|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zvezdica - zobki
26.8.2011 15:12:14   
suzanica
Živjo. Kdaj so vaši dobili prvo zvezdico? Kako je zgledal potek? Baje imajo zdaj neke premaze za zaščito proti kariesu, a jih ne dajo vsem. VAm je kaj znano? lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zvezdica - zobki
26.8.2011 15:30:24   
Star_a
Sem za časom. kaj je zvezdica??
Sicer pa za vednost: zalivke delajo zdaj vsem otrokom.Verjetno je to zvezdicauser posted image

(odgovor članu suzanica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zvezdica - zobki
26.8.2011 21:20:49   
Alfabeta
zvezdica=plombica=zalivka

Naša je svojo prvo dobila pri 3,5 letih. Prej ni hotela sodelovati. Pred tem so ji mazali s fluorom, ampak ni bilo dovolj zato ji je enega sedaj zalila. postopek je kar hiter, če le sodeluje.
Z tisto kovinsko "palčko" podrgne, da odstrani kar je črno, potem pa spere otrok usta, ona pa zalije z belo maso in posveti z lučko. Zelo hitro, samo če je otrok ready. Drugače pozabi...

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zvezdica - zobki
26.8.2011 21:23:26   
uškinamama
pri šetih letih nima še nobene, matr sem važna user posted image

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zvezdica - zobki
26.8.2011 21:26:22   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

pri šetih letih nima še nobene, matr sem važna user posted image


user posted image

moj prvi ni imel do 7 let nobene! user posted image , tamali se pa kar odpirajo user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zvezdica - zobki
28.8.2011 19:01:07   
leo**tia
starejši z 6let prvo plombo,,,tamala pa ima vseskozi težave s kariesom..prve 4so ji uničeni,,ostali vredu,s tem da ima na enem plombo ker ga je začel karies napadat..stara je 2,5leta..in je lepo sodelovala..izbrala si je barvo plombe in je bila kar ponosna,,,starejši pa že joka ko vidi svederuser posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?