|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sama en mesec pred porodom
25.1.2006 21:36:21   
Anonimen
Pozdravljene!

Skratka moj user posted image  odhaja to nedeljo za ene 3 tedne v tujino (končat mora en projekt). Vse lepo in prav, če ne bi jaz sedaj bila že skoraj v 32. tednu.

In prisoten je strah...

Ali je katera bila v moji koži, oziroma JE...kaj ste počele...kako preživele čas, glede na to, da so moji starši daleč, taščo bom pa že tu in tam malo poprosila za pomoč...ampak živim pa sama.

Kakšen nasvet? Poleg števike rešilca na vidnem mestu?

Hvala, lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sama en mesec pred porodom
25.1.2006 21:59:34   
Anonimen
EEEEEjjjjjj, jaz bi uživala sto na uro!!! Zvečer bi gledala TV, malo bi frčkala po hiši, hodila bi skoz ven na sprehode, med ljudi, po trgovinah... Zadnjič pred porodom bi šla zvečer na pico z VSEMI prijatelji, ki me še prenašajo... skratka, jaz bi se definitivno imela super!!! Predvsem bi pa nekam založila številko od rešilca in se delala, da sem spet stara 18 let in svobodna!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sama en mesec pred porodom
25.1.2006 22:05:19   
Anonimen
O.K., če je kaj resnejšega, kakšni popadki od odtek plodovnice ali kaj takega, te torej lahko tašča pelje v porodnišnico? Ali pa gre vsaj s teboj?
Če je to rešeno, potem bi jaz tudi uživala v lenarjenju in predvsem v žrtju. Grem stavit, da bi bila imela vsaj 5 kil več v treh tednih. Seveda bi zaradi slabe vesti hodila tudi na sprehode.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sama en mesec pred porodom
25.1.2006 22:32:47   
StBarbara
Meta. ti je definitivno dala dobro idejo.
Uživej user posted image

p.s. nujne številke pa vseeno imej pri roki :)

lp

_____________________________

In sreča je, da je pred mano pot, in to da vem, da je slast v tem, da grem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 8:14:45   
muki1
Joj, pa saj v 32 tednu še ne sme iti nič narobe. Kot so ti punce pred mano povedale - UŽIVAJ.
Druži se s prijateljicami, povabi jih k sebi domov na kakšno večerjico, glejte filmčke, kakšne dobre komedije si priskrbi. Pa knjige beri, ker to boš pogrešala ko bo dojenček. Jaz se lahko v kakšno knjigo tak zabubim, da me 3,4 ure sploh ni.
Pa predale si popucaj, stare nepotrebne stvari zavrzi.
Pa za dojenčka si nabavi stvari, pojdi šopingirat, nakupi si albume, knjigice, kamor boš zapisovala otrokove podatke in dogodke......oh, meni bi še zmanjkalo časa.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu StBarbara)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 8:58:40   
lelaval
Kot so ti že predhodnice napisale - uživaj maksimalno. Če še lahko hodiš, kar potrgovinah, s prijateljicami na kavo, nakupi še zadnje stvari za otroka. Predvsem pa lenari in beri knjige (upam, da jih rada), ker potem jih kar nekaj časa ne boš mogla. Številko rešilca si le pripavi, prav tako naj se tašča pripravi za morebiten nujni prevoz. Trije tedni bodo takoj mimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 9:34:09   
viv_
Ja, uživaj!!!!

Jaz sem bila prej ogromno sama, zaradi narave moževega dela in sem se imela prav super. Včasih sem samo gledala TV, včasih sem šla ven, vedno se je kaj našlo...

Zdaj prav pogrešam to "samoto" včasih!

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 10:01:29   
tanikaa
Sami dobri nasveti. Upoštevaj prav vse, brez izjeme.

Uživaj.


_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 12:21:56   
bskrle
Uzivaj, odpocij si, pisi mu pisma, taka navadan na roko -veš kako bo vesel tam v tujini, pokliči vse priajteljice, pojdi kaj ven ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 20:58:23   
Anonimen
Sami super nasveti, jaz jih bom tudi upoštevalauser posted image

(odgovor članu bskrle)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: sama en mesec pred porodom
26.1.2006 21:24:36   
Anonimen
nivess, ti boš tudi sama?

potem bova lahko klepetali, hehe, bo manj dolgčas

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: sama en mesec pred porodom
29.1.2006 16:01:51   
Avri
Upoštevaj vse prejšnje nasvete in uživaj še te dragocene trenutke, ki so ti še na voljo s samo seboj. Ne skrbi, ker nimaš kaj za skrbeti (razen če si imela kakpne resne težave v nosečnosti), v nasportnem primeru pa se ne obremenjuj, naberi si energije, ki ti je bo po porodu še kako primanjkovalo ter delaj to, kar tebe samo najbolj sprošča. Te urice so dragocene, ko pride enkrat otrok (ne glede na to kako luštno zna biti), si jih težko privoščiš, posebno, če si sama za vse, tako kot jaz. Pa vso srečo!
Pozdravček. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: sama en mesec pred porodom
29.1.2006 18:15:18   
NRMM
Jaz sem bila na podobnem kot ti, le da je moj in še prihaja za vikende domov. Prav fino sem se imela zadnje tedne nosečnosti, sprejela sem vsako povabilo, ker sem vedela, da sedaj, ko imam user posted image  ne bo mogoče vsepovsod letet, bila za pc-om, pred tv, urejala stvari za user posted image , v glavnem bilo je odlično. Ne zamudi še teh par tednov, uživaj, uživaj, uživaj, ker potem.......je uživanje drugačno.

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Avri)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: sama en mesec pred porodom
30.1.2006 0:43:34   
Anonimen
Tudi pri meni je tako. Moj je v povprečju le za vikende doma, tako da računam na bebiko, da si bova krajšale časuser posted image

En mesec pred porodom pa ne vem kako se bom počutila in me je strah same sebe in ne porodauser posted image

Zase vem, da spim koliko se da....se opazi ne?user posted image user posted image user posted image
V bistvu probala bom biti čim bolj aktivna in se veseliti pomladi saj imam rok maja.Drugače pa je tu še vedno RR!!!user posted image user posted image

(odgovor članu NRMM)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?