|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 13:44:06   
Ines.
Mene pa zanima, kaj naj vzamem za user posted image  v porodnišnico, ne za domov, ampak za bivanje tam tistih 3-4 dni. Ne bi rada polulanih cunjic na radiatorju sušila. Po  drugi strani pa tudi ne bi rada preveč s seboj nosila.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 14:43:22   
fricka
Kako to misliš polulane cunjce na radiatorju sušila? Za otročka dobiš popolnoma vsak dan za preoblečt, tud večkrat na dan če to hočeš. Vzami samo kakšno kapico in copatke, teh res ne dobiš. Ostalih stvari pa jaz nisem pogrešala. Bolj poskrbi zase, za tople nogavice in osebne stvari.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 14:48:29   
livia
Ok, za otroka mi je jasno.
Zase sem pa malo v dilemi kar se spodnjih hlačk tiče.

(odgovor članu fricka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 18:48:08   
pikica123
Zase rabiš šampom,tekoče milo,kašno rezervno brisačo(ko sm bla jst,jih je zmanjkvalo),hlačke morš met njihove,vložke tam dobiš,edin,če hočeš kašne drgačne, pižamo maš lahko svojo,čese v njihovi ne počutiš, nederčke za dojenje,...

Za dojenčka maš uglavnem vse tam,lahko edino kašne rokavičke,če se bo ful praskov/la, pa copatke in kapico, mogoče dudiko...

Verjetno sm kej spustila.
Lp

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 18:52:02   
MarijaPo
to smo pred kratkim debatirale, pobrskaj malo

(odgovor članu pikica123)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 21:24:53   
Stajerka
Najbolj nujne stvari po mojih izkusnjah so:
  • copate z nepremočljivim podplatom,
  • blazinice za prsi,
  • nedrček za dojenje,
  • pribor za osebno higieno,
  • samostoječe nogaviče (za mrzli letni čas), da ne vleče pod srajco če greš na kavo,
  • bombazne vložke, ki so daljši in jih dobiš v tosamini industrijski prodajalni (vir 80 so prekratki in jih moraš prve 2-3 dni zlagati 2 spredaj + 2 zadaj)

Srečno.

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj vzeti v LJ-porodnišnico?
2.2.2006 21:43:25   
Mina1
Če boš imela CR, tako kot jaz, boš notri 7 dni, pri prvem sem bila jaz notri 13 dni, torej vzami tako nekako:

- fen, glavnik (ker glavo si lahko opere le, če imaš fen - njihova teorija)
- šampon, gel za tuširanje
- vazelin, kremo
- mobitel in kartico, če imaš mobi, ali pa ga nafilaj do fulla + priključek
- copate, ki zdržijo tudi vodo v tuš kabini
- nedrček za dojenje in blazinice za dojenje
- dudo za piškotka

to mislim, da bo zadostovalo in tako. Res dobiš vse zase in za piškotka tam. Jaz sem bila sicer na oddelku A, intenzivni odd. torej, pa ti dajo vse.

Spodnje hlačke so mrežaste, sicer smešno grde, pa takrat prov pašejo zaradi šiva pri CR. Tudi vložki so na WCju, negovalni pripomočki za piškotka in podobno. 

Zase vzameš pač osebne potrebščine, če me razumeš.

Aja, pa materinsko knjižico, poročni list, če si poročena, pa zdravstveno potrjeno, pa napotnico. Zadnji dan pa naj ti tvoj prinese tvoje in otročkove oblekice in obutev in to je to.

Nič ne skrbi, lep porod ti želim in seveda sporoči veselo novičkouser posted image

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu Ines.)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Je operativno čiščenje maternice po splavu...
V Sloveniji ženska, ki pri ginekologu izve, da njene nosečnosti ni več, prejme napotnico za tabletke ali operativno čišč...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?