|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta- 33. dan!
8.9.2005 22:59:15   
Anonimen
Tako, pa je pred nami spet ta VITAMINSKI DAN. Sicer najboljši dan za naše telo, a hkrati najhujši za našo psiho. A kakor kdaj, jaz ga včasih preživim brez težav, včasih pa me prav meče. Bomo videli, kako bo jutri.

Torej, knjiga nam ponuja:

Z: 8 fig operite in prelijte s 3 dl vode. Pustite jih stati čez noč. Vodo odlijte, jo prevrite in ponovno polijte po figah. Oboje pojejte še toplo.

M: 1 kivi ali kozarec sadnega soka

K: 4 polnjena jabolka z orehi in rozinami

M: pest poljubnih krhljev in skodelica čaja

V: 2 polnjeni jabolki od kosila, lahko tudi hladni

Če pa vam to ni všeč, pa lahko poskusite tudi figovo čežano.

Jaz bom jedla nektarine, breskve, lubenico, hruške in banane.

Kaj pa ve? Povejte mi tudi, kdaj se bomo spet tehtale? Najboljše bi bilo v sredo, po sadnem dnevu, kaj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 6:09:44   
Anonimen
Ne vem še, kaj bom jedla, definitivno pa bo vmes kakšen surov paradajz, pa grozdje in verjetno tudi lubenica. N, eno nektarino sem pa že ob petih zjutraj, ko sem vstala.

tehtanje v sredo? Zaradi mene lahko.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 6:23:22   
tjaga
Al bina, tako pridna si, da ti kar zavidam. Ampak, pol boš morala pa slikco zamenjat, sicer te ne spoznamo, ko te srečamo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:13:10   
Anonimen
ha, ha, tjaga, v tem je fora da me nihče ne pozna.

Bom pa en karton zrezala pa okoli vratu obesla: Al bina

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:14:52   
biba77
Ja, Blacky,
ker vas prehitevam za en dan (nisem se imela vodnega), ti lahko povem, da je mene vcerajsnji sadni dan kar dobro preiskusal.
Komaj sem se nazaj zadrzala.
Zvecer sem se vode napila, da mi je hotlo slabo bit in sla spat ob pol desetih.
No, gresila pa vseeno nisem. Upam, da bo na vas luna danes boljse delovala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:21:43   
Anonimen
A ve se ne tehtate vsak dan? Tako piše v enih navodilih, ane? To imate ene tabelice, ko notri vpisujete vse živo. No ja, jaz komaj čakama, da zjutraj stopim na tehtnico, pa potem še ene petdesetkrat čez dan.
Jaz imam, kot sem že rekla, sadno zelenjavni dan, ki je v navodilih diete za spreminjanje metabolizma (tudi 90-dnevne) na internetnem naslovu
http//www.geocities.com/hdieta/pdp.htm
Linka ne znam narediti aktivnega, ampak to je še najmnanj, kar je težje na novi RR. Samo toliko, da ne boste mislile, da sem si dieto po svoje prikrojila, ker je nisem. In lažje je tako, z zelenjavo.
Torej, jaz sem si že včeraj nakupila malancane, zeleno papriko, rdečo papriko in paradižnik in bom to lepo vse skupaj spekla v pečici. Al bina, po tej dieti ta dan npr. lahko ješ sataraš, ki ga imaš ti menda zelo rada. Še celo z rižem, ampak tega jaz ne bi. Zelenjava je pa O.K.
Jutri potem napišemo težo?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:23:48   
snorlax
Punce moje, jaz sem čisto obupala. Tole uvajanje v vrtec z jokom, pa še karambol me je vrglo čist iz tira in se samo nažiram s sladkarijami. Sploh ne morem več nazaj zbrati volje. Sem čist na tleh. Pomagajte!!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:40:25   
Anonimen
Snorlax, verjamem, da če si psihično na tleh, da ti že itak ni lahko, kje da bi še mislila na to dieto. Sicer ni nič takega, če si se prekršila. Ko boš zbrala dovolj moči, se bo uvajanje umirilo (mimogrede, pri nas je isto) in boš karambol potlačila nekam v zadnji predal, pa zopet začni. Gotovo ti ni lahko, verjamem, lahko se edino prepričaš, da ti sladkarije ne bodo čisto nič pomagale.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:44:46   
Anonimen
Sataraš ja, samo brez jajc. Samo ga ne bom packala danes, bom kar na presni hrani.

Snorlax, brez veze prenažiranje s sladkarijami, ker sipotem, ko se nažreš, še slabše volje zaradi slabe vesti. Pa se prenažiraj s sadjem, vem da je težko, ampak poskusi. Mogoče bo pa šlo. Pa s čim se zamoti, da ne boš mislila na to, da moraš čokolado jest.

Mimogrede, zadnjič sem kupila dve Milki, katerim bo kmalu potekel rok, pa še vedno stojita v hladilniku. Pa sem jo včeraj dala Vitu, naj poje, pa je ni. zgleda, da je po meni, da mu sladkarije ne dišijo preveč...čudno, pa otrok je.

No, ju bom pa mami odnesla, tam bo takoj varno pospravljena v špeh

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 7:47:13   
Anonimen
Al bina, v službo ju nesi, in to takoj!" Vsaj pri nas v službi čisto vse požrejo, pa če jim prineseš d...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 8:55:19   
Anonimen
Ja, saj pri nas bi tudi...so kot termiti

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 9:11:31   
snorlax
Al bina, ti boš prišla mal k men živet, za ene par mesecev, dokler traja abstinenčna kriza. Si te predstavljam, z bičem v roki in plusk po meni, ko segam po sladkarijah.

Hudiča, maš trdn karakter! A ga mal odstopiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 9:13:32   
snorlax
Kriv je pa moj . Vsak dan mi domov nosi sveže žemljice, pa pecivo, danes mi je že ob 6.00 prinesel krofe, orehove rogljiče in štrudelj. Jaz ne vem, a mi hoče povedat, da so mu všeč debeluške, al kaj?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:22:05   
Anonimen
Splišni, tudi jaz se tehtam vsako jutro. Le enkrat na teden naš rezultat javimo na RR, da popravim sezname.

Snorlax, drži se!!!!! Čeprav ti verjamem, da jaz sigurno ne bi le gledala tistega štrudlja in krofov, ki ti jih dragi prinese. Verjemi, da bi bili hitro pospravljeni - v varno zavetje mojega želodčka.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:25:59   
snorlax
Al bina pravi, da v špeh, ne v želodec!

Punce, vsaj v smeh ste me spravile, samo volje do hujšanja še pa vseeno nimam.

L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:31:24   
Jančika_
Jaz se tehtam, ko se počutim vitko. Seveda me vaga takoj postavi na realna tla .

Ne vem, kak hudiča po enem tednu strogega sledenja dieti ne gre dol pa tud en klinc ne, prvi teden sem pa skinila 2 kili, majko milo. Pol me pa čisto zbije in pojem kakega vraga.

OK, zdajle sem ziher pol kile lažja, ko sem se znebila par krepkih. Saj ne bom več preklinjala.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:35:59   
Maja0505
Živjo jaz imam danes beljakovinski dan in sem že grešila . Pojedla sem kos kruha namazanega z namazom s papriko. Upam da ne bo hudega, pa pri kosilu ne bom jedla kruha.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:37:41   
snorlax
Jaz imam sadni dan. Pojedla sem dva krofa in dva buhtelja, v vseh je bila SADNA marmelada. Sedaj mi je pa slabo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:41:38   
Maja0505
Sicer sem pa še vedno tako lačna, pa mi sadje nič kaj ne diši, ko pa sem ga včeraj cel dan jedla.
Se pa tudi jaz tehtam takrat, ko mislim, da tehtnica ne bo pokazala kaj več. Jo pa vedno poskušam hipnotizirat, ko gor stopim.
Jaz hujšam po tej dijeti od ponedelka (sem že večkrat začela, pa sem vedno obupala)pa imam -2,5kg. Moram pa rečt, da pridno grešim. Skoraj vsak dan. Tako da ne vem, od česa imam manj kil. Verjetno zato, ker najrajši jem popoldne in proti večeru tja do desetih...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:46:51   
snorlax
Ajd, babe, grem migat. Imam 3 m visok kup cot za speglat, za kosilo za otroke za skuhat.

L.p.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 10:47:34   
snorlax
za kosilo = pa kosilo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 13:00:22   
Anonimen
Oh, Maja0505, dobrodošla. Nisem ti še uspela odpisati, pa se že najdeva tukaj. Sem ful vesela, da si se nam pridružila. Povej še hitro svoj cilj (kile, ki se jih želiš znebiti), da te dam na naš seznam dietkaric.

Glede kršitve tvojega jedilnika, mislim, da se nisi ravno veliko prekršila. Kruh je danes dovoljen, tudi mlečni izdelki, tako da prekršek je bil le to, da si jedla pred 12. uro (če si??) in kazensko ne smeš pojesti kosa kruha poleg kosila, ker si ga zmazala že zdaj. Sicer pa ni panike.

Mi pa moramo glodati sadje, bljak. Mi že pri ušesih ven sili. Pa tako sem lačna, da me bo ravno zmanjkalo. Mislim, da si bom morala kar banane spečt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 13:20:57   
Anonimen
Pa zakaj ne jeste zelenjave? Preberite si dieto z linka, ki sem ga dala. Saj vem, veliko je za prepisovat, amak mogoče se pa splača.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 13:36:53   
Maja0505
Moja dijeta se je začela v ponedeljek, tako da imam danes beljakovinski dan.
Moje mere pa so takšne:
*višina 162 cm
*teža 68 kg
*željena teža 58 kg
v petih dneh pa mi je šlo dol -2,5kg

Veš Splišni jaz sem imela včeraj sadni dan, pa sem tudi zelenjavo jedla. Pa mal omake sem si zraven naredila, pa smo skupaj z mojo malo jedle.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta- 33. dan!
9.9.2005 13:46:58   
Maja0505
Ej, Blacky sem mislila, da si včeraj imela sadni dan, no ker ga imaš danes, ti želim uspešen dan. Moj ni bil ne vem kolk, sam je pa vseeno šlo še pol kile dol.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?