|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Klomifen 3. dan?
8.3.2006 13:54:24   
Adelina
Punce pozdravljene!
Prosim vas za odgovor moji sestri. Ali je katera že jemala Klomifen 3. dan menstrualnega ciklusa. Njej je Dr. Kobal v Leonišču tako predpisal, sedaj pa se ji čudno zdi, ker je že enkrat zanosila s Klomifenom, ampak je morala začeti jemati peti dan. Takrat je zanosila v prvem mesecu jemanja, stara pa je bila 30 let (prvi otrok), sedaj je stara 36 let (a ima starost kej veze s tem). Tudi v lekarni so se začudili, zakaj tretji dan, ker naj bi bilo to za tiste, ki nameravajo iti na umetno oploditev. Danes je klicala še v Leonišče, pa dr. Kobal ni delal, na svetovanju pa so ji tudi rekli naj začne jemati 5. dan, to je v petek, 3. dan pa je danes. Torej ali je možno, da je zdravnik dejansko mislil tretji dan ali gre za pomoto.
Upam, da mi (ji) boste znale pomagati, vsem vam pa želim, da čimprej postanete srečkeuser posted image
Lep pozdrav, Adelina!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Klomifen 3. dan?
8.3.2006 14:08:03   
Adelina
Joj punce. Zdaj sem mal prebrala spodaj eno temo od Klomifena, pa sem vidla, da jemljete nekatere tudi 3. dan, torej je vse v redu oz. kakor je rekel dr. Kobal. Od česa pa je pol odvisno, kdaj ga začneš jemat? Se opravičujem, ker nisem prej nič prebrala, ampak sestri se je mudilo, pa sem hotla čim prej vedet.
Lp!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Klomifen 3. dan?
8.3.2006 14:10:20   
Tia-na
Živjo, jst sm tud dans začela jemat klomifen - 3. dan.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Klomifen 3. dan?
8.3.2006 14:11:00   
ona78
Pozdravljena Adela,
tudi jaz jemljem Klomifen 3 dan cikluda - 5 dni!! Je že prav, če tako predpiše G!!!

lep pozdravček user posted image

_____________________________

Srečno za tisto srečo, ki nekje čaka nate, za drobno in malo večjo, ki zaboli ko trči vate.

Srečno, za tisoč srečic, srečenosnih svetlih kometov,
za bližnje srečanje z nami, v orbitah srečnih planetov!!!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Klomifen 3. dan?
8.3.2006 14:14:23   
Tia-na
mal prehitr sm prej stisnla Potrdi ...

Večina ga res jemlje šele 5. dan pa sm jst tud mal raziskovala pa sm vidla,d nekatere začnejo tud tretji dan ciklusa. Mogoče zato, ker imamo krajše cikluse ... moj je od 25 do 27 dni.  ???

V navodilih pa tudi piše, da se jemlje od petega dneva naprej. V lekarni mi pa ni nič rekal,d a je tako narobe. Bodo zdravniki že vedli. user posted image

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Klomifen 3. dan?
8.3.2006 16:55:36   
saša80
jaz sem ga jemala prvič od 5-9 neva, vendar ni bilo učinka...in sedaj ga jem od 2-9 dneva...ginekolog pravi, da pač telo potrebuje večjo dozo tablet...

upam, da sem ti kaj pomagala


(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Klomifen 3. dan?
9.3.2006 8:43:25   
Anonimen
Prvič sem jemala Klomifen od 2- 6 dne, ker sem NAROBE zastopila ginekologa. Učinga seveda ni bilo. SEdaj sem ga pa 3x vprašala, kdaj naj začnem jemat. JE rekel da 4 dan M - pa do 8 dne. Ciklus imam na 25 ali 26 dni.
ZAčela pa bom ta ciklus ... enkrat drug teden

(odgovor članu saša80)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Klomifen 3. dan?
9.3.2006 9:30:31   
cocki
Punce dejte mi nekaj povedati, sem čist na dnu!
Sicer sem na Klomifenu, pijem ga od 5 - 9 dne ciklusa in sem za ta mesec končala, zdaj imam ovulacijo in me tako neznansko boli, da bom kar umrla. Tudi pri seksu me boli, mi je kar muka, če mi verjamete ali ne, ko greva z mojim user posted image . Pa je vse ostalo vredu ampak od kar sem na Klomifenu je tako, ima to veze s tem ali sem si jst spet v glavi vse naredilauser posted image

Če ima še katera podobne težave naj se javi, če ne bom mogla do G, da vidim v čem je stvar!

Hvala punce

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Klomifen 3. dan?
9.3.2006 9:36:55   
Tia-na
Jst ne vem, sm ga šele včeraj začela jemati in do ovulacije je še daleč. Mogoče ne bi bilo slabo, da pokličaš ginekologa, če so bolečine prehude.

Kolkr sm brala, so imele nekatere punce bolj boleče ovulacije pa tudi prsa so bila bolj boleča in napeta ... ampk preveč pa najbrž ne sme bolet. Sicer pa v navodilih piše, da če rpeveč boli pokliči G, ker lahko jajčniki preveč zrastejo ... al neki tacga.

Glede dneva začetka jemanja je pa tako, da G različno rečejo, nekatere začnemo 3 dan, nekatere 5 dan ... G že ve zakaj je tako reku. Zaenkrat mu zaupam. user posted image

(odgovor članu cocki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Klomifen 3. dan?
9.3.2006 10:09:52   
cocki
Hvala Tia-na, v bistvu ja, imaš prav, najbolje bo, da kar pokličem G, zgubiti nimam kaj!

(odgovor članu Tia-na)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Klomifen 3. dan?
9.3.2006 13:43:28   
Anonimen
Cocki, jst mislim, da je čisto normalno, da te boli. Mene že brez Klomifena ovulacije ful bolijo. Včasih tako, da tud hodit ne morem, kaj šele, da bi kaj drugega počela.user posted image
Če te vseeno tok skrbi, pokliči ginekologa, vendar mislim, da imaš tako biolečo ovulacijo

(odgovor članu cocki)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Klomifen 3. dan?
10.3.2006 18:34:39   
Matejci
Pozdravljene!

Punce prosim vas, da ne obupate, če vam prvič ne uspe. Jaz še nisem obupala. Ta mesec je že drugi mesec, ko moram jemat klomifen. Jemati ga moram 5 - 9 dneva. Če ne bo sedaj uspelo mi še je G dal še eno terapijo s klomifenom. Potem pa bom morala it na slikanje jajcevodov - seveda, če še ne bo nič user posted image
Velikokrat ste omenile da ste dobile mazolje po klomifenu. Jaz sem jih dobila toliko, da bi jih lahko začela prodavat.user posted image Drugače pa nimam nobenih drugih bolečin, le pogosteje moram na WC in velikokrat me pika po jajčnikih.

Včasih se moramo za kakšno stvar potrudit, je pa takrat slajše ko nam to uspe.


(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Klomifen 3. dan?
10.3.2006 21:12:04   
cocki
Matejci prav imas, obupati ne smemo!!!

Drzimo si pesti in pridno user posted image pa bo!


... danes presenecam samo sebe, sem kar velik optimist user posted image

(odgovor članu Matejci)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Klomifen!!!
16.3.2006 17:25:45   
soni
Na pomoč!

Zdaj je drugi menstrualni ciklus po HSG-ju. V prvem je bila menstruacija kot ponavadi.
Danes je tretji dan, ko naj bi pričela z jemanjem klomifena, vendar je moja menstruacija zelo šibka v primerjavi s prejšnjimi, ob trenutkih pa je sploh ni. Zjutraj sem naredila tudi nosečniški test, vendar je bil negativen.
Ali menite, da je psiha naredila svoje in naj se odločim za jemanje klomifena, ali naj še malo počakam?

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Klomifen!!!
17.3.2006 7:38:59   
Marčica
Soni imava iste težave, danes je moj 4. dan jutri začnem s K. V torek sem user posted image  imela samo za vzorec v sredo in do včeraj zvečer je bila močna potem pa se je kar ustavila in danes je samo roza izcedek. Po moje nama psiha nagaja, jaz bom kr vzela K, kar bo pa bo! Sporoči kako ti gre, mogoče nama pa skupaj rata!

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Klomifen!!!
17.3.2006 14:06:38   
soni
Pozdravljena Marčica!
Proti večeru se mi je močno vlila, tako da sem takoj pojedla prvo tabletko klomifena. Kako pa je s tabo?
Koliko časa že delata na user posted image .
Želim ti, da čim prej ugledaš user posted image . In seveda tudi ostalim.

(odgovor članu Marčica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Klomifen 3. dan?
17.3.2006 14:48:26   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Adelina
Dr. Kobal v Leonišču tako predpisal,

Naj dela točno tako kot je Kobal predpisal. Je odličen ginekolog in zraven še odličen človek. Ve kaj dela. Za vsako spremembo naj vpraša izključno njega.

(če ni v ambulanti pa ga naj poišče v kliničnem - če bi ga že morala tako nujno spraševat)

< Sporočilo je popravil tehnofil -- 17.3.2006 14:54:11 >

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Klomifen!!!
18.3.2006 7:58:28   
Marčica
Ojla. danes je moj 5. dan in samo rjav izcedek imam včasih mi malo krvi priteče, zelo malo. Jaz bom po zajtrku kar pojedla 1 tabletko kar bo pa bo. Ciklus imam na 28 dni in običajno mi user posted image traja  1 teden, ne vem kaj je to.
Mi pa delamo na bebici že od julija 2004, ko je bil naš 1. sonček star 4 mesece.
Jaz tudi upam, da nama rata obema, da bova obeuser posted image . Če sem prav razumela si tudi ti user posted image  dobila 14. potem imava lahko še rok na isti dan.
Držim pesti za naju in tudi vse ostale, ki se trudijo zauser posted image .
  

Pa pa

(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Klomifen 3. dan?
27.3.2006 14:03:59   
Matejci
Pozdravljene!

Po dolgem času se spet malo brskam po portalu. Marčica, če imaš rjav izcedek ali še user posted image ni nič narobe, če začneš jemat klomifen. Meni je G reko da ga moram vzet 5 dan v vsakem primeru ( ali še je kaj sledu od user posted image ali nič).
Jaz se jemljem klomifen že dva meseca. Ta mesec sem imela upanje, da ne bo user posted image . Vendar je včeraj prišla. user posted image --Najraje bi se kar zjokala, če bi kaj pomagalo. Tako bom še en ciklus jemala klomifen, potem pa grem naprej na preiskave. Razen če nama naslednji mesec uspe naredit user posted image . Moram priznat, da sem včasih prav psihično uničena od tega razmišljanja in postavljanja vprašanj:" Kaj je narobe, da ne uspe?" Vseeno upam, da bom kdaj imela srečo!

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Bolečine - znak, da je treba prisluhniti t...
Prisluhnite svojemu telesu, ko vas z bolečino opozarja, da je nekaj narobe.
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?