|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 7:32:02   
Moyca_
Tako še sem z vami- čeprav ne sodelujem pri tej dieti. Grem pač po svoje. Več obrokov na dan (brez maščob,....) in malo telovadim.Pa punce ne pozabit pit vodeuser posted image
Držite se- danes imate SADNI DAN- saj bo (jaz sem na sadni dan rada hrustala tudi tisto  študentsko hrano (rozine, lešniki,...)



se javim vsake toliko ve pa se držiteuser posted image user posted image

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:14:21   
lelaval
Danes pa sem bolj zgodna in že veselo jem svoj zajtk - jabolko. V sadnih dnevih jaz jem samo sadje (ne kombiniram z zelenjavo) in tako bo tudi danes.user posted image

(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:16:17   
Anonimen
jaz pa razmišljam, če ne bi danes kar vodnega užgala, ko je ravno polna luna.

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:18:50   
Teni_



Dobroo jutro! Ja,danes pa sadni dan, mi p gremo k mojim na kosilo. No, jaz bom samo gledala od daleč. Saj, jutri bom pa jaz tudi mesekauser posted image . Meni tudi danes kaže še -1 kg, tako,da vse skupaj -4. Se še popoldan kaj oglasim. Držite se!



(odgovor članu Moyca_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:30:50   
Anonimen
Jutro!user posted image

Ja, danes je sadni dan, se ga kr veselim, ker lahko res pokažem svojo voljo!

Al bina,upam da si še tu. A se lahko zamenja dneve mes sabo? Sem že na spodnji temi vprašala, pa je Splišni rekla da ne. Da mam recimo namesto Š kas S ali pa OH?user posted image

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:41:46   
Anonimen
Ravno najbolje ni, saj ti je že Spliš povedala. Ampak če ne gre drugače, bi jaz tudi to naredila.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:45:32   
Anonimen
Je pa najbrž vseeno bolje tako, kot pa če grešim in jem kaj konkretnega.
Ne vem kaj naj. Med vožnjo se bomo ustavljali in ne vem, če bom dobila kje kak riž ali krompir v petek. Je bolje, če mam s sabo žemljo pa kak zelenjavni namaz.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:47:40   
Anonimen
Naredi tako, kot ti bo najlaže. Ne obremenjuj se teh par dni in raje uživaj, če boš skoz mislila na to, kaj boš kje jedla, boš imela bolj malo od potovanja. In kaj hitro se potem lahko zgodi, da boš kje požrla vse, kar boš videla. PO pameti, ko prideš nazaj, pa spet po dnevih naprej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 8:52:03   
al1*
Jaz bom tudi čez dva tedna malo pomešala dneve med seboj - se mi zdi manjši greh kot pa če grešem popolnoma.

_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 9:02:55   
bianka
Jutrouser posted image

tudi jaz se še držim,zaenkrat še brez grehov.
Danes bom nadevala jabolka z orehi.Kako pa ro naredite,a samo orehe daš na sredino in v pečici zapečeš?

no tako se še kaj beremo,če ne prej pa v torek ko bojo rezultati za objavit.
Pa še to,kje bi dobila to knjižico z recepti za 90D dieto?

lp

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 9:12:50   
Anonimen
Nadevana jabolka z orehi??? A lahko katera pove za recept? Jaz bi tudi to jedla...

Sadnega dne se res veselim, sploh večera, ker potem stopim na tehtnico in kaže manj... Sicer meni gredo kile hitro dol, ampak to zato, ker jim imam res ogromno za izgubit. Skrita želja je okoli 30 kg, da bi prišla na težo 60, ampak ker vem, da to ni realno, sem rekla, da zdaj 15, pa potem čez pol leta še enkrat 15. To je moj plan. Joj, samo da bi ga dosegla - ker tako močno voljo, kot jo imam zdaj, še nisem imela za hujšanje nikoli!!! Ko pa se preselim, pa mi bo moj kupil orbitrek, je rekel, da me bo gnal gor in da bo vsak dan kontroliral, če sem res naredila vsaj 15 minut... Hahaha, dober je tale moj... Nikoli mu ni bilo pomembna moja postava in vsakič me je pri vseh dietah držal nazaj ter mi govoril, da ne rabim hujšat, naj ne norim, zdaj pa, ko ve, kako se počutim v svojem telesu (ko sem ženska in pol, pa še malo zraven!!! user posted image user posted image user posted image ), pa me res spodbuja.

A še katera hodi na aerobiko zraven? Jaz obiskujem enkrat tedensko pilates, pa moram reči, da skoraj crknem zraven, tako me mišice bolijo... Kako zgleda aerobika na sadni dan - ste kaj bolj crknjene in brez moči?

(odgovor članu bianka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 9:30:42   
bianka
Skutica

jaz ti lahko orbitrek prodam.
zakaj?

ker sem prelena da bi sploh enkrat gor šla.user posted image


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 9:39:28   
Moyca_
Skutica kam hodiš???
Jaz kupim orbidrekuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image res

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:06:34   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: Skutica

Kako zgleda aerobika na sadni dan - ste kaj bolj crknjene in brez moči?


Mene aerobika sicer že dolgo ni videla (uf, kakšno letouser posted image ), ampak prej sem pa ful redno hodila 3x tedensko, tudi na uno ta najbolj divjo - body attack. Pa ti povem, da sem dostikrat šla direktno po službi, s čist praznim želodcem, ok, mogoče sem pojedla kakšno sadje dopoldne, in takrat sem najlažje delala. Ne moreš verjet.

Jaz nič ne telovadim (lenoba!!!), grem pa vsak dan za 1 uro na sprehod z vozičkom in v glavnem izbiram tiste potke, ki so precej v hrib. Mah, saj vem, da to ni prava telovadba, je pa vsakodnevna in redna, to pa tudi nekaj šteje.
Rada bi se pripravila, da bi doma začela telovadit - trebušnjaki, vaje za noge, rit...orbitreka žal nimam. Bom poskusla začeti že danes.

Lp vsem sadjejedkam! Taška

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:22:15   
Anonimen
Moja telovadba je pa ta, da stanujeva v 5. nadstropju, brez dvigala. No, roko na srce, tud če bi ga mela, mene ne bi videl. user posted image

(odgovor članu taška30)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:25:31   
bianka
punce dajte še nekaj povedat.

nekatere na b.dan jeste jogurte.A to pomen da za kosilo in večerjo poješ samo jogurt in nič drugega?user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:25:55   
*pepelka*
Tudi meni še uspeva dneve premagovati brez kršitve jedilnika in upam, da bo tako tudi v prihodnje. Punce držite seuser posted image user posted image

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:26:45   
ronja5
Ojla punce!
Jaz sem še kr pridna, z manjšimi prekrški sicer, ampak vseeno user posted image .
Sem pa bila včeraj zeeelooo razočarana, kr sem se pri kolegici stehtala na novi dig. vagi in je pokazala 67 kg. user posted image  Moja pa danes kaže 63 user posted image  , jaz se bom kr na mojo ozirala.
Moja mama je jabolka nadevala z mletimi orehi, ki jih je skuhala v sladkanem mleku + rum. Pečena je pol zalila z čokoladnim pudingom. Njammmmi. Ampak me tega ne smemo! Jaz bi orehe skuhala na vodi, dala not malo natrena, pa je!

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:46:02   
malecka
tako da se na hitro še jaz javim dieta gre kot po masle, tehtnica kaže minus 3 kg. v četrtek pa sem si kupila nov orbitrek tako da je to samo plus user posted image user posted image user posted image user posted image sicer se ne več držim strogo, ker mi je začelo primanjkovati mleka, ampak pazim na tiste največje  user posted image sladkarije. se tipkamo v torek na raportu za kilažo. punce držite se user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ronja5)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:54:34   
taška30
IZVIRNO SPOROČILO: bianka
nekatere na b.dan jeste jogurte.A to pomen da za kosilo in večerjo poješ samo jogurt in nič drugega?user posted image


Jaz sem imela za kosilo kumarično solato z jogurtom (3 natanko naribane kumare, tekoč jogurt - pol litra, sol, koper, česen v prahu), nisem mogla vsega pojest.
Za večerjo 2 trda jogurta.

Lahko ješ zraven seveda zelenjavo in solato po želji, ampak meni po pravici povedano ta kombinacija nekako ne gre.

oz. evo nekaj sem se spomnila. Včasih sem za kakšno prilogo ful rada jedla kuhano zelenjavo, polito z mešanico jogurta, gorčice in drobtin (v originalu zraven še nariban sir, tu žal ne), gratinirano v pečici. Če vzamemo, da so drobtine tisti kos kruha, ki je itak dovoljen, potem gre. Matr, mogoče si bom pa to kdaj naredila.

(odgovor članu bianka)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 10:56:39   
Anonimen
evo, še mene.. spet ta sadni dan..user posted image  

včeri ZVEČER mi je vaga pokazala še -1,5, se prav vse skupi -3,5. sam dons zjutri, je pa sam -1 pokazala.. joj..  Ampak, sej kul.. sej bo šlo dol.. kumi čakam na jutri na meseka.. sej se kr ne morm odločt kaj bi jedla, tok je fajnih stvari.

drugač se mi pa že kr pozna.. na kavbojkih se mi sicer ne vid tok, k jih vsak dan nosm, sam sem pa smučarski in motoristični kombinezon oblekla, pa prej sem se mogla skor uležt d sem ga zapela, zdej gre pa čist na izi.. sem bla ful vesela..

(odgovor članu malecka)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 11:25:04   
Anonimen
danes mamo zvečer eno fešto.. pa me zanima a naj imam danes B dan in jutri sadni, ali sadnega danes enostavno spustim, in imam pač dva B dneva.. kaj predlagate?

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 11:31:38   
hanita
Žijo, da se še jaz oglasim.

Danes sem se vrgla v pucanje hiše, tako, se bolj zamotim. Nabavila sem si malo študentske hrane za danes, pač, samo na vodni osnovi je malo prehudo, je treba tud kaj malo bolj konkretnega.


Jaz sem sedaj po enem letu in pol začela spet z tai bojem in sem prav zadovoljna sama s sabo. Sedaj enkrat na teden, februarja pa bom začela po 2x.user posted image user posted image user posted image

se pa  dalj časa pripravljam, da si dam orbitrek v dnevno in bom še tam zgubila malo kalorij, v kabinetu mi nekako ne gre za telovadit in gledat v prazen zid pol ure.

Je pa sigurno, da gredo kile še enkrat hitreje dol, če vsak dan telovadiš. Orbitrek je res super zadeva, samo uporabljat ga je treba.


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 11:53:15   
Anonimen
jaz mam doma še arašide (tiste "neolupljene"-cele).. a to tud lahko na sadni dan..

(odgovor članu hanita)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČNE 12.DAN
14.1.2006 12:27:14   
tejčica
Punce, pa ne se non-stop vagat. Pa saj ne more iti vsak dan nekaj dol. Pa tudi hrana ki jo jemo, se različno presnavlja in ena ostane v telesu dalj časa kot druga. NIso pa pomembni samo kilogrami ampak tudi centimetri. Se je katera zmerila? Pride obdobje ko kg-ji nič ne padajo, centimetri pa kopnijo.

Sicer sem pa danes spila že 2l čaja in pojedla nekaj suhuh sliv. Čakajo me pa še mandarine, banane in hruške. To bo pojedina.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?