|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 8:59:49   
pokica_
Kako ste pogumne? Danes pa vitaminčkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.........wiiiiii user posted image . Se že kaj veselite,a?

Lep sončen dan!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 9:25:20   
modrooka
Hojla,

jaz sem vredu. Včeraj sem bila pridna in se nisem nič pregrešila! user posted image user posted image

Ja, danes pa sadje! Vitaminčki so najboljši!!!! Sedaj bom pojedla dve pomaranči, za naprej pa še ne vem user posted image . Drugače pa, če bo kriza, bom vmes pojedla še kakšno pest praženih jedrc arašidov brez olja in soli user posted image .

Držte se punce!

Pozdravček,
modrooka user posted image .



_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 9:26:25   
t_t_y
No, zgleda pokica_, da se boš morala preimenovat v pogumno, ker se druge nič ne javijo.
Moram priznat, da jaz že komaj čakam 17.4 ko spet začnem, ker se mi zdi, da se mi je telo ful navadlo na ločevanje - se počutim kot da sem slona pojedla, ker sem včeraj mal bolj zmešala različno hrano.

lp

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 9:35:51   
pokica_
Hehe t_t_y, res je user posted image . Pa vseeno naj ostane tako kot je......bomo vse pogumne, js pa bom še naprej pokicauser posted image .
Za mano je že tudi zajtrk. Pojedla sn pooooolno jagod......mmm kak so fajn teknile. Za malico mam jabolko, za kosilo 2 banani, naslednja malica jabolko in mogoče pade še kaka banana al pa jagode za večerjo. Hura za sadje user posted image . Čeprav nisn ljubitelj sadja, mi pa danes prav tekne za spremembo.

Pogumno naprej user posted image

LP

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu t_t_y)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 10:03:30   
dix
Jaz bom pa danes jedla tako

z: ananas
K: 2 banani
M: jagode
V: naši hruške

a se vam že kaj na vagi pozna? meni se user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 10:14:31   
modrooka
na vagi še ne vem, ker se nisem še nič vagala od sobote, se mi pa pozna okrog pasu (prej sem bolj na težko zapela hlače, sedaj je pa dosti lažje user posted image user posted image )...

pa,pa

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 10:39:21   
Margareta
Hojla,
jaz sem že boksnila banano in jabolko (ja itak). POčutim se super. Sem pa danes ob polnoči pojedla en košček sira. Tolk sem bila lačna, da niti zaspati nisem mogla. GRRRRRRRR

Če se ne motim je jutri vodni dan. Jaz ga ne bom imela! Bom jedla juhice, ker še dojim in ne bi rada brez mleka ostala. A še katera od vas doji?

Sobno kolo je še na istem mestu. Ga danes zalavfam, ko bo M mimo.


_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 10:50:52   
modrooka
Vodni dan je samo enkrat na mesec (obvezno sledi vitaminskemu dnevu). Najbolje, da ga imaš enkrat po 7 ali 8 ciklusih (7*4=28 dni oz. 8*4=32 dni).

Lp

P.S.: Kakšna preglreha sem ter tja pa ne more tako zelo škodit. Samo, da jih ni preveč user posted image ...

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 10:54:53   
dix
Jutri NI vodni dan! Vodni je 29. dan diete!

Jutri je tak dan kot 1. (sme pozabila kaki je bil)

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 11:10:36   
Margareta

O fino, samo, da ni VODNI DAN. user posted image

_____________________________

http://www.ednevnik.si/?w=Margareta

(odgovor članu dix)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 11:26:49   
modrooka
Jutri je BELJAKOVINSKI dan!

lp

_____________________________

Lep dan!
_________________
Ana ... 25.3.2005
Ema ... 25.4.2008

(odgovor članu Margareta)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 13:09:17   
Anonimen
jaz sem za zajtrk jedla jabolko, za kosilo pa pomarančo.Vmes sem bila na doolgem sprehodu, popila že dva litra vode, ampak kar gre.
Zaenkrat se nisem nič grešila.user posted image

(odgovor članu modrooka)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
4.4.2006 14:12:01   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
4.4.2006 14:15:11   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 17:56:18   
mama76
Ojla, da se javim še jaz , včeraj ni bilo časa sem pa še vedno z vami, včeraj sem za zajterk jabolko, za kosilo torteline z gobami in solato za večerjo pa palačinke z marmeladouser posted image , joj so super tej OH dnevi, danes sem pa pridna in nisem dopoldne nič jedla, ker nisem bila doma in nisem mislila na hrano za kosilo sem solato iz paradižnika + zelena paprika+kumarice, za večerjo pa bodo jabolkauser posted image user posted image user posted image , jutri so pa beljakovince in upam da bom zdržala kar na jogurtu, drugače pa moje kilce kar na miru stojijo ampak moramo vstrajat saj smo vendar POGUMNE in če en user posted image  za nas!!! 

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 18:23:59   
svoja
Še jaz, še jaz. Občutki lakote so me že minili in prav paše mi sadni dan.Zajtrk: bananaMalica: jabolkoKosilo: jagodeVečerja: grozdje Se že pozna, na hlačah in na vagi :) Kar mi daje nov zagon. Še ena informacija: Ko sem si pisala jedilnik, sem ugotovila, da imamo na velikonočni ponedeljek beljakovinski dan - bomo lahko pobarvana jajca jedle :)

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 19:04:02   
Mariposa
Jooooj, jaz sem pa takooooo lačna že cel dan, da sem pojedla že nenormalno količino sadja, tako da po moje ne bom šla danes niti g dol. Jedla sm tudi oreščke in takrat je bilo malo bolje, drugače mi pa že cel dan kruli, tako da komaj čakam jutri, čeprav se mi niti sanja ne kaj bom jedlauser posted image

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu svoja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: POGUMNE.......4. DAN (S)
4.4.2006 21:49:48   
Urška*
Ojla!

Jaz sem danes pojedla eno jabolko za zajtrk in eno banano za kosilo. Pol smo pa bli veni celo popoldne, tako da nisem nič jedla, no sem pa spila breskov sok, ker sem mislila da bom okoli padla od lakote.

Jeee, jutri pa spet mesek!user posted image

_____________________________

Moje srce je zorelo z vsakim dnem,
ko je v mojem trebuhu zorelo dete.
Devet mesecev traja,da dozorita tako mati
kot otrok.
(Kim Vallone)

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?