|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pecivo za naprej:)
26.4.2011 19:49:12   
pelin
V petek grem na eno tradicionalno druženje , kjer je navada, da vsak s seboj prinese nekaj peciva...to samo po sebi ni nevem  kakšen problem, ker rada pečem...Težava je v tem, da sem v četrtek in petek dopoldne zasedena do grla in še čez, zato bi rada nekaj zadevic spekla že prej...npr. v sredo...Nekako se mi zdi, da sem v parih letih odkar se srečujemo izčrpala vse dobre preizkušene recepte in se ne spomnim nič novega. Pravzaprav nič novega in takega, da bi bilo pečeno v sredo in dobro, lepo in ah in oh še v petek..
Any adviceuser posted image ?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pecivo za naprej:)
26.4.2011 20:57:01   
ZARA
Ja, tiramisu, ane? user posted image En preizkušen recept. Pa za kakršne koli posledice ne odgovarjam. Ta sladica je reees izi in hitro narejena.

Tiramisu
Potrebuješ:

1 x bebe piškoti
3 x rumenjak
2 velike žlice medu ali sladkorja
5 dag narezanih mandeljnov
5 -7 dag lešnikov (orehe)
½ litra rastlinske smetane
1 žlica kisle smetane
1 dcl ruma
malo kakava za posip


Najprej skuhaj 1 l močne črne kave, jo sladkaj, ohladi in vanjo vlij 1 dcl ruma. Pa moraš počakat, da se kava ohladi. Jst jo skuham kako uro preden se lotim rumenjakov & co.

Rumenjake penasto vmešaš z medom (sladkorjem) in jim dodaš že stepeno smetano. V to zmešano kremo dodaš žlico kisle smetane, lešnike (orehe) in lističe mandljev. Narahlo dobro premešaš z žlico (na roko, ampak ne z roko).

Piškote polagaš v posodo (jst imam Tupperware-ovo) ali pekač enega zraven drugega, da pokriješ dno in jih fajn namočiš z že ohlajeno kavo. Na en piškot naj pride 2 - 3 žlice kave. Piškote premažeš s kremo in postopek 2 x ponoviš. Na koncu namažeš s kremo in posuješ s kakavom.

Tek!




_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pecivo za naprej:)
26.4.2011 21:23:37   
pelin
ja pa resuser posted image na tiramisu sem kar pozabla...pa še bolj dobr je če kakšen dan stoji...


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pecivo za naprej:)
27.4.2011 1:04:52   
mateyka
babičina dobrota mora tudi stat v hladilniku, da dobi pravi okus in vsi jo majo radi user posted image
http://www.kulinarika.net/recepti/2785/sladice/babicina-dobrota/

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pecivo za naprej:)
27.4.2011 9:40:09   
pelin
Tole babičino zadevo pa še nisem delala...nekaj podobnega sicer že, ampak ni bilo tako simpatično skuštrano za videt , ker je bilo brez kokosa...user posted image ...Zgleda slastno...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pecivo za naprej:)
27.4.2011 12:43:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: pelin
ja pa resuser posted image na tiramisu sem kar pozabla...pa še bolj dobr je če kakšen dan stoji...

Saj zato. Dlje stoji boljši je.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pecivo za naprej:)
27.4.2011 18:29:14   
pelin
Spekla  Mateykino Babičino dobrotico ( nekako se mi zdi, da jo bom morala jutri še enkrat, ker škrata sumljivo pogosto hodita odpirat hladilnikuser posted image ), Ronjine nakapljane piškote (z rahlo inprovizacijo...po vrhu sem nakapljala še čokolado...dvojno nakapljaniuser posted image ), klasične orehove rogljičke, kokos- rumove kroglice (zaradi izdelave , ki je šla skozi otroške roke, so simpatično različnih oblik)..idejo za tiramisu mi je ukradla kolegica   (smotkauser posted image ), tako da ga bom samo jedla in nič delala...to pa tudi ni tako slabo...
Jutri , če bom pri volji še nekaj slanega peciva iz listnatega testa in potem finito...


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kdaj lahko dojenčku ponudimo marelice? (+ ...
Sezona marelic se začenja in će imate doma dojenčka, ki ste mu začeli uvajati gosto hrano, je to sadež, ki ga lahko posk...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?