|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 8:30:04   
Lorena
LP in dobro jutro!

Kupujem likalno desko, pa so cene tako zelo različne. Nimam pojma kje je ta meja, da bi človek lahko rekel, da je miza malo bolj kvalitetnejša.... da se ne ziblje preveč, skratka da je stabilna.
Po moje se mi pod 5.000 ne splača sploh gledat.
Kakšne imate, kje ste jih kupile in za koliko denarja? Pa da ste seveda zadovoljne.

Jaz sem včeraj videla v interšparu eno za 6.000-akcija sedaj pa ne vemuser posted image  kakšna je to kaj kvaliteta. Je pa dimenzij 38cm * 120cm.

Kam naj grem pogledat? Mercur,...nimam pojma kam.


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 8:51:19   
ma-ja
Moja likalna deska je bila 35.000! Skupaj z likalnikom je stalo 120.000. Sliši se zelo veliko, vendar odtehta svoj denar. Za likanje porabim pol manj časa!
Jaz bi se odločila za desko, ki ni iz navadnega lesa, ampak ima aluminijasto mrežo na vrhu. Ne vem, mogoče poglej še v kakšnem Merkurju in malo povprašaj. Res se pa splača dati par jurjev več.

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 9:03:29   
Beti S
Ojla
Likalno mizo sem kupila v Merkurju in je bila 25.000, je zelo stabilna, ima aluminijasto mrežo, ki ti jo zelo priporočam. Če boš šla pogledat ti povem da je prevleka krem ali bele barve z rdečimi krogi. Reje daj mal več denarja, da je v redu. Najslabše je likati na mizi ki se ti maje.

_____________________________

Lp Beti

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 9:11:47   
CatJa
Jaz sem dala za likalno desko manj kot 10 jurjev. Ne spomnim se točno, je bila pa v akciji, skupaj z desko za likanje rokavov. Po več kot enem letu (sicer ne tako pogoste) uporabe, se ne maje, skratka čist okej je. Bi pa prej dala 20 jurjev več za boljši sesalec kot za likalno desko. Je precej več v uporabi user posted image

< Sporočilo je popravil CatJa -- 23.2.2006 9:12:59 >


_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 9:39:23   
Anonimen
Imam likalno desko, ampak je ne uporabljam. Pojma nimam, od kje je prišla. Mislim, da jo je svakinja pustila tukaj, ko se je odselila. Ne bi pa nikoli kupila likalne deske za 120.000 SIT, ker za ta denar dobim že avto, madonca! Res da bolj stara jetra, ampak naprej pa le grejo! Majkumilu... Če se že kdaj zmotim in kaj zlikam, je definitivno več prostora na kuhinjski mizi kot pa na likalni deski, ki je dolga in ozka in vse binglja dol z nje. Na kuhinjski mizi pa lahko razprostrem cel kos obleke tako, kot je treba, brez tega, da razmišljam, kam je kaj obrnjeno.

(odgovor članu CatJa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 9:46:10   
asso
Uf, jaz mam tudi eno dražjo, tam okrog 30.000 SIT se mi zdi.
Ampak je takšna, ki še izpira in vsrkava vlago ter greje, tako, da... jaz sem zelo zadovoljna z njo in mi ni žal denarja...

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 10:08:52   
krompircek
Moja je bila 15000 sit in je tud fajn stabilna, ker tiste za 5000 so že tok boge da je kaj ,kupili pa smo jo v Merkurju.

_____________________________

25.6.2005 je na svet pokukal najin sonček!

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 10:24:05   
Dejča
Jaz imam tako za 17 jurjev, saj nisem hotela dražje, ker ne likam (dajem likat). Če bi morala likati sama, bi dala dosti več. Za tiste parkrat na sto let, pa je dobra.

(odgovor članu krompircek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 10:38:14   
viv_
Jaz sem mela zdaj eno čist OK, ne vem kok je bila, sem jo dobila za darilo. Držala je pa 8 let. No.. ravno prejšnji teden je razpadla... In me je prijela Gorenjska, pa sem v Mercatorju kupila eno za 3500! Katastrofa!

Ta bo šla k tašči na vikend, zdej išem novo...

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 11:52:57   
petraz
Jaz sem dala za likalno desko tam okoli 18.000 sit, pa sem zadovoljna z njo.user posted image

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 12:12:57   
MarijaPo
Jaz sem mojo kupila za 7 kSIT od Gimi se mi zdi, v Sparu in je super zanic - tista aluminijasta mrezica je cist valovita in se ful zanic lika, da o tem, da noge niso poravnane in je treba stalno neki podlagat, da se ne maje (noge ne stimajo za 2 cm, tko da ce ne podlozis, lahko fases likalnik v narocje, kar je neprijetno).

Skratka, jaz ne bom vec kupovala likalne mize za mal dnarja.

(odgovor članu Lorena)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 12:16:53   
ledenka
jaz sem pred mnogimi leti kupla eno za zelo malo denarja, ima pa alu mrežico - mislim, da je bila najcenejša v trgovini user posted image  pa je stabilna, nič majava, skratka čist ok. ne vem, zakaj bi dala dosti denarja zanjo. itak se probam likanju izognit, kolkr se le da user posted image

(odgovor članu MarijaPo)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 13:14:58   
Anonimen
Jaz sem dala za likalnik in mizo 250.000, sit, kok točno je bila samo deska ne vem. Je pa tako kvalitetna, da ne samo, da mi ni žal tolarja, tudi nobene primerjave ni z navadno desko. Pa tudi likam res veliko.
Nasploh kupujem kvalitetnejše stvari. Malo denarja, malo muzike.

(odgovor članu ledenka)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
23.2.2006 14:02:53   
Maxica
Jaz sem jo nabavila pred enimi tremi leti v Merkurju za 16000 sit in je ful ok-stabilna, kompaktna. Ker imam malo boljši likalnik s parno postajo, mi je bilo pomembno, da je tudi likalna deska v redu. Z obema sem zadovoljna.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Koliko $ ste dale za likalno desko?
24.2.2006 13:23:23   
Yasminka
Okol 10 jurjev, pa mi je žal da nisem kupla bolj kvalitetne.Pri likanju se na obleki pozna vzorec kovinske mreze user posted image .

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Katero ime vam je všeč??
rosajelka



a)Nika (26%)

b)Taja (28%)

c)Zala (29%)

Č)Zara (18%)


Število vseh glasov: 365

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!