|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pogodba
13.2.2014 13:28:59   
Anonimen
Pozdravljeni,
Obračam se na vas z eno prošnjo, če mi bo katera znala odgovoriti. Sem zasledila ta forum in upam da mi boste pomagale.
Dobila sem zaposlitev, takoj so me prijavili za dve uri. Je pa en problem, ker imam na računu blokado že en čas. Sedaj pa me skrbi, koliko mi sploh lahko trgajo iz računa, če mi sploh kaj lahko, ker bom zdaj dobila nakazano minimalno, mislim da 100 eur, ostanek pa mi bojo dali na roko. tak je bil dogovor, ker tud delam po potrebi, večina tri dni tedensko.
A je možno da mi bodo ta nakazan denar na banki zadržali? Ker nekje sem slišala, da naj bi minimalni znesek moral biti izplačljiv.
Hvala za vsak odgovor.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pogodba
14.2.2014 12:09:24   
gsatalema
pred časom je bilo tako, da so ti , če je bila sodna blokada moralo ostati nekaj čez 560 e, davčna pa 290e, če pa si bil dolžen med bankami, oni pa so lahko vzeli vse...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pogodba
6.3.2014 15:01:55   
nikica1711
moj kolega ima blokado...
za vse blokade....firme, banke, davčna itd je blokada do 590 EUR
preživnina 399 EUR
Mu verjamem popolnoma

(odgovor članu gsatalema)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pogodba
6.3.2014 17:24:32   
LuLu
...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.3.2014 17:26:09 >

(odgovor članu nikica1711)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pogodba
6.3.2014 17:25:45   
LuLu


minimalec ti mora ostati. Če je teh 100€ edini tvoj prihodek na mesec, potem ti ga ne bodo vzeli.
Razen, če imaš socialno, otroške, preživnino... potem ti socialne transfere pustijo, ostalo pa lahko vzame



< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.3.2014 17:26:24 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?