|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosti čas
28.6.2006 21:23:42   
pot
Kako vi preživite skupen prosti čas z vašim-o user posted image ? Kaj vse počnete skupaj, ali kam greste...?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosti čas
28.6.2006 21:52:57   
Jančika_
Ponavadi greva na kosilo/večerjo. Potem pa še na kak čvek k prijateljem. Pred ponovno nosečnostjo sva šla parkrat v kino. Skratka, čisto običajne stvari, nič glamuroznega. Včasih sva celo kar tako doma in ne počneva nič posebnega - glavno, da sva malo sama.

< Sporočilo je popravil Jančika -- 28.6.2006 21:53:17 >

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosti čas
28.6.2006 22:16:03   
Dadi
Midva greva na kakšno kosilo ali večerjo, ali pa na kakšen kofe.Prejle sva pa skupaj merila prostor za parking, da bo vedu kolk betona naročit k bo plato delaluser posted image ..Bi lahko na prste prešetela kolikokrat odkar sva poročena in imava mulčke sva bila sama....No sej bova vse nadoknadila

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosti čas
28.6.2006 22:25:54   
Primoza
V hribe, na kak dolg pohod.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosti čas
28.6.2006 22:28:37   
lelaval
Prosti čas samo z dragim - sploh ne vem več, kako to izgleda,  ker sva pri 3 otrocih morda kako uro sama (zvečer, ko zaspijo). 
Kot je napisal Dadi - bo še prišel čas tudi za naju. user posted image

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosti čas
28.6.2006 22:29:39   
Seven*
Nikamor ne greva, ker nimava varstva. Vecinoma sediva v kuhinji, vsak za svojim racunalnikom ali gledava TV.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosti čas
28.6.2006 22:49:01   
kapica
Midva greva sedaj, ko sva sama veckrat v kino, kaj ven pojest, na sprehod, sladoled, soping. Pa doma sva tudi veckrat kar tako, brez da bi kaj pocela, en na tv-ju, drugi na racunalniku. user posted image

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosti čas
29.6.2006 7:16:39   
srki
Midva sva tudi redko sama, ponavadi kakšno soboto zvečer, da gremo malo s prijatelji ven. Drugače pa smo tisti čas, ko smo doma, skupaj z Aljažem, pa gremo na sprehod, k prijateljem, ki imajo tudi že otroke,....v kinu nisem bila že sto let. Če pa sva oba doma-na dopustu, Aljaž pa v vrtcu, potem pa itak ni kaj dosti prostega časa, vedno se kaj dela-on ima svoje opravke, jaz svoje, ali pa pomagamo pri delu našim doma.

(odgovor članu kapica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosti čas
29.6.2006 7:22:26   
tanaja*
Midva sva šla zadnjič po dooolgem času v kino gledat Da Vincijevo šifro, pa sva oba zaspala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosti čas
29.6.2006 7:36:41   
Magi*
trenutno vsak večer, ko dava malčico spat, greva na vrt in mal brkljava v temi po vrtu. zraven klepetava, popijeva kako pivo in gledava zvezde. nama je to trenutno edina vrhunska zabava v dvoje;)

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu pot)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosti čas
29.6.2006 7:57:20   
Anonimen
Poleti plavanje; zdaj smo pač na morju, pozimi dolgi sprehodi kjerkoli že smo.
Kava v Trstu.
Obisk pri babici.
Izlet kamorkoli, potovanje.
Družabne igre-monopoly, briškola, balinčkanje.

Lenarjenje s poslušanjem muzike.

(odgovor članu pot)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prosti čas
29.6.2006 8:02:46   
lenika
Ob 1,5 mesečnemu otroku nama je sedaj uspelo iti na kavo user posted image . Seveda je varstvo prevzela babica.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prosti čas
29.6.2006 8:22:50   
viv_
Kakšen obisk pri prijateljih, shopping, večerni sprehod, občasno kino, kakšna večerja, pa vsake toliko tudi kakšno potovanjce.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prosti čas
29.6.2006 9:11:52   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanaja*

Midva sva šla zadnjič po dooolgem času v kino gledat Da Vincijevo šifro, pa sva oba zaspala user posted image user posted image user posted image


Midva tudi, pa je zaspal samo on, ki ni prebral knjige in je po 1,5 minute izgubil štreno.

Sicer pa, kadar sva sama, sediva na balkonu, jeva češnje/solato/pečen krompir in delava načrte. Ko pojeva, ugotavljava, da sva preveč požrla, jamrava in greva spat.

(odgovor članu tanaja*)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prosti čas
29.6.2006 10:31:33   
vampirka
Prej skupni šport/hobi (zdaj sem jaz bolj prizemljena, ampak še vedno pridno sodelujem)...večkrat večerni sprehod in sladoledek...kino približno enkrat na mesec...skupno kosilo (ko delam doma)...aja, pa obvezni skupni zajtrki...sprehodi, hribi (no to je zaenkrat na stand-by)...včasih pa samo cartanje na kavču in tv (ali pa eden na tv, drugi računalnik)...vsekakor veliko počneva skupaj, hkrati pa vsak od naju potrebuje tudi čas samo zase! Po prihodu najine user posted image , pa se bo sigurno situacija spremenila...upam, da ne preveč!

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Prosti čas
29.6.2006 10:39:21   
Anonimen
Odvisno od časa, ki je na razpolago.
Ali greva na obisk h kolegom (ali pa oni pridejo), zadnje čase skupaj z user posted image . Ali pa se vleževa na posteljo in se pogovarjava o vse mogočem.
Včasih tudi kaj skupaj pacava v kuhinji, greva na sprehod, na kakšen izlet, kino, gledališče...
Zadnje čase se je sicer najin vsakdan spremenil zaardi otroka, ampak si še vedno vzameva čas zase, pa četudi ob 11. zvečer.

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Prosti čas
29.6.2006 11:11:44   
tinkatonka
Ob otroku, gradnji hiše in dolgem delovniku mojega moža sva bolj malo sama. Ko smo vsi doma, se skupno crklamo, sprehajamo, gremo na sladoled. Mi sploh ne pride na misel, da bi še takrat ko je mož doma, oddala kam otroka, ker potem pa nič ne bili skupaj kot družina. Zvečer ko sinko zaspi, pa se pogovarjava, skupaj pogledava kak film. Sama dva nisva šla že dolgo časa ven, pa iskreno tudi ne pogrešam preveč.

_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Prosti čas
29.6.2006 11:31:09   
April
Midva nimava varstva, da bi lahko za dalj časa(par urcuser posted image ) kam šla.

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Prosti čas
29.6.2006 12:15:21   
Anonimen
Kaj delava? Nič takega, spijeva kakšen pir na terasi, sem pa tja kateri kaj zabrunda, "življenjskih problemov" pa se nama zvečer ne da reševati, zato sva bolj ali manj tiho in preštevava molekule.

(odgovor članu April)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Prosti čas
29.6.2006 12:17:34   
bskrle
Midva sva se privadila ne biti sama, nazadje sva bila sama, ko me je peljal v bolnico in čez 10 dni domov. Sprva sva to oba pogrešala, pri dvehuser posted image user posted image  inuser posted image , pa nekako ne gre,da bi bila kaj dosti sama. Č e ne drugega začne dete brcati, ko se stisneva in se moram prevaliti na drugo stranuser posted image

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Prosti čas
29.6.2006 12:19:34   
piščanc
noro dobro je, ko so otroci v varstvu, midva pa mirno preživiva dopoldan skupaj - ponavadi imava itak opravke, pa kakšno kosilo, v glavnem misliva samo na naju

drugače pa user posted image  za babice

_____________________________

iz malega zraste veliko

(odgovor članu April)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Prosti čas
29.6.2006 14:44:38   
Mateja82
včasih se zvečer ( ko dete zaspi)  hladiva na  balkonu in skupaj popijeva eno pivo, se usedeva pred tv in pogledava kakšen dvd, (se vmes catama) nogomet ( nič cartanja, ponavai zraven zaspim), kakdar ima čas skupaj kuhava kosilo, pospravljama stanovanje se skupaj igrama z user posted image , včasih jo tudi kopava skupaj, skupaj  gremo v soping, pa babici ali pa prababici na obisk, ko je treba user posted image peljat pediatrinji gre vedno zraven tako je bilo že tud med nosečnostjo, mislim da sem samo na en pregled šla sama user posted image   je bil vedno zraven. kakšne skupne prijatelje obiskat, ali pa jih povabiva k nama. V kino sva v štirih mescih šla samo enkrat. Uglavnem ko pride iz službe ali pa ima prosto precej časa preživima skupaj.

(odgovor članu piščanc)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Prosti čas
29.6.2006 15:18:32   
tanja75
Kaj je že to, a kaj za pojest!user posted image
Naš user posted image ene sekunde ni na miru, tako,da šele zvečer ko ga damo spat kaj pospravim, zlikam,... Na Jano sem naročena, sam je ne utegnem niti prebrat, kvečjemu prelistat. Zadnič sva si zrihtala varstvo, da sva šla malo zaplesat pa h kolegu, ob 10 sva zehala ko dva slona. Zdej bi šla pa spat, sam kaj ko bo user posted image kmalu vstal. user posted image

(odgovor članu Mateja82)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Prosti čas
29.6.2006 16:57:37   
arabela*
Nama je vseeno,kje sva.Veliko smo doma z otročkom,včasih kolesarimo,skratka kjerkoli smo se imamo lepo če smo skupajuser posted image

(odgovor članu tanja75)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?