|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bombe...89 dan (Š)
28.5.2006 8:59:11   
Lumpi
Jutro!!!

Joj punce, jaz sem tud včeri čist zabluzila. Tko da danes nadaljujem s škrobnim dnem, ampak podaljšujem dieto za cca. 14 dni.
Me je danes tehtnica zbrihtala. Nevem od kje, ampak v dneh imam +1,5 kg. Upam, da je kriva samo voda.

z: 2 jabolki
k: kuhan krompir, solata
v: solata s fižolom

_____________________________

Kdor ne zapusti obale, nikoli ne spozna skrivnosti oceana.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bombe...89 dan (Š)
28.5.2006 9:29:42   
tjaga
Ojla punce,

jaz sem bila včeraj za spremembo spet pridna. Za zajtrk sem pojedla nekaj malih kislih user posted image  marelic. Za kosilo sem za naše pripravila juho, meso na žaru in hudo mešano solato (zelena solata, paradižnik, mlada čebula, tuna in paprika, z dodatkom sveže bazilike in timijana). In te solate sem si privoščila en konkreten krožnik in kos skuha.
Potem smo se pa s kolesi odpravili na en izlet in ura je bila pozna, ko smo se vrnili, zato od večerje ni bilo nič.

Za danes pa je plan sledeč:
za zajtrk: od včeraj namočene suhe slive (upam, da prebava začne delat se mi že čist user posted image ) + kava z mlekom
kosilo: polnjena paprika z rižem + solata
večerja: verjetno eno solato z dodatki koruze

Dan je pa tako lep. Sem bila že na vrtu in zdaj grem lepo nazaj.

Pridne bodite, Lumpi, midve se pa lahko pofočkava vsako jutro še naprej. Jaz grem tudi še naprej (ne tako strogo).

(odgovor članu Lumpi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bombe...89 dan (Š)
28.5.2006 10:10:19   
CUKRČEK
Jutro!

Danes sem pojedla jabolko in kufe. ZA kosilo bom pa rižotko s šampinjoni (zdele bom nekaj dni vse jedla s šampinjoni, ker jih imam celo gajbico za ponucatuser posted image ).

Ejjj, samo še danes in jutri dieta...bravo meuser posted image .


Tjaga...jaz imam tudi prebavo v p..  že od nekdaj...pa sem preizkusila od namočenih sliv in ne vem kaj vse še..pa ni nič pomagalo. Zdaj pa zjutraj ali pa zvečer pojem kako suho slivo in se mi zdi, da kar pomaga. Probaj!!


lp in lep sončen dan, Cukr


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bombe...89 dan (Š)
28.5.2006 23:14:41   
katis
Alo alo punce!

Da še malo jaz poročam. Žal se zelo malo oglašam, ker sva s fantom še zadnje zadeve selila, tak da zdaj bo pa menda že skor vse tu (razen nekaj malenkosti, ki jih bo še sam pripeljal). Sicer me pa zdaj do torka popoldan ali zvečer ne bo, ker bom na službeni poti.

Za danes pa takole:
Z: 2 jabolki (sredi pakiranja v kartone)
K: grahova omaka, pomfrit iz pečice, solata s koruzo in rdečim fižolom (takoj potem, ko sva pripeljala eno 'furo' k meni in takoj nato ajd, še enkrat od doma)
V: šele ob 22:00 in sicer riž na čebuli s koruzo in baby korenčkom...

ZDaj sem pa že tako zmatrana, da komaj gledam, pa si moram še glavo posušit, spakirat za na pot, pa še kaj. Jutri moram pa že ob 4ih zjutraj vstat. Groza...

Ampak punce, dajmo dajmo! Men tele zadnje dneve kile kar dol letijo. Še dobr, da bom mal podaljšala.... da bo dalj ta efekt trajal....

Lahko noč

_____________________________

19.07.2007 je na svet pokukal naš Bor ...
23.10.2010 pričakujemo še enega fantka

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?