|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pomanjkanje energije
22.4.2006 19:07:09   
Taras
Predvidevam da je med vami kakšna, ki se je tudi že ubadala s tem da ji je primanjkovalo energije za vsakodnevne potrebe otroka. Ker sem sama z malim se mi mogoče še toliko bolj pozna... skratka - zadnji mesec (jutri bo star 7 mesecev) se enostavno ne morem spravit k sebi: utrujena non-stop, izmučena, nimam energije za popolnoma nič... pa si tako želim igrat se z malim, it z njim naokoli, ampak se moram največkrat prisilit da vse to naredim, ker enostavno nimam moči.
Pikc ponoči spi, tako da ni problem v tem.

Ne vem sploh kako si pridobit malo več energije, ker če bo šlo takole naprej bom še pregorela user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
22.4.2006 19:18:20   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Taras)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pomanjkanje energije
22.4.2006 19:52:51   
Tejči
Mogoče pa te malo pomlad jezi..jaz sem zadje dni tud skoz utrujena, ko se vsedem nog sploh ne čutimuser posted image  Samo brez skrbi, vse mineuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pomanjkanje energije
22.4.2006 20:23:35   
ona
Včasih pride tako obdobje,ko smo brez energije,malo pripomore tudi to pomladno vreme.Jaz sem tudi pri taki starosti otroka mislila,da me bo konec,pa še ponoči ni naša spala,tako,da si lahko predstavljaš.Moj dragi tudi dela cele dneve,tako,da sem bila dosti sama s tamalo.Moram pa pohvalit starejšega sina(7 let),ki mi je bil velikokrat v pomoč,če se je samo malo igral s tamalo!
Je pa ta utrujenost minila,ko je začela hodit in je dosti bolj samostojna,tako,da vedi,da pridejo boljši časi!

(odgovor članu Taras)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pomanjkanje energije
22.4.2006 22:26:04   
arabela*
Mislim da je za utrujenost kriva pomlad.Tud jaz pri sebi opažam trenutno pomanjkanje energije.Kar lenarla bi,pa spala.user posted image Ah ,saj bo bolje,ko mine pomladuser posted image

(odgovor članu Taras)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
22.4.2006 22:44:17   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   [Brisano sporočilo]
22.4.2006 23:07:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pomanjkanje energije
23.4.2006 0:12:17   
alfa
Nekaj v tej smeri razmišljam zadnji dve uri nakar najdem to debato. Moje dete je le  dan mlajše od tvojega in sem samo nekaj dni sama z njim. Energijo za ukvarjanje z njim še imam, jo mi pa zmanjkuje za ostale stvari. Meni je neki "kao" ritem sesulo uvajanje goste hrane, predvsem uvajanje tretjega obroka. Ko sem si danes naredila približen urnik sem opazila, da bo, dokler se ne utečemo, kot v kakšni vojski, s tem, da mi je mali urnik precej sesuval in tako vse na glavo postavil.... trenutno precej utrujena čakam še pralni stroj....pa za RR sem si vzela svojih pet minut (beri uro).
Če nimaš še kakšnih drugih večjih obveznosti razen malega in sebe, bi jaz na tvojem mestu najprej izkoristila trenutke, ko mali spi in takrat spala tudi sama. Na sprehod bi šla na tak kraj, kjer se veliko dogaja, kjer bi si malega posedla v naročje in lenarila pa naj mali malo opazuje (vsaj naš je trenutno zelo zvedav in se tako mimogrede zamoti) okolico.
Pomagala ti najbrž nisem ampak mogoče ti bo v tolažbo, da nas je tu gori kar nekaj bolj ali manj utrujenih (blazna tolažba neki).

Lep pozdrav!

(odgovor članu Taras)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?