|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   katero zelenjavo?????
20.3.2006 7:39:32   
CIPRESA
Zanima me kakšno zelenjavo sadite na vrt? Jaz ponavadi kar standard uberem z solato (ki jo je zelo veliko ker smo bolj solatkarji), pa peteršilj, korenje,paradižnik, papriko, zadnje čase posadim še brokoli ki mi vedno uspe, čebulo, zeleno, pa jagode imam vedno kake tri sadike. POlek tega imam nekje pri kraju posajen še pehtran da naredim pehtranko včasihuser posted image .

Pa me zanima kaj ponavadi ve sadite na vrt????


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 7:43:05   
NINA1
ojla,

jaz tudi posadim veliko solate(smo tudi solatkarji), potem pa malo peteršilja,korenje,paradižnik,brokoli, cvetačo,špinačo,jagode,kumare.
vse vzgojim sama, kar mi ne rata pač letos ne bouser posted image , bo pa veliko solateuser posted image .
aja pa še fižol.

lp

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 7:52:13   
Anonimen
isto kti, samo obvezne so še bučke - cukete, pa še kaka začimba - origano, bazilika, čebula, česen, seveda tut pehtran, pa drobnjak. mojedva starša ponavad posadita še fižol - js ga ne jem mamo pa skupni vrt. aja kak krompir tazgoden se tut najde glih za ene parkrat pol v ponu vržt. lan sem pa posadila melancane pa lubenice pa ni nič ratal k je blo premrz pa remal sonca.
se pa najde tut kaka roža da je bolj lepo :)

(odgovor članu CIPRESA)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 7:59:59   
india
Solata, redkvice, špinača, blitva, korenček, petršilj,bučke take in drugačne, paradižnik, paprika, grahec, fižol, brokoli, cvetača, ohrovt, brstični ohrovt, rani krompir, čebula, česen, motovilec, kumarce, rdeča pesa, zelje - belo in rdeče, cvetača,črna redkev, koleraba, zelena, bazilika, komarček, janež, melisa, fefroni, koruza, čebulček, jagode, zraven pa še polno grmičevja pa robidovja.
Sigurno sem še kaj pozabila. Aja, pa letos bom poskusila lubenice, bomo videli kaj bo iz njih.
Rože so pa že drugo poglavje. Tu pa ni, da ni.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 9:00:21   
soncece24
Večinoma samo pelate, pa 101 začimbo, aja, pa paprike lani, samo niso ratale, ker je skozi deževalo, tudi pelate sva celo letino v smeti vrgla, ker je vse zgnilo.... prekleti dež gnili. Upam, da bo letos boljše vreme, ker ga ni čez paradižnik z vrta

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 10:31:08   
CIPRESA
Ja res je odvisno od vremena, tudi pri nas paprike lansko leto niso ble lepe, so kar gnileuser posted image .
MISKA01 ti maš pa res vse kar se lahko spomnim. Pa ti tudi vse rata??? Meni svetača ne naredi lepo, je vsa ušiva noter, bučk se kar neupam posadit ker pravijo da jih je od dveh sadik ogormno jaz pa sem edina ki jih imam rada pri nas. Kumare sem pa pozabla, te bi pa jedla vsak dan in jih ni nikoli prevečuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mam pa eno vprašanje a se dobijo tiste sadike za okrasne bučke, tiste ta majhne ki jih ponavadi kupim jeseni da mal okrasim police z njimi? A katera ve???


_____________________________

09.08.2005 - ŽIGA
04.12.2008 - ANJA

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 10:46:24   
india
Seveda Cipreska, da se dobijo semena za tiste bučke, za sadike pa ne vem, na tržnici bi se verjetno kaj našlo.
Ja, ponavadi nam rata vse, le lani smo imeli malo težav s fižolom. Aja pa čičeriko sem pozabila, to je imel moj ati rad. Letos bo pa pač vse na mojih ramahuser posted image .

(odgovor članu CIPRESA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: katero zelenjavo?????
20.3.2006 17:19:08   
Skorpija
zelišča (drobnjak, timijan, žajbelj, sivka, rožmarin, bazilika), paradižnik, paprika, por, solata, bučke, rukola, salatina, redkvice, blitva, šalotka. To obvezno, potem pa še sproti kakšna ideja pade...

_____________________________

Kdor si upa, za trenutek izgubi tla pod nogami. Kdor si ne upa, izgubi življenje!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: katero zelenjavo?????
22.3.2006 22:54:21   
sezam
Solata (taka in drugačna), motovilec, paradižnik, paprika, peteršilj, por, korenček, kumare, grah, krompir (kifelčar), rdeča pesa, nizek fižol, drobnjak, zelje, čebula, pa kašne rožice za rezanje (za v vazo), pa še pehtran imam.

Za paradižnik je tast lani naredil streho in smo ga imel ful dolgo. Drugim je že segnil, mi smo ga pa še imeli. user posted image user posted image user posted image  Tko da ga bomo letos tudi pokrili, da ga ne bo dež uničil.

Probala sem tudi že bučke, pa so mi ratale take velike, ki jih ni noben jedel. Kake sadike se morajo kupiti, da so take male, kot se lahko kupijo? user posted image

Bom pa letos probala še s cvetačo.

< Sporočilo je popravil sezam -- 22.3.2006 22:59:05 >


_____________________________

Sreča ni v tem da počneš to kar rad počneš, temveč v tem, da imaš rad to kar moraš početi. (Sir.S.M.Barrie)

(odgovor članu Skorpija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: katero zelenjavo?????
23.3.2006 17:26:55   
india
Sezam, glede bučk: jih pač poberete manjše, saj verjetno misliš na cukete ?
Ali pa kupi patišone, to sotiste ki so kot rožice, tiste pa ne zrastejo fejst velike.

(odgovor članu sezam)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?