|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Madeži - zavese
3.10.2007 16:34:29   
neela
Kako naj spravim madeže od krvi in od mušjih drekcev iz zaves??? Danes sem jih prala z Vanish-em, ki je posebej za zavese, pa ni čisto nič pomagalo.
Help!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Madeži - zavese
3.10.2007 16:34:47   
Anonimen
Kuhanje?

(odgovor članu neela)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Madeži - zavese
3.10.2007 16:54:33   
Anonimen
jak, me je kar streslouser posted image

Drgač pa dej not pecilni pa na višjo temperaturo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 7:37:33   
saraja
Ja, pecoilni bo mogoče pomagal, drgač pa jaz uporabljam za zavese nina lano, tista roza embalaža. PA še dišijo fajn!Javi

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 12:01:58   
neela
hvala punce! Seveda bom poskusla s pecilnim. Povejte mi samo, do koliko stopinj in obratov si lahko privoščim pri zavesah. Imam v bistvu roloje, kjer ostanejo še krogci, na katere pride pripeta vrvica, tako da si hude centrifuge verjetno ne morem privoščiti. Poleg tega pa so zavese iz materiala, ki je ful občutljiv in me je ful strah, da jih bom uničila (sploh, ker niso bile tako poceni...user posted image )

Saraja, kaj ti uporabljaš? Tega ne poznam....user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 13:12:56   
saraja
Nina Lana je pralno sredstvo, ki je namenjeno za občutljive tkanine, je roza embalaže. Jaz jo že kar dolgo uporabljam.
Zadnjič, ko sem prala zavese (imam panele-ravne) sem jih mal zafurala user posted image zmečkane so ful, jih moram še enkrat pa brez centrifuge, pa na 30 stopinj! Imam program za oobčutljive tkanine!


_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 15:08:04   
neela
Thanks Saraja...kje pa dobim Nina Lano??? V navadni štacuni? Nekak mi ni znano ime iz trgovskih polic...user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 20:03:08   
saraja
Jaz jo kupim kar v Sparu, ne boš je zgrešila, bi ti sliko gor pripopala, pa je nkjer ne najdem! Slikat se mi pa ne da, pa ponjo v pralnico v klet laufat, je že pozna ura!user posted image  Bom probala kje najt.

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu neela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Madeži - zavese
4.10.2007 20:12:58   
saraja
Glej pa sem našla na mercatorjevi strani: http://www.mercator.si/trgovina/izdelek.asp

_____________________________

Samo pravi prijatelj si upa povedati prijatelju tisto resnico, zaradi katere ne bo več njegov prijatelj!

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Madeži - zavese
5.10.2007 9:18:27   
neela
Našla in ogledala! Saraja HVALAAA!!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu saraja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?