|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vse skupaj pa v pečico:)
24.11.2012 12:15:04   
mini86
jutri bi naredila za kosilo kakšen narastek pa nimam idej kakšenuser posted image


v pekač bi spodaj dala ne vem krompir, čez bi narezala sveže šampinjone, bučke mam tud..pol pa mi zmanjka idej..zalila bi s smetano in na vrhu posula s sirom..

verjetno bo ena plast tudi faširan..al pa ne..

a malo pretenstam gobice..bučke mi je jasno da ne..



_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
24.11.2012 17:43:23   
Katy78
Mi delamo takole in imamo zelo radi, pa še posode se malo umaže in hitro je narejeno: krompir, potem pa narežem na večje kocke papriko (rumeno in rdečo), por, koromač, bučke (na rezine ali pa kar na kocke, odvisno, kako se mi ljubi) včasih tudi korenček, vse skupaj dam v skledo, prilijem malo olja, solim, dodam začimbe (provansalske) premešam in pustim malo stati, da se okusi prepojijo, potem pa v pečico. Včasih damo zraven tudi perutničke.

Jaz gobic ne bi tenstala, ker itak boš prelila s smetano.

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
25.11.2012 6:33:56   
Hope2
Če že dam mleto meso vmes, potem za nas mora bit obvezno v omaki (ala bolonjeze). Smo bolj ljubitelji lazanj, kot musak... musake ravno zaradi suhega mesa ne maramo. Gobice pa tudi raje prepražim s čebulo in česnom- spet naš okus. k BUČKAM pašejo tudi malancani, če jih imaš. Po vrhu pa jaz rada posujem sončnična semena in ko je že pečeno, preden postrežem, še nekaj svežega zelenega (npr list bazilike)

Mi je pa všeč tudi katyn predlog, brez mletega mesa vmes in raje zraven perutke, puranjo bedrco, svinjska rebrca. Taka jed je pri nas še največkrat na mizi.


(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 18:12:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
26.11.2012 18:41:09   
mateyka
oj tulči, dej povej kako pripraviš jajčevce da so okusni.
a kej prepečeš,da ne spusti soka v narastku? olupiš ziher? lupina je tko žilava.. začiniš in mariniraš kaj? in s čim? mal mi opiš - bom mal jajčevce sprobala, ko bom glih novo kuhno mela okol novga leta user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 19:51:27   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 19:53:57   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
26.11.2012 20:09:36   
mateyka
ej, vsakič ko sem jih dobila na pici, so bli podplati, najbolj pa lupina. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
26.11.2012 20:47:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
28.11.2012 22:57:27   
ovnica7

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

recimo ko sm bla se vegi, sm slovela (hvala, hvala, se klanjam, ti pa lohk unega bending smileya nalimas user posted image ) po lazanji z jajcevci: cebula - jajcevci - majaron (ja, pred paradajzi) - pelati - rozmarin - cesen + zacimbe in sol po okusu in potem to zlozis v lazanjo v kombinaciji z besamelom.



Najbrž čebulo in jajčevce, ali vsaj čebulo, prej malo prepražiš? Se pelati tudi prej kaj pokuhajo? Koliko časa se peče? A se dajo jajčevci še kako zmehčat, če nimaš soparnika?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
29.11.2012 0:37:36   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

po mojem zato, ker so jih le tanko narezali in dali direkt na pico, ki se pece na ful visoki temperaturi in so se izsusili, ne pa spekli user posted image daj probaj za foro (ni niti drago, niti komplicirano) enega razrezat na kocke, solit in pooljit ter v pokriti posodi speci v pecici. porocaj! user posted image


bom. sej veš - ko se preselim user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
29.11.2012 7:50:02   
uškinamama
recimo ko sm bla se vegi, sm slovela (hvala, hvala, se klanjam, ti pa lohk unega bending smileya nalimas ) po lazanji z jajcevci: cebula - jajcevci - majaron (ja, pred paradajzi) - pelati - rozmarin - cesen + zacimbe in sol po okusu in potem to zlozis v lazanjo v kombinaciji z besamelom.

al pa polnjeni jajcevci: izdolbes in nardis filo po okusu.

hitreje so pripravjeni (ce jih recimo speces z mocarelo in paradajzevo omako), ce jih narezane na kolute pokuhas nad soparo, da se zmehcajo: ce jih delam polnjene, jih prav tako izdolbem in zmehcam nad soparo.




Metulj, mi tle ob meji poznamo to kot http://www.zeleniponedeljek.si/index.php?option=com_sobipro&pid=143&sid=201:Parmigiana-&Itemid=233
Mnjamsi

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
29.11.2012 10:28:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ovnica7)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
29.11.2012 10:29:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mateyka)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
29.11.2012 10:31:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu uškinamama)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vse skupaj pa v pečico:)
29.11.2012 10:36:55   
Paštetka
Primorci ste bli zato v Jugi vedno privilegirani - nosili ste IT robo in jedli IT jedi


ja, jaz sem jim bila vedno fouš. user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako pripraviti popolno pokovko?
photo
Se tudi vi sprašujete, zakaj so 'kokice' v kinu vedno tako okusne, doma pripravljena pokovka pa se kar nekako ne more pr...
Kdaj otroku ponuditi ribe in ostalo morsko...
Poletje je tu in že nam diši morska hrana. Kdaj in kako ponuditi takšne specialitete dojenčku?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?