|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 8:17:19   
Teni_
Jutro vztrajne in vztrajni. Kako kaj? Včeraj spet brez greha, danes pa spet pica. Verejtno bom spet večinoma pico jedl na OH dneve,ker mi je še najbolj všeč - testenine brez mesne omake(z mletim mesom) in parmezanom za mene niso testenine. Zvečer bom neko tortico, še ne vem točno, odviso kaj bodo imeli v trgovini.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
7.5.2006 8:23:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 8:43:47   
dory
Dobro jutro!

Vcer sem menjala dan in mela namesto skrobnega beljakovinskega...mejcken sem se pregresila ampak ni vredno omenjat...dones spet nadaljujem z oh dnevom...

Z: banana + kava z mlekom
K: kosilo s paradiznikovo omakco
V: tortica :) juhuhu

jutri pa spet sadje in voda v hektolitrih :)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 8:49:14   
manu
Dobro jutro in lep dan

Tudi jaz se moram pohvaliti, niti malo se nisem do danes pregrešila. Ravno kar sem popila kavico in pojedla banano. No grešim samo pri kavici, ker brez malo mleka ne gre. Ma kaj čmo.
Za kosilo pa bom pašto z paradižnikom in veliko skledo solate, zvečer pa njami, sladki smoki.
Se že veselim jutrišnjega tehtanja, saj občutek je že brez tehtnice dober.
Se beremo jutri.
Lep sprehod v narovo in lepo nedeljo vsem Manu


(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 8:55:44   
Tejči
Dobro jutro, pravkar iz posteljeuser posted image
Danes je moj najlepši dan, ker lahko zvečer jem sladkouser posted image  Jedilnik pa bo tak:

Z: kompot (mislim, da imam hruškovega z manj sladkorja)
K: pica
V: še ne vem, ker grem v slaščičarno

Štajerke, če ste za to, se lahko enkrat na OH dan zmenimo pa se gremo skupaj posladkat?

(odgovor članu manu)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:10:31   
amy26
lepo dobro jutro še od mene

Z: kava + hruška
K: pica
V: bomo še videli

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:18:13   
CosmoGirl
Jutro punce! user posted image user posted image Še en sončen daaaaan!!

še en fuuuuuula dobr dan user posted image user posted image

Z: spt banana in kofe
K: testenine s paradižnikovo omako
V: torticaaaaaaaaaaaa (ja, celo od včeraj s krsta mi jo je uspel pršparat in jo edina nism pojedla -- bravo jst!! user posted image user posted image user posted image user posted image ), čokojadaaaaaaaaaaa

(odgovor članu amy26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:38:19   
Anonimen
Jutro. user posted image
Jaz sem včeraj malo grešila, podobno kot Teja, kosilo sem imela Š, večerjo pa B, ampak vsaj brez kruha!
No, danes pa po reklcih, pri večerji na OH dan nikol ne grešim! user posted image
Lep dan, izkoristite user posted image

(odgovor članu CosmoGirl)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:42:53   
tejčica
Pozdravljene punce!

Jaz sem se danes komaj spravila na kolo, sem čisto nedeljska. No, vseeno sem potem naredila 16 km in se sedaj prav enkratno počutim. Nagradila pa sem se z domačimi jagodami. Ta mesec ko so jagode, bo to največkrat moj zajtrk.

Danes za kosilo pa še ne vem kako bom. Smo povabljeni na kosilo in tam prav gotovo ne bo testenin z zelenjavno omako. Bom videla kaj bo na izbiro in potem nekaj pokombinirala.

Lepo nedeljo vsem!

(odgovor članu CosmoGirl)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:52:03   
anitaz
Še midva:

Z: hruška
K: špageti s paradižnikovo omakco
V: 3 kepice sladoleda in malo čokolade

Ja, tudi jaz sem včeraj grešila...in sicer sem pojedla pol kepice sladoleda user posted image  


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 9:57:07   
cmokec
Ojla, vztrajne.

Jaz sem pa malo poniknila, ker sva bile s Pio v bolnici. Dieta seveda ni bila možna, niti se je nebi držala. Tako, da bom še malo počakala, ker se spet skoraj samo dojiva, potem pa na nove zmage.user posted image

_____________________________

Moje srce grejeta dva mala sončka: Sara (2001) in Pia (2005).

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 11:33:01   
molierka
tejči ni problem ti sam povej iz kot si če se splača iz velenja do tebe

(odgovor članu cmokec)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 12:25:24   
tinatona
Hej!

Evo še mene. Jaz sem tud včeraj imela B, tako kot teja. ker smo imeli piknik in sem pojedla za kosilo dve perutnicki na zaru (brez kruha);

danes bom pa jedla spet normalno.

Z:banana
K:slano pecivo
V:košček tortice (od malega)+košček čokolade

LP

p.s.:Aja pa tehtala sem se včeraj in je -1,5kg. Tko da sem prav happy!!!

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 13:17:48   
tinadvojčica
Čao!
Tudi jaz do zdaj še nisem grešila ampak prav ponosna še nisem nase ker je komaj en teden minil.Upam da bomo še dolgo vztrajne...Naš današnji jedilnik pa bo:

Z:jabolko
K:pica
V:sladoled.


Komaj čakam večerjo!Lep sončen OH dan pa veliko izletov vam želim!

(odgovor članu tinatona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 13:47:57   
Tejči
IZVIRNO SPOROČILO: molierka

tejči ni problem ti sam povej iz kot si če se splača iz velenja do tebe



Jaz sem direkt iz MB..ti samo po gasu, pa si en dva tri tuuser posted image

(odgovor članu molierka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 15:58:16   
al1*
Pozdravljene!

jaz se ne javljam kaj preveč, ker se tudi diete ne držim čisto - mi gre bolj za vzdrževanje teže kot pa za izgubo kg. Zato sem tudi malo pomešala dneve in imela včeraj pico, danes pa krompir in veliko solate. Tortica za večerjo bo pa danes. user posted image user posted image





_____________________________

lp


(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 18:20:29   
*pepelka*
jaz se ne javljam kaj preveč, ker se tudi diete ne držim čisto - mi gre bolj za vzdrževanje teže kot pa za izgubo kg.


Tudi jaz bi lahko dejala isto, čeprav sem napisala, da bi želela izgubiti še 5 - 8 kg, vendar pa bo to le vrh vsega, če mi bo uspelo še kaj izgubiti. Saj je diete dokaj držim, vendar pa naredim tudi kakšen prekršek

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 20:57:44   
Urša
Oj!
Sem bila na lepšem za vikend in ni bilo problemov skombinirat hrano. Nič grešila še zaenkrat, no, razen kavic z mlekom in premalo gibanja, pa to še pride, ko se malo navadim! Sem imela skušnjave, pa sem se premagala. user posted image
Tehtala se še nisem, me pa skrbi kaj če nism nč dol dala...da mi ne pade prehitro motivacija... user posted image


_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 22:11:07   
petarda
 
Urša ziher je šlo dol. Prvi teden gre ponavadi ful dol.user posted image  Problemi z motivacijo se bodo pojavili kasneje, ko lahko kakšno kilco še pokasiramo.user posted image  

Jaz se držim kolkr se le da. Skoraj čist v piko. user posted image

Mojca, ko sem bila jaz prvič na tej dieti sem kar zazijala. Testenine brez mesa??? Bljak!!!! Najprej sem zraven jedla kečap, pa mi je bil ful dober, zdaj si pa naredim paradižnikovo omakco in je ne zamenjam več za nobeno meso user posted image . Če nebi bila na dieti, bi si edino mogoče zaželela ene carbonarauser posted image .

Tiste, ki jeste pico-si jo naredite doma? Kakšen dober recept?

Mi smo jutri tudi povabljeni na kosilo, jaz pa na sadju? Ziher bom mogla mal grešit, ker mi je že tečno skoz ponavljat, da sem na dieti!user posted image - nisem namreč prvič.

(odgovor članu Urša)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vztrajne - 7.dan (OH)
7.5.2006 22:41:53   
tejčica
Punce, jaz sem pa danes čist zabluzila. Še dobro da je jutri sadje. Na žalost pa tudi tehtanje. Raje ne razmišljam...user posted image

(odgovor članu petarda)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?