|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-start za naju!!!!
18.1.2006 14:32:42   
ronni
Punce, zbudila sem se z zimskega spanja,pa še sama ne vem,kako sem zdržala tako dolgo brez vas!!
Po eni strani pa mogoče boljše v tej smeri,ker sem manj mislila o komaj pričakovani pikici.
No,oktobra,ko so vse skupaj ustavili,me je res  kar na rit vrglo. Pa sva zdaj končno dočakala tudi midva,da sva dobila injekcije Gonal Fuser posted image user posted image
In tako sva začela včeraj s prvo(225IE) Moj user posted image je bil presrečen,da me bo lahko pikal-HA-HA. Jaz pa seveda tud..... dokler me ni prijela taka slabost,glavobol,bruhala sem in sem mogla domov s služba,ker res ni bilo za zdržat. Doma sem še enkrat ornk bruhala,in proti večeru je že bilo boljš. OOH,sem bila čist šokirana,ker tako hitre reakcije sploh nisem pričakovala. Vsa zdravila dobro prenašam,edino če je bil vzrok kje drugje-z želodcem sem imela večkrat take težave,vendar zdaj že dolgo ne.??
V glavnem,danes je do sedaj vse OK. Ostala sem doma,več počivam,pa je tud to boljše.Zdaj dobim torej inj. do sobote,potem pa imam v nedeljo ob 7.30.UZ.
Javljam se vam torej z zelo lepimi novičkami,pa upam,da niste čisto pozabile na mene.
Zdaj bom pa kar nekaj časa uživala na forumu,da vidim kaj vse je novegauser posted image
Lepo se imejte!!!!  Saškauser posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF-start za naju!!!!
18.1.2006 14:36:09   
Špelka
Bravo Ronni, tko se dela!!!!! user posted image user posted image user posted image  Jest ti želim čimprej čisto vajinega  user posted image , pa čim manj slabosti in ostalih nevšečnosti na tej poti!!!!! Pa javljaj, kako si!

P.S.: A si v LJ al v MB? Če si v Lj., a mi zaupaš, kolk si mela številko epruvetke?

Srečno, punca!!!!!! user posted image user posted image user posted image

LP, Špelka

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF-start za naju!!!!
18.1.2006 14:45:11   
anadejka
Heeey lej jo Ronni,pa kje si se ti zgubla punca user posted image user posted image user posted image
Sej se me še spomniš ane?Jest sm dostkrat pomislila nate,sm mislila da si že nosečka,pa nimaš več časa za nas user posted image .
Drgač pa tut jest že vsak dan dobivam po dve špunte in pet.mam UZ,pol pa verjetn kmal že punkcijo.

Me veseli da si se oglasila,pa srečno še naprej!!!

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF-start za naju!!!!
18.1.2006 15:15:03   
ronni
Hvala obema za lepe želje!!!
Anadejka,videla sem,da si že kar pridna!!!Čestitke!!!! Ko boš lahko,mi prosim,napiši privat,kako se kaj počutiš in kdaj si začela,...
Špela,midva sva tudi v LJ.-pri dr. Voglerju. Z veseljem,bi ti povedala to številko,a res ne vem,kaj misliš. Daj mi,prosim razloži in hvala ti za lepo sporočilce!!!!

(odgovor članu anadejka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF-start za naju!!!!
18.1.2006 15:25:49   
Špelka
Sem ti napisala Z.S. user posted image

_____________________________

Kaja: 18.11.2007
Neca: 1.7.2010

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF-start za naju!!!!
19.1.2006 17:17:31   
emaa
fino, da sta začela, če boš pa kaj mimo hodila ronni, povej, ti dam telefon, pa se kaj vidimo

(odgovor članu Špelka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF-start za naju!!!!
20.1.2006 10:17:26   
GoYa
Srečno v postopku!

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF-start za naju!!!!
20.1.2006 10:38:54   
Skorpija
Vso srečo Ronni - tudi jaz sem pri Voglerju, ampak čakam še na konzilij. Želim ti, da bi čim bolje prenašala inj. in kmalu user posted image

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF-start za naju!!!!
20.1.2006 13:11:32   
Mijavček
ronni, veliko sem milsila nate in sem vesela za vaju! user posted image

Srečno pa še kej se javi!

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF-start za naju!!!!
20.1.2006 16:01:16   
ronni
Emamair,GoYa,Skorpija in Mijavček!!!!
Vsem najlepša havala za tako lepe besede in podporo!!!!
Tudi jaz sem se večkrat spomnila na vse vas in za vse močno sržim pesti!!!

Emamair,a si ti tud kaj v Lj?  Jaz bom namreč ostala pri dragi tetki, najbrž od  nedelje do srede,če bo vse OK. na UZ. user posted image pa bo šel domov,ker mora delat in ne bom šla s svojim avtom,tak da ne bom imela prevoza. Če boš slučajno kaj v LJ. mi prosim javi!!!
Ti bom pa privat poslala svojo GSM,da bova na liniji:

Zdaj se počutim mnogo boljše,menda se je telo že navadilo,ali pa ni bila inj. vzrok?

Mijavček.kako kaj tvoj kosmatinec? Če se še spomnite mojega Hala-samojeda-je že pravi korenjak!!!!user posted image V nedeljo smo bili na CACIB -u v LJ in je dobil najboljšo oceno med najmlajšimi- ZELO PERSPEKTIVEN!!!! Krasno,bila sva ful vesela!!!

Lep,sočen petek vsem!!!!!!user posted image

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF-start za naju!!!!
22.1.2006 20:37:49   
tinkamiška
Ronni!!!

Sem šele zdej vidla, da si se oglasila...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da se je začelo inuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , da bo ratalo!

Danes si imela UZ ne?

Ronniuser posted image user posted image user posted image drži se in želim vama, da se vama uresničijo želje!

Tinka




_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF-start za naju!!!!
23.1.2006 20:59:23   
ronni
Draga Tinka!!!
Saj sem te pričakovala,slek ko prejuser posted image
Hvala za lepe besede!!!

V nedeljo sem imela UZ. Čeprav je bila nedelja,je bila kar gužva,kar nisem mogla verjet.
Tako sem osebno spoznala tud Anadejkouser posted image user posted image user posted image
V glavnem bilo je vse super, na eni strani imam 4 user posted image , mere si nisem točno zapomnila,od 10 do 11.
Na drugi strani pa imam zopet cisto,ki jih imamo skoraj vse,vsaj tako zatrjujejo G. Vogler pravi,da pa nič ne vpliva na postopek... ohhh me je kar potolažil!!!user posted image
Dobila sem še cetrotid+ gonal in prav tako danes.
Počutim se super,samo bolj sem utrujena,pa mal me glava boli. Ampak, kaj je to za nas?!!!
Jutri pa imam zopet UZ, pa pregled krvi in komaj čakam,da spoznam se kaksno RRevko!!!!

Tinka, daj mi še ti par besed napiši,kako si,sta oz. ste???

Dryte pesti za  nas, saj gre zdaj čist zares!!!!!
V pričakovanju,....  user posted image user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF-start za naju!!!!
24.1.2006 11:05:34   
tinkamiška
Ronni, ja zdej gre pa zaresuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image seveda držim pestiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image in sem v pričakvanju z vami vsemiuser posted image

Danes si potem spet na UZju in upam, da tvoja jajčka pridno rastejo, tako kot Anadejkinauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Res sem v mislih z vamiuser posted image user posted image user posted image


Mi smo vredu, Iza bo jutri stara 1 mesec in kmalu bomo šli na prvi pregled, Pridno papa in raste, pa oba naju že suče okrog mezincauser posted image user posted image user posted image . Najbolj me je bilo strah kako se bova dojili, pa je pravi požerušček in jst imam mleka za cel trop otročkovuser posted image Če hočeš si lahko ogledaš moj album, boš vidla kakšne laske ima Izauser posted image , pravijo, da je po atiju, očke pa ima baje po meniuser posted image

Saška, kako dolgo zdej traja tvoj postopek? kdaj je dan D? Kako je tvojuser posted image ?

Jst držim pesti in močno upam z vami!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF-start za naju!!!!
25.1.2006 22:43:45   
ronni
Evo.včeraj sem dala kri,na UZ sem bila. Na vsaki strani imam po štiri folklčkeuser posted image user posted image user posted image user posted image
Sem zelo vesela,danes pa nisem imela pregleda,samo dve inj. Tako sem zoprt v akciji jutri zjutraj. Sem že kar neučakana,tako,da vam jutri javim,kaj lepega bom zvedela.
Počasi grem spat,saj sem prava srečnica,da imam v LJ. teto in se mi ni treba vozit domov.
Pa še tako sem vesela,da sem končno na daljšem obisku in pa seveda brez dela,obveznosti,skrbi,..
Samo klepetanje,sprehodi,malo po trgovinah,spoznavanje in srečevanje s fajn puncami,...
Oooooh,kako uživamuser posted image user posted image
Samo pogrešam user posted image ,ki se pa matra v službi in skrbi za user posted image   in  user posted image .

Lepo spite in pridne bodite,jutr se pa slišimo!!!!user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF-start za naju!!!!
26.1.2006 13:25:37   
ronni
Presrečna sem,da vam lahko javim točno velikost mojih foliklčkov in sicer na levi 22,19,17,21,19 in na desni 21,20,19,19,17.
Tudi kri sem dala danes spet,vrednost je nad 20. To sem napisala,če si bo katera primerjala. Je pa danes 11. dan.

In tako me čaka zvečer ob 22 ih STOP inj. in potem v soboto zjutraj PUNKCIJA!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

Vem,da boste vse z mano in hvala za vse fige in pesti- ki jih seveda vračam tudi vam!!

Lep dan vam želim in seveda komaj čakam vikenda!!!user posted image user posted image


(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF-start za naju!!!!
26.1.2006 21:40:52   
emaa
še malo pa boš grela svoje sončkeuser posted image user posted image

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF-start za naju!!!!
26.1.2006 22:06:14   
tinkamiška
Ronniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

tinkauser posted image


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF-start za naju!!!!
28.1.2006 19:20:54   
ronni
Zdaj pa se še jaz javim.  Punkcija je za mano in sem res zeloooo vesela. Imam sedem zdravih celic,tudi s plavalčki je superuser posted image user posted image user posted image user posted image
Tako da močno stiskava pesti,da bo teh pet dni uspešnih in da bom tudi v četrtek tako srečna,ko bo transfer!!!!

Danes sem do zdaj ležala,saj me je kar fejst bolelo. Žal mi je da se nisem odločila za inj. , sem pa vzela ketonal.
Vseh skupaj je bilo še dost več, zato je tud kar dolgo trajal.
Sem zdržala in glavno je , da je rezultat tako super!!!!
Res se pa ne da primerjat z domačo metodo delanja naših pikic!!!user posted image user posted image

Torej se javim malo na dlje takoj ko bom boljše. Zdaj gremo tudi proti domu.komaj čakam,da vidim user posted image in user posted image , dragi pa je že prišel zjutraj,zato je bilo tudi vse veliko lažje. Pa tud zamudil ni niti minute,še prej je prišel!!!
To pa ni kar tako!user posted image

Malo utrujena,azelo srečna vam želim lep večer!!!!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 17:10:49   
ronni
Punce moje drage,držite pesti za nas jutri,ko imam že trasfer. Tako srečno se počutim,ko da grem po najinega dojenčka-sploh ne pomislim,da kaj ne bi štimal!! Prepričana sem, da me čakajo lepi blastocisti in komaj čakam,da jih bom lahko jaz grela!!! Ne znam vam sploh opiat tega občutka!!!
user posted image
Na nas čuvajo angelčki!!!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 17:21:51   
emaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Držim pesti

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 17:27:10   
KODA
Držim pesti in vso srečo.user posted image user posted image

_____________________________

Celemu svetu si le ena oseba,eni osebi pa si ves svet...

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 17:29:52   
Anonimen
Ronni!

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO!!!!!!!!!
Naj ti bo jutri sreča naklonjena in držim pesti močno kolikor se da, da ti uspe!!

Drži se,
Lp,
Poopsie

(odgovor članu ronni)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 19:11:07   
tinkamiška
ronni, naj bo četrtek vaš srečni dan!!!

fajst mislim na tebe in tvoje pikiceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

takoj, ko boš lahko se javi, velja?

user posted image user posted image

tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 19:15:41   
Sisy
Ronni držim pestke zate user posted image !!!!!

(odgovor članu ronni)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF-start za naju!!!!
1.2.2006 22:11:00   
Anonimen
Roni, tud jst držim pesti za jutri user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sisy)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
V teh okoliščinah ne seksajte
Preverite, v katerih primerih in okoliščinah je po daoistični seksologiji seks odsvetovan oziroma celo prepovedan.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?