|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 0:20:47   
Anonimen
Dan OGLJIKOVIH HIDRATOV!!!!!!

Ponujamo vam:

Z: 2 jabolki ali 2 rezini lubenice ....

K: tortilje s paradižnikovo polivko

V: 1 kos torte ali enaka količina drobnega peciva in 1 rebro jedilne čokolade

Vam predlagano ne tekne??? Saj ne boste verjele, kaj piše dalje. Poslušajte tole:

PREGREŠITE SE! POJDITE NA PICO.

Če pa v knjigi tako rečejo, potem pa res lahko gremo, ne? Sem morala dvakrat pogledati, če sem prav prebrala. Nič ne piše, da mora biti pica brez sira, ker sicer ne bi bila pregreha. Vaša je odločitev!

Lep in sladek dan vam želim!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 6:53:49   
biba77
Jaaaa, samo ta pregreha je menda namenjena tistim, ki jim je do sedaj uspelo NEgresit, ne?

Jaz pa bom danes kot kaze kar korenine pognala v sluzbi in sem si prinesla s seboj par hrusk in testeninsko solato za kosilo.

Zvecer pa... Se ne vem... Mogoce spet kako sladko palacinko...

Hi, hi, naj se se malo pohvalim: v prvi tretjini diete sem skupno shujsala za 4.5 kg in moj BMI je ravno pod 25. Se malo... Pa vodni dan sploh ni bil kriza. Se mi zdi, da je bilo hujse naslednji dan...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 6:58:21   
Anonimen
O, Astra, čestitke! A BMI je tisto, ki se izračuna po enem programčku? Če ga imaš, daš link, prosim, čeprav se mi zdi, da sem si že računala in je prišlo pod 20, če je to sploh mogoče??? No, saj pravim, ne vem, če imaš link, prosim, nalimaj

jaz danes ne bom pice, bom kar špagetke s paradajovko, pa solato zraven, zvečer pa pojma nimam kaj, če sploh kaj.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:11:00   
Anonimen
Čestitke, Astra! A to si imela vodni dan pozneje kot ostale ali kako? Oprosti, ne sledim. Indeksa pa jaz bolje da ne grem računat. Drugače je bil pa, al bina, objavljen pri hujšaricah iz druge skupine, če se ti da iskat. Saj sploh ne vem kakao, mogoče če se gre na forum hujšanje. Tam na začetku enkrat so imele.
Jaz bom danes najbrž pico, ampak tako brez pregrehe, ker jaz sem tudi še bolj na začetku diete in ni da bi pa zdaj že kar zavestno grešila. Mene pa najbolj mika še vedno zvečer jest. Najhuje je, ko mi kaj od večerje še ostane, pa potem hodim tisto po žličkah in žlicah filat.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:23:05   
Anonimen
Splišni, če ti ostane od večerje, vrzi v kanto za smeti, beri: Gorazda lai pa v čisto tapravo kanto. Ali pa pojdi spat, da te ne bo jest prosilo.

Aha, grem gledat za tisti link.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:26:50   
biba77
BMI (Body Mass Index) = teza (kg) / (visina (m))**2
teza v kilogramih, deljena z kvadratom visine v metrih...

Ce si to iskala? Kolikor vem, je nad vrednostjo 25 ze prekomerna telesna teza, nad 28 pa debelost. No, jaz bi rada prisla nekje na 21-22.

Moj vodni dan pa je bil kasneje, ker sem kasneje zacela. Moja dieta bo trajala do 14.11.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:32:51   
CIPRESA
Astra kdaj moraš hujšat ko presežeš indeks 25 ali že prej???

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:47:44   
Anonimen
Ja, curo meto, pod 20. Ne vem, kaj sem enkrat neki računala Moj BMI je 22,5, na željeni teži, ki jo namrevam doseči, pa bo 21,2. Evo, do tega moram pridt.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 7:50:38   
CIPRESA
Ja tudi jaz ga imam 22,5 sedaj prej preden sem rodila je bil pa 20,5 tko da bo tudi potrebna shujševalna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 9:21:29   
Anonimen
In zmagovalka je ..............: SPLIŠNI!
čisto na majčkeno napisano: 28,3265

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 9:44:48   
Maja0505
Ej splišni ne se sekirat. Jaz sem pa pol na drugem mestu. Trenutno imam indeks 24,7 , če pa računam na to, da se lahko vsak trenutek zredim samo zaradi ene žurke (tako kot v petek zvečer, ko je zjutraj kazala tehtnica +2kg), pa lahko rečem, da je moj sigurni indeks 25,5 .
Sicer pa "za manjšo kilažo, s hujšanjem naprej"
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 9:55:39   
Anonimen
Uhh, moj indeks je 25,15. ko bom pa imela mojo zaželeno težo bo pa 21,25.
Danes sem jedla grozdje, za kosilo bom pa imela testenine z paradižnikovo omako.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 12:03:54   
Anonimen
Ej, Spliš, si me nasmejala Hvala.

Evo, jaz imam že omakco narejeno: prepražen česen na olivnem olju, pelati, kapre, tri olive ččist na drobno narezane, sol, bazilika, origano. Njami. Špagete grem pa zdaj odstavit. Pol pa po malega v vrtec, jest in spat

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 14:07:50   
bobek05
Maja, ne moreš biti na drugem mestu, ker si ga bom prisvojila jaz z BMI 26..

Danes imam S dan. Za Z sem jedla melono (ki je imela nekam čuden okus) , M sem zamudila, ker sem letala okrog (sem se morala iti na fax vpisat - so mi absolventa podaljšali za 1 leto ).. Pa ZOPET smo morali iti Aneju bo cotke, ker mu SPET ni več nič prav - za negove cote na mesec vrževa ven okrog 50 jurjev, ki so pa še plenice, pa (nadomestna) hrana.. Ja, nič, kaj pa čemo?! Če pa ta otrok tako hitro raste!

No zdaj pa sem v sebe spravla še 2 banani, ker sem bla že ful lačna... Sem si pa zdaj v Intersparu nabavla ful sadja, tako da se bo s tem zalagala cel dan

Vsaki dan zijam v ogledalo, pa ne vidim nobene spremembe..     mi sicer pravi, da se mi pozna, ampak jaz tega enostavno ne vidim (kam so šle tiste 3 kile, ki sem jih dol dala??).. Pa zdaj mi to gre nekam ful počasi, pa nič kaj ne grešim

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 14:41:47   
CIPRESA
Oh Bobek jaz se tolažim s tem da sem šele dober mesec po porodu in da se mi še vse spravlja v nornmalno stanje da bom shujšala šele potem ko bo spet vse pošlihtano tam spodaj.
Da te malo potolažim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 15:26:31   
biba77
Jaz sem shujsala v modrc in bedra. Tazadnja in trebuh pa...PORAZ!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 16:34:07   
bobek05
Mož je danes izjavil, da se mi pozna na riti in bedrih - pa je res zlati, da me spravlja v dobro voljo .. Trebuh pa nič!!! Ja, treba po počasi začet s trebušnjaki

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 18:18:00   
Maja0505
To ni nič, če ti mož reče, da si shujšala. Vsaj pri meni je tako, da me samo tolaži. Zame je opazen rezultat, če mi tašča reče, da sem shujšala. No to se mi je dans naredil. . Pa sem že mislila mal moj sadni dan spreobrnit v sadno - pa še kaj(beri čokoladni) dan. No ta pohvala mi je kr dala volje, da ne bo nič s sladkarijami. Dons sam še voda ali čaj (nesladkan seveda!!).

Sem si pa dans nekaj malga za oblečt kupila (kavbojke in majčko) ker so mi prejšnje prevelike. Hura!!!! Sam mam še vedno 2 št. prevelike. Sem kr hitr kupila in šla ven, da me ni zamoril.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 19:46:12   
Anonimen
Ja, meni je tudi tašča rekla, da sem shujšala. Ona pa to res vidi, je pravi strup za take stvari. No, sicer se pa šest kil že mora kje poznat, meni se recimo najbolj na trebuhu, je pa res, da dela zraven tudi trebušnjake. Oh, ko bi se še tečt spravila

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 20:46:52   
bobek05
Bravo al bina, za tvojih 6 KG

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 21:05:06   
Anonimen
Jaz imam tudi že dobrih 5 kil manj in se mi precej pozna. V denarnici tudi, ker že veselo nakupujem nove cunje (no ja, ene hlače ...).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 21:23:05   
Anonimen
Splišni je napisal/a:

Jaz imam tudi že dobrih 5 kil manj in se mi precej pozna. V denarnici tudi, ker že veselo nakupujem nove cunje (no ja, ene hlače ...).

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 21:24:06   
Anonimen
NUR je napisal/a:

Splišni je napisal/a:

Jaz imam tudi že dobrih 5 kil manj in se mi precej pozna. V denarnici tudi, ker že veselo nakupujem nove cunje (no ja, ene hlače ...).


Opa, sem prej pozabla napisat, da se teb res že pozna, da si shujšala!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 21:43:24   
Anonimen
Razsvetli me! Kdo si?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   Dieta - 44. dan!
20.9.2005 21:50:55   
Anonimen
Sej se ne poznava, sam glede na to, da maš slikce od Tiborja gor, pa da tvojga cukrčka tud ne morš spregledat, se pol tud tebe hitr "porajta".
Pa še zadnjič, mi je moj povedal, ko ste bili familiarno skupi, da je pri tvojem možu včasih njegova sestrica delala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?