|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 7:01:15   
k1
zanima me, do kdaj se uporablja otroška posteljica? do jeseni se selimo in ne vem, ali naj nabavim že otroško sobico s posteljo ali kaj? verjetno bo treba tisto posteljo pospraviti še za en čas.

kdaj ste jih dali v "veliko" posteljo?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 9:31:12   
Anonimen
Pri skoraj štirih letih.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 9:37:16   
Bubamaraa
Danaji bo ata(je mizar) naredil pojstlo z baldahinom za drugi rojstni dan, ki ga bo praznovala drugi mesec..... Ker je tudi sama izrazila željo, da bi imela pojstlo kot jo imava midva....

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 9:40:08   
sazi
Pri znancih so dali otroke iz njihovih posteljic že pri enem letu, ampak za začetek na jogi na tla, potem pa pri dveh letih v pravo posteljo.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 9:40:29   
Anonimen
mi bi jo še kr pa tamala ni hotla bit več v njej tm pri letu in pol. po cepljenju se ji je mal zmešal in pol je bla sam še pr nama v pojstl. sam da sem jo dala v tamalo se je dret začela. mislm da je vplival tut to da ni hotla več not k sem jo parkrat pustila jokat v njej. no pol sva ji pa kupila pojstlo 70X160 v ikeji in jo ma med steno in najino pojstlo, tko da mamo eno veliko ležišče. bi mel drgač pa drgač ne gre v spalnico, šeene sobe pa nimamo! bo pa zdej pršu počas spet kinderpet nazaj v spalnico in pol bomo res mel komi se za premikat not, k bo tamala iz koška prehendlala v pojstlo tm pr ene 3h mescih.

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 9:42:15   
asso
Ker imamo mi v isti sobi pojstlco in ta veliko posteljo sem jo včeraj vprašala, če bo spala v taveliki pojstli, zašibala se je ko... k pojstlci... (1,5 let).

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 10:10:19   
baby baby
Mi smo našo preselili iz male posteljice z ograjco v večjo brez pri 2L in je bila zelo ponosna, da spi v veliki postelji. na vikendu je pa še v mali in se tudi nič ne pritužuje...

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 13:39:39   
žiža
Jaz če nebi bila prostorsko omejena, bi našo 20 mesečnico že selila v taveliko posteljo. Presvsem zato ker tam bolje spi. Kadar spi pri mojih starših al pa pri tašči vedno spi v svoji sobi, taveliki postelji brez ograjce pa ni nobenih problemov. Spi celo noč, doma je pa v 70x140 vsako noč nekaj user posted image

(odgovor članu baby baby)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 16:05:14   
san
Oba pri 2 letih in od takrat sta tudi šele začela spati v svoji posteljici. V tisti z ograjico pa nista marala spati ne en, ne drug.

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 16:18:04   
Tadeja
Naša žabica (20m) pa spi v svoji posteljci, sicer z ograjo 65x155, od 5 meseca, ko je dokončno postala prevelika za v košek. Jo nič ne moti, da je ograja in tudi pleza ne čez, ko se zbudi. Notri ima dve plišasti igrači (pikapolonco Trudi in račko Gagi) ter se z njima igra in pogovarja dokler kdo ne pride.


_____________________________

Bila sem topel veter svetlozelenih poljan
in kot žrebe brez vajeti ujeto v sončen dan.
(Saša Vegri)

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 17:23:40   
Marogica
Ta večji je dobil veliko posteljo (140x200) pri 19 mesecih, ko je padel iz "kinderpeta" in si nalomil roko. Smo rekli, da je bolje, če pade iz 40 cm, kot pa 130 cm. Se ni nikoli več zgodilo.
Pri ta manjšem bomo pa še videli. Velika postelja ga že čaka.....

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Tadeja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: do kdaj otroška posteljica
16.6.2006 22:33:42   
nejcko
Ta večji je šel v veliko posteljo pri 10 mesecih. V otroški posteljici se je nenehno zapletal med prečke na ograjici, ker  se zelo premetava med spanjem. Na veliki posteljici smo montirali varovalno ograjico, tam do tretjega leta nekje.
Tamala pa je stara 2 leti in še vedno spi v otroški posteljici, samo je začela že krepko protestirati. Pravi, da je njena postelja tista od bratca, tako da jo bomo verjetno kar kmalu dali v taveliko posteljo.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: do kdaj otroška posteljica
17.6.2006 9:03:32   
ZARA
Zara je dobila novo sobo za 2 RD in takrat smo jo tud preselili v veliko posteljo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu k1)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Danes sem slaba mama
Slaba mama. Danes sem slaba mama. Zjutraj sem ti oblekla prvo stvar, ki mi je prišla pod roke, niti pogledala nisem ali ...
BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?