|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 6:19:05   
Anonimen
Jutro. user posted image
Še danes sem v službi, potem pa dopust, nato mi pa itak poteče. Po eni strani user posted image , vendar po drugi bom pa imela več časa zase, za rekreacijo z našo user posted image  in podobno. Ne bo hudega.
Včerajšnji sadni dan brez grehov, danes pa spet meso, sir, jogurti, jajca, karkoli.
Kaj bom za zajtrk še ne vem, za kosilo pravzaprav tudi ne, vendar bo ziher vse po reklcih!  user posted image

Lep petek vam želim! user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 6:39:55   
anitaz
Juuutro!!

Tudi moj včerajšnji dan je minil bez grehov!!user posted image  Zvečer sem šla pa še na aerobiko user posted image  

Zjutri sem se pa zbudila lačnauser posted image  Toooolk bi mi pasu kašen sendvič s slanino al pa mortadelo, pa sirčkomuser posted image user posted image  Sej pregrešila se pol nism, sem zdej na jagodahuser posted image , sam pasal bi pa tooooook user posted image  

Hvalabogu da je dons meso!!!user posted image  Imela bova kar svinjske zrezke pa ornk skledo solate, zvečer pa pol manj.

Upam, da bom zdržala še...86 dni user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 6:40:32   
anitaz
Pardon....85...hothien...5. dan je dons user posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 7:02:09   
dory
No evo...jst se vedno med ta zivimi...vcer sem mela rahlo krizo...sem se tresla in slabo mi je blo...sem popila mal toplega mleka pa je blo prec bols...drugace je dan minil brez prekrskov...matr sem ponosna nase, k hrana je bla zmer alfa in omega pr men user posted image

Dones bom jedla sledece:

Z: kava z mlekom + banana
K: dusen piscancji zrezek + kuhana zelenjava
V: solata z jajcem


babee....zgubljam spodnji del trebuha kar je ucinek in poluser posted image

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 7:26:44   
Pobalami
Včeraj je kar šlo. sem jedla tudi lešnike in so fini, te kar nasitijo.

Danes:
-pomarančni sok
-goveji zrezek, gobova omaka, juha, solata
-najbrž hrenovka ali jajca+paradajz

čao

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 7:32:08   
aisha3
Živjo vsem puncam...
Jaz sem malo za vami, imam danes Š dan, ker sem prišla prepozno iz dopusta....Ne vem kdaj vas bom ujela....
Sicer mi je pa ful ok, da je tkole forum za vzpodbujanje....
Včeraj je minil moj prvi beljakovinski dan...

Z: 2 banani
M:1 banana
K:popečene hrenovke z skledo zelene solate
V: nič

Zdej me pa nekej zanima...ali ni dovoljeno več vrst beljakovin mešati med s sabo v enem obroku ali kako?
Ker včeraj sem jedla hrenovke za kosilo, za večerjo pa jih nimam časa pripravljati in bi mi zelo pasal kak jogurt ali malo sira....Je to dovoljeno?
Ali moram res nujno jesti isto od kosila?

Sicer pa ne vem kako naj si skombiniram vse tole.....v službo pridem ob 6.30 in takrat bi rabila samo nekaj, da potem ne pijem kave na prazen želodec...
Če bi takrat pojedla že en sadež in potem pri malici ob 10.00 enega, bi umrla od lakote..... Za malico pojem dva sadeža in mi je potem nekako ok....
Kosilo imam ob 16.00 in si vmes privoščim še ob kakih 13.00 eno banano...
In zdej me zanima....kaj malega naj dan v usta zjutraj, da bo do 10.00 ure?
Ima kaka kakšen nasvet?

Lep sončen dan vsem...

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 7:46:32   
Teni_
Jutro tudi od mene. Včeraj je uspelo. Sicer sem bila lačna kot user posted image , ampak smo potem šli malo okoli in je bilo ok.

Zdaj že pijem svojo kavico. Danesbo takole:

Z: ga ne bo, ker grem z Niko v laboratorij
K: čevapčii, paradižnikin kos kruha
V: pol manj

aisha3 : Za večerjo bi naj bilo enako kot za kosilo oz. vsaj iz enke vrste.Glede kavice pa ti ne vem povedat. Jaz jo edno pijem na tešče.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 7:49:30   
Pobalami
IZVIRNO SPOROČILO: aisha3



Zdej me pa nekej zanima...ali ni dovoljeno več vrst beljakovin mešati med s sabo v enem obroku ali kako?
Ker včeraj sem jedla hrenovke za kosilo, za večerjo pa jih nimam časa pripravljati in bi mi zelo pasal kak jogurt ali malo sira....Je to dovoljeno?
Ali moram res nujno jesti isto od kosila?



Po tej dieti naj bi jedel isto za kosilo in večerjo. Vendar jaz mislim, da je boljše pojesti kaj drugega kot nič. Torej boljše nekaj kot nič.Pri dietah ni dobro, da stradaš, ker potem telo bolj izkorišča kalorije in se potem hitreje zrediš.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 8:54:06   
Tejči
Dobro jutro punce!

Sem šele sedaj pokukala iz postelje. Moj jedlinik bo pa danes tak:
Z: jabolka
K: ribji file+diabetična žemljica+motovilec (za juho še ne vem, če jo bom spila, vrjetno bom kar vodo)
V: ribica+motovilec (v manjših količinah)

Aja, sadni dan pa je minil brez problemov..sem bila tako zaposlena, da nisem imela časa misliti na hranouser posted image

Pozdravček vsem in držite seuser posted image


(odgovor članu Pobalami)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 9:23:24   
tejčica
Pozdravljene punce!

Kot vsako jutro je tudi danes kolesarjenje že za mano in sem se ravnokar nagradila z belo kavico, ki je danes dovoljena. Malo kasneje bom pojedla dva jabolka, za kosilo pa bodo kalamari. Njamiiiiiiiiiiii!

Lep petek!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 9:45:39   
Želvica
Pozdravček vsem skupaj!
Tejčica ti si pa tako pridna, da kolesariš vsako jutro. Te moram kar pohvalit. Bravouser posted image !
Midve z mojo najmlajšo sva danes spale do devetih, kar je že pošten rekord v spanju. Drugače pa je včerajšni dan minil brez hujše krize.
Me pa zato danes strašansko boli glava in upam, da bo na svežem zraku kaj bolje.

Moj jedilnik za danes:

Z: kavica + jabolko
K: skleda zelene in paradižnikove solate s sirom in šunko
V: košček sira in malo kruha


LP

(odgovor članu tejčica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 10:00:12   
Maco
Živjo punce!

Tudi jaz nisem dosedaj še nič grešila (resda sem začela 2 dni za vami), samo telovadila pa tudi nisem še nič user posted image
Jutranja kavica je že v meni, ravnokar zajtrkujem jabolko (2 kosa), za kosilo bo na krožniku riba in solata, za večerjo pa še nisem sigurna kaj me čaka.

Lep vikend vsem in bodite čimbolj vztrajne.

(odgovor članu Želvica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 10:59:05   
bonika
Danes se tudi jaz bolj zgodaj javljam, ponavadi šele zvečer utegnem kaj napisat, danes pa grem popoldne v službo in mam zdajle čas za RR. Za zajtrk sem pojedla 2 banani, še prej sem pa kavico, pa en actimel sem si zraven privoščila, ker je danes ravno B dan.
Zanima me, če lahko za kosilo jem mesni burek+ solato? Men se zdi, da bi ga lahko, čeprav je testo okrog mesa, saj je podobno kot bi jedla meso pa kruh zraven, al kaj? Kaj mislite?
A se lahko na ta dan tud kakšen sendvič s salamo poje, al je preveč nezdravo? v hladilniku imamo mortadelo in sem mislila, da bi si za v službo naredila sendvič in ga pojedla za večerjo?
Upam, da se bom kmalu navadila, da zjutraj jem samo sadje, mi ves dopoldan tako kruli po želodcu in potem sem za kosilo že tako lačna, da imam že čisto skrčen želodec in potem kar težko začnem jesti. Meni bi bolj ustrezalo da bi si lahko privoščila en uredu zajtrk,potem kosilo, pa za večerjo samo sadje.

(odgovor članu Maco)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:05:46   
aisha3
Oj.
Najprej glede mesnega bureka....malo pojdi na forum diete, tam boš našla veliko koristnih nasvetov....
Mislim pa da so punce pisale, da je v testu bureka tudi jajce in zato ne paše skupaj....
Kruh je dovoljen samo za kosilo.....v večernih urah ne....torej sendvič odpade....
Glede sadja je tudi pri meni enako.....zelo težko se privajam, ker sem bila navajena obilnega zajtrka...ampak, če hočemo shujšati, se moramo držati....

Jaz pa za večerjo nimam idej....npr, če za kosilo jem krompir, imam kar veliko pomislekov, da bi ga zvečer tudi.....imam bojazen, da se bom zredila...pa tudi do 20.00 nekako ne uspem z večerjo....

Pa tudi kave z mlekom grenke ne morem piti.....sem probala in ne gre....imam kar pokvarjen dan....tako da sem sladkor zamenjala z fruktozo....

LP

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:18:37   
bonika
Tudi jaz ne pijem vedno grenke kave, včasih si jo sladkam z medom, ali pa uporabljaj rjavi sladkor, ki ni tako škodljiv.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:24:50   
bonika
Za večerjo tudi jaz nimam idej, tudi meni ne uspe vedno do 20h pojesti, če mi ne potem ponavadi ne jem ali pa samo sadje. Če nisi doma, da zaradi tega ne utegneš, si vzemi s sabo kakšno sadje in ga prej pojej, pa če ti ne paše zvečer krompir, po moje lahko ješ sadje.

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:37:01   
aisha3
IZVIRNO SPOROČILO: @nj@

Za večerjo tudi jaz nimam idej, tudi meni ne uspe vedno do 20h pojesti, če mi ne potem ponavadi ne jem ali pa samo sadje. Če nisi doma, da zaradi tega ne utegneš, si vzemi s sabo kakšno sadje in ga prej pojej, pa če ti ne paše zvečer krompir, po moje lahko ješ sadje.


Ne, sadje je dovoljeno samo zjutraj....vsaj tako punce pišejo na forumu...
Mislim pa da ni velik prekršek, če si zvečer naredim drugo vrsto večerje iste kategorije....to pa moram še izvedeti....
Včasih sploh ni časa jesti zvečer, samo zopet pravijo, da potem to ni pravilno.....
Bom pogledala za burek in ti javim....Sicer pa je čisto odvisno, koliko kg želiš izgubiti...če veliko, potem se moraš res strogo držati.....
Veliko uspehauser posted image

(odgovor članu bonika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:39:00   
bobek05
Moram priznat, da mi je včeraj ob 11 zvečer pošteno krulilo v želodcu user posted image  Za Z sem pojedla 1 mini banano (šele ob 9.30, ker prej ni bilo časa), zdaj pa sem že kar precej lačna, pa moram čakat da minejo te 4 ure vmes - uh, kje je še kosilo user posted image  Jedla bom verjetno hrenovke + senf (+mogoče polovičko žemljice)...

Kot sem že omenila jem pač takrat, ko mali spi, ker poleg njega se ne da jest in sem vmes kar precej lačna... Na vodo pa se tudi moram non stop opominjat user posted image  Enostavno, pozabim...

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:41:16   
bobek05
aisha3, ne ne moreš. Če ješ npr. za K meso, moraš za V tudi meso in ne npr. sira ali jogurta... To kar ješ za kosilo moraš tudi za večerjo, le da je porcija za pol manjša...

kje si to brala, da za večerjo ne smeš sadja, če ni sadni dan? user posted image  jaz ga namreč 1x sem, ker nisem imela časa si delat krompirčka ...user posted image

_____________________________

Najin sonček Anej se je rodil 16.6.2005.

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 11:59:31   
CosmoGirl
Jutro še od mene... evo tokrat direkt s faxa... user posted image

emmm jst sm brala, da sadje lahko ješ kadar koli. Naj bi namreč bil nadomestek, če si pač lačen. Tko da... mislm da lhka... user posted image

Z: kava in banana
K: Jst bom danes verjetno kar na sendviču s sirom in solati za kosilo. Mal težko bo, ker pač juhe ne bom mogla na koncu -- nimam časa nikamor iti na juho. user posted image
V: v bistvu bo kar manjši zrezek v omaki (ker ga pač popoldne ne morem)

En gremo spt na novo... user posted image user posted image

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 13:08:15   
aisha3
IZVIRNO SPOROČILO: bobek05

aisha3, ne ne moreš. Če ješ npr. za K meso, moraš za V tudi meso in ne npr. sira ali jogurta... To kar ješ za kosilo moraš tudi za večerjo, le da je porcija za pol manjša...

kje si to brala, da za večerjo ne smeš sadja, če ni sadni dan? user posted image  jaz ga namreč 1x sem, ker nisem imela časa si delat krompirčka ...user posted image


bobek...če je sadni dan, potem ja...pa čim več različnega....
na, zdej sem pa zmedena..moram malo še povprašati naokoli...

lp

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 14:33:47   
Urša
Evo mene, zaenkrat še negrešnice.user posted image  Ful se dobr počutm! Kavbojke me ne tiščijo več tolk, prebavo mam super, skratka, res sem zelo zadovoljna, da se grem to igrico z vami!user posted image  Doooosti lažje je... Sej bodo sigurno še kake prepreke pa obupavanje, grešne misli in dejanja, ampak ni panike-imam vas!user posted image

Z: grozdje
K: bučke s sirom, solata, kruh
V: pol kosila

Za vikend se ne bom javljala, grem na lepš!user posted image  Bom pridna, obljubim!

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu aisha3)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Vztrajne, 5. dan, B
5.5.2006 15:54:08   
Anonimen
Tako, naslov je že popravljen. Za vas je 5. dan, zame pa prvi. Za zajtrk sem pojedla dve hruški, za kosilo pa solato iz paradižnika in kumaric ter oliv in dveh jajčk. Mmmmmmmmmmm... zdaj pa bi pasala ena kepica sladoleda...

Najhujši je prvi dan, se mi zdi, potem nekako gre. Jaz nisem grešila (no... skoraj nisem, spila sem en deci pepsija, ker drugega ni bilo na razpolago, žeja pa je bila ogromna!!!), moj user posted image  pa JE!!!!!!!! Moram ga zatožit, ker ga peglam že ves čas, odkar sem izvedela.

Poleg zajtrka je pojedel še segedin golaž, zdaj, ko je pa prišel domov, pa solato z jajčko... Sem bila kar huda nanj. Tako kot je Mojca rekla, če hujšaš, hujšaj, ne pa da ješ malo to, malo ono...user posted image

Zdaj pa gremo v trgovino, da kupimo še en del za sedež za kolo, potem pa na luštnoooooooooo!

(odgovor članu Urša)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Vztrajne, 5. dan, B
5.5.2006 16:48:42   
dory
Evo mene...punce prosim povejte...za kosilo sem se pregresila, ker smo imeli poslovno kosilo in tam glih ne bi blo vljudno bluzit kako hujsam in kaj lahko jem...zato sem pojedla mal goveje zupce, puranji zrezek s siro in kot prilogo duseno zelenjavo....sem se fejst pregresila? zej za vecerjo ne bom nic...samo voda do jut...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Vztrajne, 4. dan, B
5.5.2006 17:14:44   
Pobalami
Bobek 05. 4 ure morejo miniti med beljakovinskima obrokoma, torej med kosilom in večerjo. Vsaj tako jaz mislim. 2 uri po sadju lahko ješ.

< Sporočilo je popravil faca -- 5.5.2006 17:17:25 >

(odgovor članu bobek05)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?