|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dieta - 49. dan!
24.9.2005 23:42:14   
Anonimen
Tako, RR je nazaj in me tudi, se ne damo kar tako, ne?

Pred nami je VITAMINSKI DAN. Knjiga pravi, da bi morale jesti tako:

Z: 5 dl kompota iz poljubnega sadja lahko skuhate dan prej. Po želji ga osladite z nekaj rozinami ali sladilom. Za zajtrk ga namenite 3 dl.

M: 1 hruška

K: kroglice iz suhih fig

M: pest jabolčnih krhljev in skodelica čaja

V: 2 dl kompota, ki je ostal od zajtrka

Lahko pa si pripravite sadno kašo iz poljubnega kompota.

No, pri meni je tako, da bom imela jutri grešni dan, ki bo bolj podoben beljakovinskemu. Imamo namreč kosilo in pridejo gosti, tako da jih ne bom mogla ravno gledati in glodati sadje zraven. Bo še njim nerodno jest.user posted image user posted image  Tako, da bom verjetno jedla meso in solato. Bojim pa se, da se ne bom mogla upreti vsaj enemu koščku skutinega peciva, ki sem ga pravkar spekla. No, vsekakor bom imela sadni dan v ponedeljek, ko boste imele ve beljakovinskega. Da noter spravim.

Kdaj se bomo tehtale? Najbolje bi bilo znova po sadnem dnevu, ne, torej v petek zjutraj?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 1:50:22   
Jančika_
Takole. Javno izjavljam, da se zaenkrat izpisujem iz društva hujšaric. Ne gre in konec. Dol sem spravila dve kili takoj prvi teden in še pol kile kasneje - kljub trudu in ne-trudu ne gre dol nič več. In jaz imam tega pol kufer. Poleg tega me je že prejšenji mesec izmučil okrutni pms, ki se ta mesec ponavlja - resničmo mi je čisto odveč sekirati se še zaradi kil.

Po porodu sem v eni rundi vsakič uspela spraviti dol dve kili, nakar se je ustavilo. Upam, da bom po nekaj tednih spet dobila voljo in takrat se bom spravila nad naslednji dve. To ne pomeni, da se bom zdaj kar zapustila - ne, a ne bom se sekirala zaradi zaužite hrane, pa pridno bom športala še naprej.

Vseeno vas bom spremljala do konca in držala pesti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 8:18:42   
Anonimen
Prav, jančika, ti najbolje veš, kaj je dobro zate. Ko boš ready, pa pridi nazaj user posted image

(odgovor članu Jančika_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 8:19:13   
Anonimen
Aja, jaz imam zaradi včerajšnje požrtije vodni dan. In pika.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 11:24:02   
Anonimen
Jaz se kar strinjam, da javimo kilograme v petek, ker sem se ta teden kar dosti grešila in se takoj pozna +1 kg.
Tudi danes jesti samo sadje bo kar tžko, ampak upam, da bom zdržala.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 12:55:49   
Maja0505
Naj se še jaz oglasim na popravljen nov forum. Sploh ne vem, kaj pomenjo znaki pod naslovom. Bolš, da nč ne klikam.user posted image
Včeraj sem tud jaz imela sadni dan, pa sem jedla mal mesa, pa tamali je mal frutolinota ostal, pa sem dve žlički pojedla...
Tko, da če prešetejem do zdaj, sem resnično zdržala po pravilih en cel dan.user posted image user posted image user posted image
Kaj še bo, ko pridem do vodnega dneva. To bo nekje v začetku oktobrauser posted image . Bomo vidl.
LP

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 15:25:24   
Anonimen
V petek tehtanje? Kaj pa vem, se mi zdi kar malo prekmalu...ali pa tude ne, no, kakor boste rekle.

(odgovor članu Maja0505)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 16:02:23   
bobek05
Evo mene "grešnico" user posted image - pa saj sem vedla, da bo prišlo slej ko prej.. Danes enostavno NI ČASA za moj B dan user posted image (kak bedni izgovor, saj vem). Začelo se je kar dobro - vstala sem že ob 5.30, se stehtala: -4,3KG user posted image , pojedla ob 6.30 banano, potem pa odmaširala na občino - sem v tej usrani (pardon izrazu) volilni komisiji (ja, 10 jurjev pa prav pride za teh nekaj urc user posted image ) in sem že tam popila malo gostega soka user posted image (sicer mešanega z vodo), pa ob 11h še 1 banano, potem pa pridem domov in najprej pojem JUHO!!!!!  (kak sem smotana - če sem pa bla tak lačna, da nisem mogla čakat na zrezek) user posted image in da bo mera še polna, še 1 uro kasneje 2 jogurta - pa ne katera koli jogurta (da bi bil kakšen 0,1% bi blo še OK), tak pa sem se spravla direkt na Jogut mit der Ecke od Mullerja, ki ima zraven še fajn kosmiče, pa bolš da ne razlagam kolk maščobe user posted image

Zdaj se pa grem v en kot tulit user posted image user posted image user posted image Jutri bom kar stradala...user posted image


_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 17:01:18   
Anonimen
Oh, bobek, saj tako grozno pa nisi grešila. Saj si v glavnem jedla beljakovine. Ne biti ttako slabe volje. Slabše bi bilo, če bi se najedla kakšnega kruha ali peciva. To, kar si naštela, pa so vseeno beljakovine.
Jza sem na današnji sadno-zelenjavni dan jedla stročji fižol v papriko in čebulo, tenstano. Zelo dobro. Za zvečer imam še malo.
Jutri je pa beljakovinski dan, pa me matra, ker ne bom mogla pojesti današnjih polpetov, ki sem jih pripravila za GHorazda in Tiborja. Ful jih ostalo, kot vedno. Ampak je notri kruh in jajce, poleg mesa, tako da to ne bo šlo. Si bom raje spekla puranja prsa. Njami beljakovinski dan je moj najljubši. Pogrešam pa sir. Po končani dieti bom na beljakovinski dan jedla meso in sir, pa še kakšen jogurt.
Tehtanje v petek? O.K. Meni se je te dneve ustavilo.

(odgovor članu bobek05)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 19:39:26   
Anonimen
To da se je ustavilo, je čisto običajno.

Jaz sem si tudi zadnjič na B dan ful želela zapečenega, stopljenega sira. In veš, kaj sem jedla? Kuhan brstični ohrovt, malo soljen, povrh pa narezan sir (lahka livada) in ful s skorjico zapečeno. Odlično, samo bolj malo je bilo vsega skupaj, mislim, sem vedela, da se ne bom ravno najedla, ampak sem morala zaradi sira.

Danes sem imela vodni dan, torej zdržala, jutri pa grem k mami na pečenega piščanca.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 20:52:59   
Anonimen
Po dolgem času se še jaz javljam. Drugače Tik, potem pa anonimnost ni delovala, pa sem samo brala.

Moj rezultat: do sedaj 6 kg minusa. Sem zadovoljna. Glede prekrškov raje ne bi, ker je bilo vmes en cel kup praznovanj, kjer se niti nisem želela držati, nisem pa pretiravala, tako da sem vesela, ker kg vseeno dobro stojijo. Predvsem sem vesela, da ne gre gor. Sem imela namreč po porodu kar veliko težav, ker sem se tako redila, tako da sem bila pri tej dieti predvsem vesela, da se ne redim več, če gre pa zraven še kaj dol, je pa še toliko bolj fino. Sem vas pa ves čas pridno brala in si nabirala vzpodbude, če je kljub vsemu postalo pretežko.

Gremo veselo naprej, saj bo kmalu konec.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:13:46   
Anonimen
Prosim, anonimnica, ne razumem. Kaj drugače Tik, potem pa anonimnost ni delovala ...
A nočeš, da se ve, kdo si ali kaj? No, saj nič hudega, samo ne razumem, če je to to.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:23:15   
Anonimen
Prej sem se anonimno podpisovala Tik. Zdaj se pa ne moremo podpisovati z drugimi niki, bo pa pač samo pisalo anonimni.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:24:36   
Anonimen
Aja, O.K. Glavno, da si z nami.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:25:36   
Anonimen
Samo tisti podpis si pa vseeno raje odstrani.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:44:26   
Anonimen
O, ŠIT. Kako se je pa to pri meni znašlo????user posted image user posted image user posted image To sploh ni moj podpis. Jaz sem brez podpisa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:46:20   
Anonimen
Ne, nisi bila brez, ker si ga tudi pri drugih temah, ko si testirala anonimnost, imela. Pa saj ni važno, vsem je dovoljeno se rediti in hujšati. Na forumu in v življenju.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Dieta - 49. dan!
25.9.2005 21:54:18   
Anonimen
Res nisem ta uporabnica, čigar je podpis. Nekaj nagaja, ne vem, zakaj mi ga je dodalo. Jaz sem res brez. Sem Vesni že sporočila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?