|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 6:04:40   
ANDREJA*
Dobro jutro!!
Jaz grem sicer spat, pa vendarle se še javim. Danes je dan, ko se lahko malo posladkamo ........... mmmmuser posted image user posted image . Saj smo pridne in odločne mar ne?? Sporočim še moj minus...... -1 kg od prejšnega tedna...tako je cel moj minus   7 kg...........samo še 1do 3 kg za tokratni cilj. ampak sedaj pa ne gre tako hitro kakor na začetku..........a imamo še dva meseca časa !!user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 7:10:32   
tejčica
Tehtanje opravljeno in nimam razloga za veselje. Sem ostala kar na isti teži kot sem jo imela prejšnji torek, kljub temu da sem se držala pravil. Tistega pol kilograma, ki pa sem ga izgubila v sredo na vodni dan, pa je prišlo nazaj. Torej je moja izguba kilogramov od 3.1. do danes še vedno 8,5 kg.

Upam, da boste ostale bolj zadovoljne po tehanju.

(odgovor članu ANDREJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 7:35:36   
al1*
Tudi moja prva pot zjutraj je bila tehtnica, ki pravi, da je šel še en kilogram. Torej skupaj -6kguser posted image user posted image user posted image Še 4kg moram izgubiti. Moj BMI je padel iz 24.4 na 22.3.

Danes grem v mesto, upam da najdem kakšne hlače.

< Sporočilo je popravil al1* -- 7.2.2006 7:36:13 >


_____________________________

lp


(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 7:38:18   
*pepelka*
Skupaj -9 kg. No ja, lahko bi bilo bolje. Sedaj gre malo počasneje, a bo že. Treba je biti vztrajen. Hitimo novim izgubam kg naproti.

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 7:43:41   
muki1
Jutro.
Jaz sem še zmeraj na -3 kile, čeprav bi verjetno tehtala manj, če nebi prejšnji teden noro grešila user posted image . Tak da sem še kar zadovoljna. Upam, da bo hitro še kakšna kilca odpadla, preden izgubim voljo - spet user posted image .
Tejčica, ti pa nikar bit razočarana. 8,5 kile si zgubila, user posted image  , a se sploh zavedaš koliko je to? To je ful maščobe user posted image . Pa bravo tudi za ostale, ki ste že javile in še boste javile svoje rezultate.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:02:05   
lelaval
Pa še jaz: - pristala na 55 kg, kar pomeni, da mi je po vodnem dnevu šla 1,5 kg gor. user posted image  Ja, kazen za grehe mora bit. user posted image  
Skupaj torej - 3,5 kg. (Muki sva nekje na istem user posted image )

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:04:13   
paris
Dobro jutro Odločne!

Jah no, sem se vagala- prec zjutri, in......, ja nič! Ostajam na istem kot prejšnji teden
-6kg! Nič se ni premaknilo, ma niti dekca piuser posted image ! Morala mi je padla u poden!!!user posted image
Tole mi niti mal ni všeč! Ma, mende bom tiste ušive 2kile že še shujšala, al ne??

Ne vem, če danes ne bom kaj grešila, mam dober izgovor- depresivna sem, ker nisem nič shujšala!!user posted image user posted image


_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:07:09   
mammy26
Good morning ladies!

Ja, super, spet se bomo sladkali danes.

Za kosilo testenine brez vsega + solata.

Teža -1,5 kg. JUPI. Skupaj 5,5 kg. user posted image

(odgovor članu paris)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:08:47   
tadejaa
Dobro jutro!
Danes sem pa mal slabe volje. Po vodnem dnevu
je tehtnica pakazala že - 8 kg.
Danes pa  -5,5 kg. Torej sem se od torka zredila pol kg.
Pa čist nič nisem grešila, jem tako kot piše. Zdaj sem se
pa odločila, da bom intenzivno začela telovaditi.

Upam, da boste ostale napisale lepše rezultate user posted image .
Pozdravček!

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:44:14   
Teni_



Dobro jutro. Pri meni je stanje - 0,7 kg, torej vse skupaj - 9,7. Lahko bi bilo boljše.



(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:58:00   
Anonimen
moje stanje je isto kot prejšnji torek -5 kg.. blo je že -6 (vodni dan), pa je prišlo nazaj.. po pravic povedan, me počas že mineva tale dieta.. še tisto pico, k jo mam tok rada, sem jedla sam z zelenjavo... mogoče bom pa dons kr klasično, saj itak ni več važno.

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 8:58:48   
Moyca_
moja je pokazala enako kot na vodni dan.
Zdaj imam -3kg. Torej še -6kg

_____________________________

Lp, Mojca
*****************************************
"Življenje nam vrača samo tisto, kar dajemo drugim"
*****************************************
Plačano oglasno sporočilo:
www.atrium-nep.si

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 9:14:07   
Anonimen
Pa ne no!!!! Tud meni kaže skor isto kot prejšnji teden. Vse skupi en klinc minusa, sam 30 dag. Ne grem se več. Mislim, hujšam ja, sam ne pofočkam se danes.
Očitno je res nastopilo neki krizno obdobje za vse, s tem se tudi tolažim, da ni samo pri meni. Bo že minilo.
Danes jem za kosilo zeljne krpice s testeninami. Mami kuha. user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 9:17:24   
Anonimen
Pa kako ste nestrpne. Ne morete vsak mesec zgubil po 8 kil ali koliko. Pa tiste, ki ste res shujšale že 8 kil (ali več ali manj), predstavljajte si, koliko je to mesa, če ga kupiš v trgovini. No, koliko je 8 kil mesa? Brez kosti. A ni ogrooooomno? Toliko ste shujšale.
Jaz sem v enem tednu (prvem, če tako vzamem) izgubila 0.4 kg, pa sem ful vesela. Še to za vsake 20 dkg rabim par dni. Najprej gre za 20 dkg dol, potem pol kile nazaj gor, potem pa rabim spet par dni, da pridem spet nma tistih minus 20 dkg. Potem gre spet dol. Itd. Pa za vsak nov "rekord" skačem do stropa. Punce, z vztrajnostjo se kam pride, prav res.
Prejšnjič, ko sem hujšala, je bilo zadnji mesec isto. Recimo, da sem izgubila kakšni dve kili ali pa še manj. Al bina, mislim, da v zadnjem mesecu sploh ni nič izgubila, ampak je zmagala, zadevo je pripeljala do konca. Sama sem bila isto vesela, poleg izgube tistih dveh kil tudi za voljo in vztrajnost. Saj veste, da je dober občutek, da si nekaj naredil temeljito in da si speljal do konca. Vsaj meni.
Gremo hujšarice, gremo naprej v nove zmage! Saj, konec koncev, kaj nam je pa hudega! Še celo jemo lahko.user posted image user posted image

(odgovor članu Moyca_)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 9:42:01   
lelaval
Tudi jaz vas ne razumem, zakaj jamrate. Ene ste zgubile toliko kg, kot bi jih jaz rada vse skupaj, zdaj, ko pa vam stoji, pa ste slabe volje. Še 2 meseca je pred vami. Jaz sem vseskozi na dnu lestvice (po izgubljenih kg), pa sem ODLOČNA in grem do konca. Saj se vam na telesu pozna - to pa je velik dosežek. Vsaj jaz gledam tako na to.
Punce, a smo odločne ali ne?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 9:56:04   
tadejaa
Ja sej imaš prav Splišni. Na začetku kile letijo dol
potem je pa logično, da se malo ustavijo.
Samo poglej nas kako smo bile na začetku navdušene,
zdaj pa vse tako pesimistično razmišljamo user posted image .

Mislim, da moramo vztrajati naprej in ne kar vržt
puške v koruzo user posted image .
Sploh pa danes, ko je za večerjo spet sladkooouser posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 10:04:56   
taška30
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se pa od prejšnjega torka zredila 0,5kg. Sem tečna, sem razočarana, se počutim debelo, sem žalostna!user posted image
Sem jezna sama nase, ker je to sigurno zato, ker sem si sama malo prikrojila pravila diete, poleg tega pa še količinsko pretiravala.

Fuj-fej!

Grem nazaj na prava pota.

Ne vem več kaj naj napišem, ker sem čist user posted image .

(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 10:08:31   
Teni_



Jaz  se  pa sploh ne jezim. Res bi lahko bilo boljše, ampak tudi če bi šlo tako naprej je super. Vedno ne more it super. Bo že prišel čas, ko bodo kg spet dol leteli. Sem pa vesela, ko že slišim, da se mi že pozna, da sem shujšala. user posted image user posted image user posted image



(odgovor članu tadejaa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 10:41:23   
Jessy
Upam, da mi ne zamerite, ker se urivam med vašo debato, ampak moram vam povedati nekaj, zaradi česar ne boste vrgle puške v koruzo.
Moja osebna zdravnica mi je rekla, da se upadanje kg zaustavi nekje okrog 1 meseca hujšanja in lahko stoji tudi do 14 dni. Pomembno je, da takrat NE NEHAŠ HUJŠATI, saj šele po tem kriznem obdobju začnejo kg spet izginjati in takrat izginjajo MAŠČOBE, prej pa naj bi v večini šla le voda iz telesa!

Torej, punce!!! Glavo pokonci in vstrajajte, saj ste zdaj ravno na prelomnici! Kmalu bodo kg spet začeli izginjati in takrat se vam bo povrnilo veselje na obraz! Sam ne odnehat zdaj, ko ste ta hujše že dale skozi!!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 10:41:35   
t_t_y
Ojla,
jaz sem doslej zgubila 9 kg. Ja, se kr pozna, čeprav bi se gotovo še bolj, če bi začela mal športat. No, zdej mam še dva izpita, pol se pa preden zaključim porodniško spravim še mal k rekreaciji - zdej mi nikakor ne znese.

pozdravček

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:17:59   
lelaval
Se strinjam z Jessy - točno tako, kot je napisala. Zato tudi nam, ki želimo shujšat le nekaj kg, gre bolj počasi, ker že od začetka *dol spravljamo* maščobne celice, druge pa so se znebile le vode (ki pa jo mimogrede lahko hitro nazaj dobijo).

HANITA - KJE SI? Javi kile!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:19:04   
Suzi*
No, vidim, da smo/ste vse malo žalostne zaradi počasnega upadanja teže. Meni je šlo od torka dol še 0,5 kg. Torej skupno 6,5 kg, za izgubit pa imam še 1,5 kg....takih najbolj trdovratnih. Pa še to, da te pol kile so bile zihr joške, ker jih več nič nimam. user posted image  

No, danes pa še ne vem, kaj bo za K, za V pa štrudel že čaka v hladilniku. user posted image  

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:25:48   
KIKI*
Lep pozdrav še od mene.
Jaz sem pa zelooooooooooooo vesela ker mi ni šlo nič gor ampak sem ostala na isti teži kot zadnjič torej skupaj -5 kguser posted image .
Zdaj pa še samo 25kg user posted image  do 1.7, ko bom dahnila usodni DA.
Torej če preračunam  Nekje na 5,5 dni 1 kg. Uh, bo treba manj jest!!!
Naj povem, da bom šele potem imela sploh idealno težo!!!!!! GROZA kako sem jedla med nosečnostjo, prvo, po drugi sem se pa zelo zredila ker sem bila celo nosečnost zaradi sladkorne na strogi dieti in sem v 41 tenih dobila skupaj gor le pičle 4 kg, potem pa kar 10 gor...hm?

Adela

_____________________________

Ničesar nikoli ne naredimo tako dobro, da ne bi mogli naslednji dan storiti še boljše.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:26:32   
muki1
Splišni, dOobra primerjava.
Ja,res zamislite si 8 kil mesa, kak to težko vlečeš iz trgovine. Jaz si zmeraj predstavljam kilske štruce kruha. In če me je za tri štruce manj, kot me je bilo 03. januarja, sem zadovoljna. Če bi me bilo za pet štruc, bi bila še bolj, ampak ni vsak dan nedelja.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Suzi*)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: ODLOČENE- 36. DAN....OH
7.2.2006 11:29:58   
muki1
IZVIRNO SPOROČILO: taška30

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Jaz sem se pa od prejšnjega torka zredila 0,5kg. Sem tečna, sem razočarana, se počutim debelo, sem žalostna!user posted image
Sem jezna sama nase, ker je to sigurno zato, ker sem si sama malo prikrojila pravila diete, poleg tega pa še količinsko pretiravala.

Fuj-fej!

Grem nazaj na prava pota.

Ne vem več kaj naj napišem, ker sem čist user posted image .


Taška, piščanček zlati, kaj pa je pol kile. Če ti ni druge, preberi svoj post, ki si mi ga napisala v nedeljo. Si mi res dvignila moralo, sama ne znam tak lepo napisat. Hvala ti še enkrat.
Bo pa jutri spet manj.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu taška30)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?