|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 8:22:27   
sminc
Dobro jutro punce..user posted image Moj Jakob je star skoraj 11 mesecev in danes smo prvič prespali noč.  Prej se je vsako noč vstajal tudi 5 krat in več. zadnje 2 mesca je bilo se posebej hudo ker mi je tudi mleka skoraj zmanjkalo in je bilo se samo za pocrkljat pred spanjem. ko se je zbudil bi se crkljal a mleka ni bilo. In potem je bil seveda jok.
Moram priznat da sem največjo napako naredila sama. Že ko je bil čisto majhen sem ga za vsak eh-eh vzela iz posteljice in priklopila da bi čimprej spet zaspal. Jaz sama imam zelo plitev spanec takoj se zbudim in vsakrsni sumi od smrčanja, smrkanja in podobno me iritirajo. Tudi dojenje mi je bilo, dokler je trajalo in je mleka bilo dovolj, v užitek. Prejsnji teden pa mi je v glavi zazvonilo in rekla sem si dovolj. user posted image Z mojim sva se odločila da se bova izselila iz spalnice. Jakob se nima svoje sobice ker smo v gradnji.  5 dni sem spala v svoji postelji do prve budnice in potem sem sla. Vrnila sem se le če sem ga slišala, za to je pa moral kar glasno jokat. Nisem ga torej dvignila za vsak eh-eh in zjutraj je bil vidno bolj naspan. Jokal je ponoči itak vedno z zaprtimi očmi a to glasno. Res je kot pravi Pantleyeva da je stokanje normalni proces v fazah spanja.
Da skrajsam. Danes se ni zbudil niti enkrat in meni se ni bilo treba izseliti. Upam da bo danes tudi tako uspešno.Sem se pa jaz zbujala na 2 uri- biološka ura dela svoje.
Lp od Jasmiine inuser posted image
 


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 8:39:08   
Lory
Dober nasvet si mi dala. Ker jaz isto počnem, kot si ti. Ko se mala začne premetavat in še v spanju gode jo vzamem k sebi in podojim, tako da potem naprej spi. moram pa rečt, da je že pri 2,5m spala celo noč, sedaj pri 4m pa se 2x "zbudi". Zdaj pa sem odločena naredit konec. Samo problem je da ko se premetava, čist gor zleze v poselci in se z glavco buta v ograjco.

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 8:41:15   
rainbow
Super, Smincuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

kar tako naprej, je šlo kar zlahka, a ne??
kako si ga pa zvečer uspavala?????

Mi še vedno zombiji, danes posebej, mama kašljala, Enja vročina, ni šans, da vam že sledimo, čakamo na boljše časeuser posted image



_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 8:43:33   
muha1
Bravo, bravo user posted image user posted image , le tako naprej user posted image user posted image . Naš ta prvi se je ponoči budil do tretjega letauser posted image . Bila sem kot cota. Sedaj pa  tamala spi celo noč od prvega dne, ko je prišla na svet user posted image user posted image

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 9:23:04   
sminc
Rainbow z uspavanjem zvečer nisem imela težav. samo položila sem ga se budnega a zaspanega v posteljico, prižgala mobili in sla. problem je bil ko se je zbudil. Dokler se je dojil je hitro nazaj zaspal. Zdaj pa ga je vse se bolj ziritiralo. Ko sem ga dvignila iz posteljice se je se bolj drl Božanje, petje pesmis, ššššš-kanje pa ga je cisto spravilo iz tira. Kao.... mami daj mi mir, bom že sam,pusti da se sam uspavam.
Nisem se 100% da je uspelo, odločena pa sem da tokrat vztrajam. Velikokrat sem že poskusila ceprav priznam da na tak način še ne.   Pantleyeva pravi da se je treba najprej v glavi odločit da otročka naučimo spati. Dokler mamica uživa v crkljanju, čeprav podzavestno, ker je takratuser posted image samo njen ne bo ratalo. V glavo si je treba vbit da : - je moj orok dovolj star da sam prespi noč brez moje pomoči.Biološko je sposoben prespati noč. Veliko otrok te starosti spi do jutra. To bo dobro zanj in zame. Potrpežljiva bom, spremembe bom uvajala postopno. Kmalu bomo spali kot se šika. 
lp



                                                                    
                                                                    


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 9:27:17   
cmokec
Čestitke za prespano noč. user posted image user posted image user posted image

Tudi jaz delam isto napako, s tem, da tudi zaspi z dojenjem in ne sama. A je stara šele 4 mesece in bom z ukrepi še malo počakala. Si bom pa zapomnila tvojo metodo.

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 9:49:27   
fipi
user posted image user posted image  ČESTITKE

Da bo le tako naprej. Jaz sem se že tudi hotela pohvalit za našega sončka, pa boljše, da nisem. Nekaj dni nazaj se je zbudil samo enkrat okrog 3 naslednji dan ob pol šestih, potem pa smo se začeli spet zbujat na dve uri user posted image user posted image .

Tako, da jaz ostajam še v klubu zombijev user posted image .

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 10:00:08   
lelaval
Čestitke user posted image user posted image user posted image  Da bo le še veliko takšnih noči.

Jaz sem se  ravno začela hvalit, da mi že teden dni spi celo noč, pa se je začela zbujat. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu fipi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
10.3.2006 10:29:02   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lelaval)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Zombijke- prespali smo noč
10.3.2006 13:30:03   
petraz
Čestitke, da vam je uspelo..... user posted image user posted image user posted image   Le kdaj bo nam user posted image  

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Zombijke- prespali smo noč
11.3.2006 8:40:07   
sminc
No dobro jutro. danes ni tako dobro kot včeraj a vseeno. Ponoč sem se spet izselila. Ob pol enih sem sla iz sobe. Neki se mu je sanjalo pa se je zbudil. potolažit ga je bilo treba. Potem pa je spal do 8. počakal me je sedečki in se smejal kot raztrgan dohtar. Bo že. itak nisem pričakovala da bo vsako noč brez problema. Počasi.
lp od Jasmine in malega user posted image ovna Jakoba, ki že kaže svoje rogece.


_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Zombijke- prespali smo noč
11.3.2006 14:06:20   
m_m
user posted image  naša bikica pa kaže svoje rogece podnevi.

A praviš, da sta spala včeraj. Super user posted image   Nam tut kar uspeva, da se ne zbuja več, samo ura za spanje je pozna... REdko gre spat pred deveto user posted image  Tudi če jo položim, se vstane in gunca ob ograji, pa kriči kot zmešana. Jo moram dat spat, ko si mane oči, to je pravi znak, ki ga včasih dočakam šele med 10 in 11.


(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Zombijke- prespali smo noč
13.3.2006 9:02:16   
sminc
user posted image Bok. Mi zaenkrat kar uspešno nadaljujemo s  spanjem ponoč. danes je bil problem da se je od 20.00- 04.00 zjutraj naspal in smo imeli pol hajko da pol šeste a vseeno - spala sem od pol 9 do  04.00 in se mi kar smeje. upam da bo ratalo.
kako pa ve kaj'
lp od jasmine in Jakoba



_____________________________

Vse veselo pričakovanje te ne pripravi na resničnost- na drobno, popolno bitje v tvojem naročju.Na ta strah pred odgovornostjo. Na brezmejno ljubezen.

Jakob Enej 15.04.2005
Aljaž 01.02.2007

(odgovor članu sminc)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Imena za fantke in deklice, ki pomenijo lj...
Veliko staršev ime za otroka izbira glede na njihov pomen in med lepšimi je zagotovo ime, ki v svojem pomenu nosi ljubez...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?