku ne vsedem bi padla v nezavest...oblije me neka vročina,srce čutim v grlu....skratka zelo grd občutek...kaj bi bilo to??v pon grem po napotnico naj me nekam da na pregled...danes sem tud bila zunaj,sadila rože itd...pol pa sem že čutila utrip v grlu in se je začelo..trajalo je 2minute....sem že navajena,ampak vseeno me strah ker ne vem zakaj tak hitro utripa...med rebri čutim kot da bi me kaj dušilo...zmučena sem že 2tedna,samo bi spala...kaj bi bilo lahko narobe??user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 16:25:08   
nynna
Ščitnica?

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 16:42:39   
leo**tia
nisem bila še na nobenih preiskavah,tak da ne vem kaje narobe...pa glava me zadje čase boli...naj pooivem da sem tud veliko pod stresomuser posted image

(odgovor članu nynna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 16:54:01   
SMT3
Mislim da je to napad tesnobe....

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 20:36:37   
* Mateja *
sem mela tud jaz podobne težave pred leti. In jih mam še sedaj! Imam zdravila za srce, ki mi uravnavajo hitrost bitja in ritem srca. Sem bila pa na preiskavah za ščitnico, vse preiskave glede srca sem dala skoz, pa okol psihiatrov so me pošiljali. Več je vzrokov. Če je recimo ščitnica jo moraš zdravit! Srce tud. In navsezadje če je psihičnega izvora tud rabiš pomoč.
vsekakor nebi bilo napak da greš do zdravnika in mu poveš kaj se dogaja!!

(odgovor članu SMT3)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 21:28:31   
leo**tia
najbolj se mi to dogaja ko kaj prehitro delam,ali ko se peljem z avtom pa nenadoma kaj skoči pred avto(mačka,pes)---pol dobim ta napaduser posted image

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: prehitro bitje srca
18.3.2011 21:54:23   
benika
...

(odgovor članu leo**tia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: prehitro bitje srca
19.3.2011 18:46:02   
zaspanka222m
Sem "neodkrita-nick" ampak ti pišem s hčerinega računalnika. Tudi jaz sem imela več kot 20 let to težavo. Niso me nič kaj dosti obravnavali dokler se mi to ni zgodilo v službi. em odšla na urgenco po inekcijo in tam so mi rekli, da imam nenevarno ali stresno aritmijo. Lani sem bila v MB na posegu in moram rečt, da je zdaj super, tega ni več. Pojdi na kardiološko in se pozanimaj za "Ablacijo na srcu" pa idi in se porihtaj.



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: prehitro bitje srca
20.3.2011 15:11:25   
* Mateja *
Ja tud jaz sem že slišala za ta poseg, ampak meni ga nihče predlagal, pa sem bila pri dveh, če ne celo treh različnih kardiologih!! Menda pa poseg pomaga. Moj bratranec sedaj čaka na poseg!! 

(odgovor članu zaspanka222m)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: prehitro bitje srca
20.3.2011 15:36:32   
zaspanka222m
meni so na urgenci predlagali, da si pridobim napotnico in pregled pri dr. Vokaču v Mariboru. In on me vpraša ali želim tablete ali, da mi to trajno odstranijo, halooo sem rekla ja trajno, pol sem dobila tablee in skoraj eno leto čakala na poseg, ki mi ga je pravil tudi dr. Vokač. Res sem zadovoljna, da sem šla.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?