|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašče in snahe
18.4.2006 15:34:27   
Maleal
Kako se razumete s svojimi taščicami?Jaz nikak.Ne vem če sem čudna jaz ali ona.K nam pride na obisk na 3 mesce od nas pa pričakuje da bomo vsak vikend tam čepeli.Sem ji včeraj rekla če ne more prit nič vnuka pogledat,ko je rekla kak je zrasto.Pa mi reče da njen mož ni hoto it.Sem še kar firbčna zakaj te ne,pa reče stari da sedi lahko doma notri,ko bo pa toplo pa bojo že prišli.Halo,saj ne gre za mene,a ko primerjam kolk sta mojadva starša z vnukom in kolk onadva je kot 100:1.Dodal še je da mali nebo bol debeli če ga bota hodla gledat.Saj me ne boli,le na kozl mi gre ta s takimi otročjimi izjavami.user posted image user posted image user posted image .In kako je vaše mnenje?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 16:39:27   
NRMM
To pa je ravno tako, kot da bi sebe čitala. Pri nas je še celo tako, da prideta če kaj rabita (klic v tujino). user posted image user posted image user posted image user posted image

Prejšnji teden smo se celo srečali na eni obletnico in tast ni spoznal vnukinje,pa mu je prva in edina zaenkrat user posted image , je rekel sestrični ja kako že imaš ti tako velikega dojenčka, če sem te pred parimi tedni videl še nosečouser posted image . In zdej pravi, da je ni spoznal zato, ker je imela na glavi rutico.....sej mogoč je tole možno, ampak meni ne potegne nikak.

Ne obremenjuj se s tem, jaz se tolažim, da bo mala ravno tako zrastla, jo pa moja dva obožujeta, pa čeprav jima je že 3 vnukinja user posted image user posted image .Hvala ati in mami user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 20:35:22   
Ninica
Se ne razumeva najbolj.

Jaz bi pa bila vesela, če bi videla taščo enkrat na 3 mece.... Moja je pa spet tako nadležna, da bi cele dneve pri nas visela in nas opozarjala na to in ono....user posted image



_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 21:07:09   
lelaval
Moja pa se je lani julija odločila, da se preseli, loči, ponovno poroči in z nami pretrga vse stike. Jupi za njeno odločitev. user posted image user posted image  Ima 3 vnuke, pa se ji očitno res nič ne toži po njih (jaz sem tako vedno govorila, da jih nima rada), pa tudi na lastnega sina je pozabila. user posted image
Midva pa sva oba vesela njene odločitve. user posted image  Nama vsaj več teži ne, ker misli, da ima vedno le ona prav.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 21:09:46   
zoya_
JAz svoje tašče po dveh letih ne poznam, tudi ona nima želje mene spoznat... tko da... am... nimam problemov z njo, ona pa z mano ne.
Zakaj nima želje? Ah... to je pa tako dolga zgodba, da ne bi tle dolgovezila... user posted image

_____________________________

L I V E S T R O N G

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 21:18:46   
BlankaT
Jaz sem imela full probleme s taščo dokler se nisva dvakrat hudo močno skregali. Je bila preveč zaščitniška do svojega sinčka (mojega moža). Pa je na srečo on stopil na mojo stran in ji rekel, da me more sprejeti, če ne se lahko kr poslovi od vseh treh (sva takrat že imela prvega sina). Vendar pa je umrla user posted image , ravno, ko sva se pričeli zbliževati.

Imam pa podobne izkušnje s tastom user posted image . Je bila hčerka stara že 3 mesece, ko jo je prvič videl, pa še takrat nas je povabil na kosilo in ne boste verjele, ali pa, je niti pogledal ni, kaj šele, da bi jo vzel v roke user posted image . Meni sicer odgovarja tako kot je (manj ga vidim - raje ga imam), vendar pa mi je hudo zaradi user posted image . Danes pa je priletel sem, ker se je user posted image poškodoval in je na bolniški, pa še male niti pogledal ni user posted image user posted image .

Moje mišljenje je, da smo bolj srečni brez takšnih ljudi.

Tudi jaz se zahvaljujem svojima staršema, hvala, da sta takšna kot sta user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Ni lepšega kot, če te pogledajo otroške oči in ti rečejo "Mami, rad te imam!"

(odgovor članu lelaval)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 21:27:57   
Gina
Moja tašča je pa zelo fajn. user posted image  Se ne hecam.

(odgovor članu BlankaT)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 21:32:45   
Jutra
Moja tašča je tudi v reduuser posted image  Se je pa morala sprijazniti, da sem narejena po drugačnem vzorcu, kot bi si morda ona želelauser posted image  
Pa tudi k njej rada hodim na obisk, ker nas vedno pocrklja z dobrotamiuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 22:09:05   
sjug
Hja, moja je pa "special" user posted image .  Štekava se pa čist OK in vnučke ima rada user posted image . To je glavno. K ma pa ena al pa druga svoje muhe, se pa ogibava druga drugi, da si po nepotrebnem ne skočiva v lase.


_____________________________

Never Ever Give Up!

(odgovor članu Jutra)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 22:23:58   
mojamura
moja tašča je prava faca,user posted image tako taščo si lahko samo želiš...se ne vtikuje v naše zadeve vnukeca pa naravnost obožuje. jaz jo mam res rada,user posted image mogoče se bo to zdaj malo čudno čulo, ampak jo mam skoro raje vtem oziru kot lastno mamo.

razumem pa vse ostale, ki nimate take sreče s taščami, je bila moja bivša tašča zato strup na kubik.



_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 22:43:46   
mojamura
aja pa še to:

1. tudi jaz bom (upam) nekega dne tašča, in če bom vsaj malo podobna svoji sem na konju!user posted image

2. svoje tašče ne dam!user posted image

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašče in snahe
18.4.2006 22:50:00   
Anonimen
Jaz kot snaha in Kamikazina mama kot tašča se razumeva tako dobro, kot se snaha in tašča sploh lahko. Ena z drugo nimava nobenih problemov, čeprav se niti pod razno ne strinjava v vsem. Ampak iz tega ne delava nobenih prepirov. Tašča se je sprijaznila, da kadim in da nisem gospodinjski tip ženske, jaz pa sem se sprijaznila, da ona pač "mora" deliti vse mogoče nasvete povsod tam, kjer jih nihče ne potrebuje. In se vsemu skupaj samo smejiva. Kakor sva obe ugotovili - ona me ima rada, dokler me ima rad njen sin, jaz pa jo imam rada, dokler ima ona rada mene. Pa gre.

(odgovor članu Maleal)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašče in snahe
19.4.2006 0:01:59   
Laubica
Tudi jz moram rečt da imam super taščo .Vedno mi stoji ob strani in nama pazi sina ker mož je ogromno na terenu in nikoli ji ni nič teško kar pa nebi mogla rečt za svojo mamo.Tako da se v bistvu z taščo bolje razumem kot z mamo.Taščo vsako leto vzamemo zraven na morje .Svoje lastne mame pa nočem ker po dveh urah se skregava.Torej 3x hura za coool taščeuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašče in snahe
20.4.2006 20:52:27   
pety78
Trikrat hura tudi za mojo taščo! user posted image

_____________________________



(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašče in snahe
20.4.2006 21:09:32   
Andra
Ah, jaz sem se pa ravno danes z njo spet "ruknila", pa je že kazalo, da bo nekoliko boljše. Pa jutri ima rojstni dan...
Pred enim letom sva se prvič skregali in to "orenk" in eno leto smo imeli mir pred njo. Malo sem se omehčala in jo spustila zraven, pa vidim, da sem spet naredila napako.
Kaj in kako ne bom razlagala, nisem ravno pri volji. Morda kdaj drugič, kot samostojno zgodbo.

Povzetek: Midve s taščo se imava najraje, ko se ne vidiva.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašče in snahe
20.4.2006 21:32:04   
rija
Eh, moje tašče še lastna družina ne mara, kako bi jo potem naj še jazuser posted image user posted image

Ne, moja tašča ustreza vsem karakteristikam iz vsakega vica o taščah.
Pa enako kot Imarcel in NR: za vnuka se ji svira!!! 
Saj ji je lahko zame vseeno, ampak za vnučkauser posted image

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?